Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Последна среща за тази година


Препоръчано мнение

  • Admin

Последна среща за тази година. :drinks:

Ще раздаваме календарите на клуба, ще се видим да си побъбрим хапнем, пийнем....ей такива неща. :rulez:

Дата е 17.12.2006.

Мястото - кажете вие.

Елате всички :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Имам една идея.

1. Мястото е ново, много е близо до работното място на DJ и собственика го возят на :mitsu-smiley: - просто той няма книжка, но жена му има. /Тя даже член на клуба иска да стане/.

2. Името на заведението е "Текста" и се явява от 1-2 месеца като едно много добро място за обяд/в работни дни/ в тази част на София. По принцип не работи вечер/много просто - зоната е нещо като индустриална, нищо, че е на 50 м. от Цариградско шосе/, нооооо....вече няколко вечери, след обаждане по телефона на собственика - го ангажираме за малки срещи /5-10 души колеги/ на спокойствие, с меню по избор.

3. Ако вземем решение малко по-бързо - ще го ангажирам за тази дата/17 декември :icon_hmm: не съм проверил, дано не е заето/. Събира 72 души, с място за дансинг ако щете достатъчно.

4. Мястото е направено стилно, с МНОГО добра вентилация - за разлика от ...мястото на предишната среща.

5. ....ммм..май повече няма какво да кажа засега. Ако има въпроси или други предложения - казвайте.

 

Как се стига до него - мисля, че DJ ще даде най-доброто описание. :good:

 

P.S. Реално погледнато в час пик от Пловдив до "Текста" се стига по-бързо отколкото от кв.Надежда през центъра на София :icon_doh: Проверено!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз съм съгласен за там. Само че 17-ти е неделя и надали ще е удобно за всички да го организираме вечерта. Според мен е по-удачно около обяд или следобяд. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Името на заведението е "Текста"...

 

И аз там работя /над него/ и обикновено в него обядвам...

Ето карта

 

Свежо е заведението и има паркинг, който вероятно ще е свободен в неделя, но не знам дали то ще работи в неделя - мисля че не работи в почивен ден. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Свежо е заведението и има паркинг, който вероятно ще е свободен в неделя, но не знам дали то ще работи в неделя - мисля че не работи в почивен ден. :icon_hmm:
:mitsu-smiley: Ами Милко може да говори със собственика и да попита. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям тази идея.

Мястото, където се събирахме няколко пъти за срещи в София- ММ е добро, защото е в центъра и лесно за намиране, има паркинг за недяля. Има обаче много да се желае по отношение на кръчмата, вентилацията, както отбеляза miki64. За обслужването не искам въобще да се сещам, защотот се дразня :icon_crying: .

 

Така, че съм с 2 ръце ЗА предложението на miki64. Не е за пренебрегване и факта, че е откъм Пловдивския край на София и колегите, които евентуално ще дойдат по м.Тракия ще избегнат задръстванията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям тази идея.

Мястото, където се събирахме няколко пъти за срещи в София- ММ е добро, защото е в центъра и лесно за намиране, има паркинг за недяля. Има обаче много да се желае по отношение на кръчмата, вентилацията, както отбеляза miki64. За обслужването не искам въобще да се сещам, защотот се дразня :icon_crying: .

 

 

А в момента тече и ремонт на улицата и е затворена от към бул. Хр. Ботев, така че друго място ще е по-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаа...

- Току що говорих със собствениците - съгласни са.

- По отношение на работното време /за да няма други съмнения като по-горе/ - заведението ще работи във време удобно за нас, но просто това трябва да го уточним - дали 12.00, дали 13.00 или каквото решим.

- по отношение на менюто - в случай, че искаме нещо по специфично извън съдържанието на менюто/...а менюто ще ми го пратят на мейла днес вероятно и ще го публикувам :icon_blush: ако разреши админа/ - да се заяват специфичните "гозби" предварително, за да има време готвача да си планира продуктите и приготви.

- :icon_blush: собствениците имат молба - ако клуба не е тип масонска ложа - да присъстват на събирането...Тук без да го съгласувам с вас - им дадох много положителен отговор. Може дори някой нов член да приемем - да се приготвят Светльо и Пламен с подаръци.

Това е.

По принцип съм извън форума събота и неделя /бягям от жената вдън гори Родопски../

Ако има въпроси и са спешни - на мобилния.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеята! :first:

 

Ясно е кога, сега въпроса е в колко? :D

 

А и времето го дават много хубаво! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Хубави новини :D . Едва ли ще има нужда от нещо специално, мисля че редовното им меню ще ни свърши работа. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Хубави новини :D . Едва ли ще има нужда от нещо специално, мисля че редовното им меню ще ни свърши работа. :mitsu-smiley:

Проблема е, че (това току що го говорих вече с управителя) ако сме повече хора, а това се очаква с оглед календарите, при поръчка изведнъж на 20 души (през седмицата, по обед заведението си има обедно меню и то е предварително приготвено) - може малко да затрудним кухнята :icon_hmm:

Но сега ни готви едно ново меню-предложение, в електронен вид ще го прати до мен и т.н. Хубавото ще бъде ако поне го ориентираме с бройката и евентуално "по-сериозни" мезета и др.

Хората искат да се представят на ниво.

Между впрочем, от понеделник тази седмица са с нов готвач-професионалист.Измисля най-различни неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неделя е перфектно и за мен-само тогава почивам!!!!Там съм :drinks: :plane: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз и емил сме на работа този ден, на 15 и 16 сме свободни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае телефон на Dring&Drive? Или най-добре да си докарам шофьор :D :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае телефон на Dring&Drive?... :drinks:
:mitsu-smiley: Страхотна идея за собствен бизнес :D . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за този офф-топик :icon_blush:

 

 

 

 

Здравейте! Аз съм нов. От един месец имам :mitsu-smiley: и се надявам че и аз ще мога да дойда :icon_blush:

:rulez:

 

Здравейте! Аз съм нов. От един месец имам :mitsu-smiley: и се надявам че и аз ще мога да дойда :icon_blush:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...