Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Последна среща за тази година


Препоръчано мнение

:mad: Е...това е - каризмаджията си е каризмаджия. Брей, други коли нямаше ли на таз среща. ...Трябваше да паркирам пред тях - и трите нямаше да можеш да ги снимаш. :icon_hmm:

Давай другата среща някъде по Панагюрския вилайет! ако не е правена там :icon_blush:

 

Ами какво да правиш- любоФФ :icon_angel: :D :icon_angel:

 

А нещо за тази снимка имаш ли да ми споделиш :D :D :

 

 

 

За панагюрския вилает съм съгласен. Има наблизо едно село Баня с минерална вода и кръчми. Трябва TAZ да провери има ли къде да се спи (че само бирени са ни срещите), работи ли басейна през зимата и въобще какви са условията и цените. Ако пък той знае по-подходящо място наоколо-още по-добре!

 

Аз напимер си представям една хижа в планината, навън борове, затрупани със сняг, а вътре гори камина и ние около нея :) :drinks: . Такива работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ами какво да правиш- любоФФ :icon_angel: :D :icon_angel:

 

За панагюрския вилает съм съгласен. Има наблизо едно село Баня с минерална вода и кръчми. Трябва TAZ да провери има ли къде да се спи (че само бирени са ни срещите), работи ли басейна през зимата и въобще какви са условията и цените. Ако пък той знае по-подходящо място наоколо-още по-добре!

 

Аз напимер си представям една хижа в планината, навън борове, затрупани със сняг, а вътре гори камина и ние около нея :) :drinks: . Такива работи.

 

И мен ме спохождат подобни видения напоследък!!!

Най- хубавото ще бъде, че няма да има шофиране по никое време до Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да правиш- любоФФ :icon_angel: :D :icon_angel:

 

А нещо за тази снимка имаш ли да ми споделиш :D :D :

 

 

 

За панагюрския вилает съм съгласен. Има наблизо едно село Баня с минерална вода и кръчми. Трябва TAZ да провери има ли къде да се спи (че само бирени са ни срещите), работи ли басейна през зимата и въобще какви са условията и цените. Ако пък той знае по-подходящо място наоколо-още по-добре!

 

Аз напимер си представям една хижа в планината, навън борове, затрупани със сняг, а вътре гори камина и ние около нея :) :drinks: . Такива работи.

В с. Баня има почивна станция, която работи и през зимата, има закрит басейн, отделно в селото има и таверна в която не е върхът но става. Отделно в селото има и минерална баня, която работи, абе с няколко думи решавате и правим една среща там. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако решите за една такава среща, бройте ме и мен :good:

Аз в с.Баня не съм ходил от доста годинки. Но наистина за почивка е много добре. Само ако колегата TAZ може да даде инфо за някакви цени, ще видим как стоят нещата и може да измислим нещо. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако решите за една такава среща, бройте ме и мен :good:

Аз в с.Баня не съм ходил от доста годинки. Но наистина за почивка е много добре. Само ако колегата TAZ може да даде инфо за някакви цени, ще видим как стоят нещата и може да измислим нещо. :D

 

:good: Окей ще проверя как стоят нещата и ще ви информирам. Ще направим един фурор с :mitsu-smiley: и там, те мойто го знаят, но да видят и други расови машини. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Това като идея много ми допада! Какво ще кажете колеги за една такава февруарска среща с камина, червено винце и стръвни мезета.... Аз се броя! :D

 

Скара мога да правя и не пия доката правя скара! Аз имам подобен вариант само че е в Троянския балкан където наемаме една вила и наема и на ден е 100лв и става за 15-ина човека да си спят без проблем!Много добре е оборудвана и за ей такива ловни компанийки си е чудесна!

 

Но в село Баня не знам да има подобно!

 

Така, че давайте да организираме нещо и да ходим, ако зависи от мен за Троянския Балкан до 15 минути мога да резервирам и да дам резултат, но дайте да е по-близо до центъра на Бг за да дойат повече народ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В село Баня има страхотни къщи! И кръчметата си ги бива, само че зимъска често спира електриката, а това никак не е удобно. За спокоение на душата по време на махмурлук пък има прекрасен открит минерален басейн.

Все пак, аз предпочитам Троянския Балкан. Скара не ща да правя, но пък винце ще пия като стой, та гледай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това като идея много ми допада! Какво ще кажете колеги за една такава февруарска среща с камина, червено винце и стръвни мезета.... Аз се броя! :D

 

Скара мога да правя и не пия доката правя скара! Аз имам подобен вариант само че е в Троянския балкан където наемаме една вила и наема и на ден е 100лв и става за 15-ина човека да си спят без проблем!Много добре е оборудвана и за ей такива ловни компанийки си е чудесна!

 

Но в село Баня не знам да има подобно!

 

Така, че давайте да организираме нещо и да ходим, ако зависи от мен за Троянския Балкан до 15 минути мога да резервирам и да дам резултат, но дайте да е по-близо до центъра на Бг за да дойат повече народ! :icon_thumbup:

Не мож да нямаш някоя скътана снимка от троянската епопея. :icon_dance: Сподели, да видим за какво става въпрос!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мож да нямаш някоя скътана снимка от троянската епопея. :icon_dance: Сподели, да видим за какво става въпрос!

 

 

 

Имам няколко общи изгледи на вилата и местността около вилата, и ще ти дам линкове да ги погледнеш! :D

 

1 2 3 4 5 6 7 8

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...