Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Последна среща за тази година


Препоръчано мнение

Благодаря Ви за промяната :D . Поздравявам всички настоящи, бивши и бъдещи студенти с празника! :drinks: Вие сте :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Карта дадох по-горе.

 

Ако се идва от центъра, се завива след разклона за обивката за Младост, на тази за Летището. Минава се под Цариградско, след това първата вдясно, след това левия ръкав на разклонението за локалното, завива се на първата в ляво и в дъното и е под последната сграда вдясно. Има табела "Хайтек парк ИЗОТ". Срещу него точно има голяма сграда с надпис "Solid".

Ако се идва откъм Пловдив по Цариградско - завива се по малка отбивка преди тази за летището, тя излиза в локалното и първата вдясно пак по табелата и в дъното :good:

 

 

 

Това е вече обяснение! Мерси,разбрах го най-накрая! :icon_thumbup: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Нека да остане това място. Аз предлагам часа да е 12:30. Предният път видяхте, че 2 часа не можахме да влезем в заведението и се мотахме около колите. Нека да е малко по-рано за да е удобно и за хората от провинцията. :mitsu-smiley:

 

Последно колеги това ли е часа на срещата 12:30 :)

 

:mitsu-smiley: :plane: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питате, 11:30 е по добре даже защото ако чак към 2 часа влезем в кръчмата ще умрем от глад (особенно хора като мен които не закусват). :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питате, 11:30 е по добре даже защото ако чак към 2 часа влезем в кръчмата ще умрем от глад (особенно хора като мен които не закусват). :D

:mitsu-smiley: 11:30 ще е раничко за хората, които ще пътуват от по-далеко. 12:30 мисля, че е най-добре. Ако си прекалено гладен Стефчо мини малко по-рано през Младост да хапнеме някъде по една баничка с боза и ще ходим заедно после :) . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питате, 11:30 е по добре даже защото ако чак към 2 часа влезем в кръчмата ще умрем от глад (особенно хора като мен които не закусват). :D

:icon_censored: ...Колеги, да не обиждаме "Текста" с думата кръчма... :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_censored: ...Колеги, да не обиждаме "Текста" с думата кръчма... :icon_angel:

Милко, последно сигурна ли е работата там, нали щеше да пращаш оферти и т.н. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_censored: ...Колеги, да не обиждаме "Текста" с думата кръчма... :icon_angel:

Милко, остави хората сами да си изградят представа за "Текста". Ние с теб знаем за какво става дума. Нека дойдат да видят!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милко, остави хората сами да си изградят представа за "Текста". Ние с теб знаем за какво става дума. Нека дойдат да видят!

:mitsu-smiley: :) Просто питаме дали всичко е ОК, защото неделята наближава. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милко, остави хората сами да си изградят представа за "Текста". Ние с теб знаем за какво става дума. Нека дойдат да видят!

Че аз и Божо всеки ден сме там............ :D B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милко, остави хората сами да си изградят представа за "Текста". Ние с теб знаем за какво става дума. Нека дойдат да видят!

:icon_n_oops: .....Колеги, това е дамата с Паджерото, дето ще ни бъде нещо като домакин и която ще приемаме за член( :icon_bye: ка)....

А по въпроса за менюто - компа на управителя(Калин) не е в изправност - днес ако не се оправи, аз ще мина да взема менюто и ще го пусна. Надявам се това закъснение да не провали срещата :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Милко, менюто няма значение, а уговорката дали ще работи заведението в неделя. Не сме чак толкова претенциозни :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_n_oops: .....Колеги, това е дамата с Паджерото, дето ще ни бъде нещо като домакин и която ще приемаме за член( :icon_bye: ка)....

А по въпроса за менюто - компа на управителя(Калин) не е в изправност - днес ако не се оправи, аз ще мина да взема менюто и ще го пусна. Надявам се това закъснение да не провали срещата :icon_blush:

Ми нека се обади ,ще изтичам до нея да видя какъв е проблема й с компютъра........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми нека се обади ,ще изтичам до нея да видя какъв е проблема й с компютъра........... :D

:icon_dance: Пламене, има и други начини да се запознаеш с една жена...изчакай до неделя. Освен това е заета...ядец. А тук не става въпрос за нейния комп, а за компа на управителя(Калин)... :unsure: оп...имам мейл...дано да е менюто.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_dance: Пламене, има и други начини да се запознаеш с една жена...изчакай до неделя. Освен това е заета...ядец. А тук не става въпрос за нейния комп, а за компа на управителя(Калин)... :unsure: оп...имам мейл...дано да е менюто.

Ехехехехехееее............нямах това предвид, макар че нищо не пречи B) прост опредложих услугите си, няма само коли да правя я........ :D :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така...

Ще се опитам да прикача два екселски файла с храната и напитките.

Ще помоля някой от модераторите или който разбира повече от мен - да ги обърне в някаква по-ясна видима за всички форма тук.

Ако не се приеме това - просто всеки си ги сваля и отваря на компа.

MENU_kraen_variant_obiknoveno.xls

napitki.xls

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето ги поизчистени малко и на html

 

Меню

 

Напитки

 

Сърдечно благодаря! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето ги поизчистени малко и на html

 

Меню

 

Напитки

 

Колеги,

имам молба към всички, които ще участват на срещата в неделя, 12:30 часа, място - "Текста" и тя е следната:

- нека всеки да се заяви още веднаж за участие в срещата, но този път с ориентировъчно меню(храна и напитки), за да улесним малко управителя Калин;

- по възможност това да стане до 12:00 часа в събота - тогава Калин ще мине през някой нет-клуб да си запише заявките.

Благодаря на всички от негово име и от името на бъдещия нов член :) (ка).

P.S. Смея да твърдя, че няма да се оплаквате от качеството на храната!...Ако това ви притеснява при заявките...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Като чета менюто се спирам на салата "Тон", "Сусамовки" и бира каквато и да е, стига да не е Каменица... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

имам молба към всички, които ще участват на срещата в неделя, 12:30 часа, място - "Текста" и тя е следната:

- нека всеки да се заяви още веднаж за участие в срещата, но този път с ориентировъчно меню(храна и напитки), за да улесним малко управителя Калин;

- по възможност това да стане до 12:00 часа в събота - тогава Калин ще мине през някой нет-клуб да си запише заявките.

Благодаря на всички от негово име и от името на бъдещия нов член :) (ка).

P.S. Смея да твърдя, че няма да се оплаквате от качеството на храната!...Ако това ви притеснява при заявките...

 

 

Съжалявам ама аз няма да мога да кажа защото ще имам ангажимен и не е сигурнао че ще дойда!Надявам се че ще може да си поръчам поне нещо за пиене!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам ама аз няма да мога да кажа защото ще имам ангажимен и не е сигурнао че ще дойда!Надявам се че ще може да си поръчам поне нещо за пиене!

Колеги, не ме разбирате правилно - ВСИЧКО може и ще се поръча, просто персонала се притеснява и иска да е по-подготвен :rolleyes:

Мен много ми хареса последния път "столично тъмно /наливна" ...а "Каменица" :icon_thumbup: НЯМА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще видят зор домакините да сътворят на всеки каприза, още повече че всеки си има собствено мнение и представа за вкус! Може би ще е най-добре да се направи нещо като обедно меню и готово! Срещу определена сума от 10-15лв. /това аз не мога да определя може и 5лв да е а и 20/ като за начало! Те си знаят кое ще направят така че да си оближем прастетата :icon_dance:! Това е само предложение, а и съвет!

 

Иначе един ще иска на прасето крилцето друг на пилето опашлето, а трети на рибето ушето!? :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

имам молба към всички, които ще участват на срещата в неделя, 12:30 часа, място - "Текста" и тя е следната:

- нека всеки да се заяви още веднаж за участие в срещата, но този път с ориентировъчно меню(храна и напитки), за да улесним малко управителя Калин;

- по възможност това да стане до 12:00 часа в събота - тогава Калин ще мине през някой нет-клуб да си запише заявките.

Благодаря на всички от негово име и от името на бъдещия нов член :) (ка).

P.S. Смея да твърдя, че няма да се оплаквате от качеството на храната!...Ако това ви притеснява при заявките...

:mitsu-smiley: Аз лично съм на пости и предполагам че ще пръжнат едни картовки с бира набързо :drinks: Къде мога да погледна за мястото на срещата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ето тук Божо е дал карта: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=26024 . Ако мислиш че няма да се ориентираш, може да се разберем къде да се срещнем и да идем заедно. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...