Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Последна среща за тази година


Препоръчано мнение

Съжалявам за този офф-топик :icon_blush:

Здравейте! Аз съм нов. От един месец имам :mitsu-smiley: и се надявам че и аз ще мога да дойда :icon_blush:

:rulez:

 

Здравейте! Аз съм нов. От един месец имам :mitsu-smiley: и се надявам че и аз ще мога да дойда :icon_blush:

:rulez:

 

Всички които са фенове на :mitsu-smiley: са добре дошли! Заповядай с удоволствие ще се запознаем:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Идвайте всички фенове! :)

Аз не разбрах обаче това ли ще бъде окончателно избраното заведение, или е само предложение? :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идвайте всички фенове! :)

Аз не разбрах обаче това ли ще бъде окончателно избраното заведение, или е само предложение? :icon_dance:

 

Ако ще се спираме на "Текста" - давайте да определяме час за началото на срещата.

Предлагам колегите извън София(които ще идват) да предложат с предимство начален час!

Днес говорих пак с управителя - решението за начален час си е наше. Извини се, че бави предложението-меню, но ще го имаме до ден-два в електронен вид.

DJ или BAlexandrov познават мястото и могат да дадат линк как се стига...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да дойда.

Само не ми стана ясно от къде се слиза от цариградско да стигна до там, но ще се повъртя по детелините ;) все ще изкоча от нейде :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Нека да остане това място. Аз предлагам часа да е 12:30. Предният път видяхте, че 2 часа не можахме да влезем в заведението и се мотахме около колите. Нека да е малко по-рано за да е удобно и за хората от провинцията. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние сигурно ще сме трима: Доктор Ох Боли, Жоро и аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние сигурно ще сме трима: Доктор Ох Боли, Жоро и аз.

 

Сериозно мероприятие се заформя, и аз ще си водя лекар :D и сме двама.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно мероприятие се заформя, и аз ще си водя лекар :D и сме двама.

Ами, Тишо, освен да ги евакуираме на отделна маса, на сух режим, и в готовност да оказват първа помощ при нужда... :drinks: , какво мислиш???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, Тишо, освен да ги евакуираме на отделна маса, на сух режим, и в готовност да оказват първа помощ при нужда... :drinks: , какво мислиш???

 

АбЦелютно се присъединявам! Освен това ще карат и на връщане, така, че сухият режим е задължителен! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно мероприятие се заформя, и аз ще си водя лекар :D и сме двама.

 

....Ако и аз доведа моя(та) доктор(ка), която не си сменя сивика за :mitsu-smiley: обаче, ще вземе да заприлича на събрание на лекарския съюз :drinks:

Сега ще се опитам да дам ориентировъчни линкове за мястото:

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c140a10b...=&grid=m40k

а сега в по едър план:

 

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c140a10b...e=&oType=57

..изглежда малко сложно, но реално от Цариградско се стига до "Текста" за 45 секунди с кола...

25сек...за DJ :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи нека и аз обясня, намира се зад БИЦ-ИЗОТ ( това е една дълга ,висока и кафява сграда на 7-ми км) стига се до нея като от детелината на 7-ми км. за Младост или Дружба все едно че ще искате да влезнете по локалното на булеварда и тръгнете към Офис Експрес, Офис уан, и международния изложбен център.........та по локалното първата пряка в ляво и надолу м/у двете сгради тази на БИЦ-ИЗОТ и института по електроника и микроелектроника( една бяла сграда ,пак висока , но значително по къса от кафявата.....) и там да звънка на някой да го посрещне...... :D :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карта дадох по-горе.

 

Ако се идва от центъра, се завива след разклона за обивката за Младост, на тази за Летището. Минава се под Цариградско, след това първата вдясно, след това левия ръкав на разклонението за локалното, завива се на първата в ляво и в дъното и е под последната сграда вдясно. Има табела "Хайтек парк ИЗОТ". Срещу него точно има голяма сграда с надпис "Solid".

Ако се идва откъм Пловдив по Цариградско - завива се по малка отбивка преди тази за летището, тя излиза в локалното и първата вдясно пак по табелата и в дъното :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....Ако и аз доведа моя(та) доктор(ка), която не си сменя сивика за :mitsu-smiley: обаче, ще вземе да заприлича на събрание на лекарския съюз :drinks:

 

 

Ами давай я (води я) задължително :D. Колкото повече, толкова повече, както е казал Мечо Пух :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на феновете на :mitsu-smiley: . Приветствам идеята за среща. Напредишната станах член на клуба и трябвало да попълня формуляр в сайта, но не го намерих :( . Помогнете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Няма никакъв формуляр. За нещо друго е станало на въпрос. Може би да си попълниш данните и снимка в тези 2 теми (което в крайна сметка си е по твое желание :) ):

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=636

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=1127 :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на феновете на :mitsu-smiley: . Приветствам идеята за среща. Напредишната станах член на клуба и трябвало да попълня формуляр в сайта, но не го намерих :( . Помогнете.

 

Няма формуляр. Ако си платил членски внос на миналата среща е трябвало да ти сменят статуса от "потребител" на "член на клуба" и да имаш достъп по всички раздели. Ако това не е станало пиши на лично съобщение до Big Boss или до DJ Tymbi за да го направят. Тогава ще имаш достъп до раздела "за членове", както ти е написам jolly_roger и ще можеш да си постнеш данни за тебе си- телефон, модел, VIN, снимка и т.н.

 

На последната среща получи ли клубна карта?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма формуляр. Ако си платил членски внос на миналата среща е трябвало да ти сменят статуса от "потребител" на "член на клуба" и да имаш достъп по всички раздели. Ако това не е станало пиши на лично съобщение до Big Boss или до DJ Tymbi за да го направят. Тогава ще имаш достъп до раздела "за членове", както ти е написам jolly_roger и ще можеш да си постнеш данни за тебе си- телефон, модел, VIN, снимка и т.н.

 

На последната среща получи ли клубна карта?

 

Получих карта и си платих членския внос, явно има малко недоразумение. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Не се притеснявай - пиши ЛС на Big Boss-a. :mitsu-smiley:

 

Big Boss напоследък не го виждам често във форума, нещо е зает явно. За всеки случай пиши и на DJ Tymbi.

 

Жалко, но стават такива недуразумения. Трябваше веднага да се обадиш и всичко щеше да се оправи на другия ден... много време мина от предишната среща. Предполагам, че утре статуса и достъпа ще са ок, след като пишеш на админите (Big Boss и DJ Tymby).

 

P.S. За всеки случай аз им пуснах по едно ЛС и двамата :)

 

P.P.S. Значи след като имаш карта на клуба и останалите карти ти си си член и можеш да се ползваш от правата на членовете, т.е. да пазаруваш части и консумативи с отстъпка в магазините и сервизите, където имаме договорка (потърси съответната тема в раздел "за членове" след като получиш достъп) съответно малка отстъпка на бензиностанциите, за които имаш карти и т.н.

 

Вярвам, че проблемът ще бъде отстранен бързо и се извинявам от името на всички на недоразумението...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big Boss напоследък не го виждам често във форума, нещо е зает явно. За всеки случай пиши и на DJ Tymbi.

 

Жалко, но стават такива недуразумения. Трябваше веднага да се обадиш и всичко щеше да се оправи на другия ден... много време мина от предишната среща. Предполагам, че утре статуса и достъпа ще са ок, след като пишеш на админите (Big Boss и DJ Tymby).

 

Не се притеснявайте не е "болка за умирачка" :) , важното е че ще се видим на 17,12,2006г :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

TAZ, извинявай за недоразумението. Получило се е от там, че аз трябваше да ходя с Волен, Тошко и Дани на тенис и незнаех какво е станало в заведението. Оправихме проблема, а ако има нещо което не е ясно се обаждай по-рано.

Поздрави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...