Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Последна среща за тази година


Препоръчано мнение

Аз лично ще си поръчам някакви сухи мезета и малко бърбан :drinks: За ядене на дали ще ям :D :good: Така че аз съм лесен....Да видиме само как ще си тръгна от там НА ДВА ИЛИ НА ЧЕТИРИ КРАКА :D :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:mitsu-smiley: Ето тук Божо е дал карта: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=26024 . Ако мислиш че няма да се ориентираш, може да се разберем къде да се срещнем и да идем заедно. :mitsu-smiley:

Аз ще дойда по магистралата от Пловдив. Имам тел. на Big boss и ако не намеря мястото ще звънкам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще видят зор домакините да сътворят на всеки каприза, още повече че всеки си има собствено мнение и представа за вкус! Може би ще е най-добре да се направи нещо като обедно меню и готово! Срещу определена сума от 10-15лв. /това аз не мога да определя може и 5лв да е а и 20/ като за начало! Те си знаят кое ще направят така че да си оближем прастетата :icon_dance:! Това е само предложение, а и съвет!

 

Иначе един ще иска на прасето крилцето друг на пилето опашлето, а трети на рибето ушето!? :lol:

По принцип си прав, дори по този начин (предварително определено меню и напитки) ще се събираме една друга група там на 21 декември, но в конкретния случай реално не виждам как ще стане - така, че не ги жалете домакините, а поръчвайте "капризите" си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В колко часа да сме там че да знам да си навия часовника за утре :D Това меню не търпи бавене!
:mitsu-smiley: 12:30, но го навий за вдругиден а не за утре :) . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: 12:30, но го навий за вдругиден а не за утре :) . :mitsu-smiley:

 

:D Май имам нужда и от календар,а не само от часовник.Е от догодина се надявам такива грешки да не ми се случват. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да дойда на срещата...сравнително нова съм, но много ми харесва форумът и хората в него! :first:

За съжаление все още съм в държавна изпитна сесия и няма да мога да се насладя изцяло на приятното изкарвана с Мицу феновете! Предполагам няма да е проблем да пропусна суетенето покрай колите и да дойда малко по-късно, за да ви видя на маса?! Затова ще се въздържа да поръчам нещо от менюто, макар че мисля да не дойда сама...а мъжът ми обича да похапва...Ако има възражения...казвайте :)

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За протокола: ние сме двама.

 

Както казах, този път ще пия под лекарско наблюдение :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз може би ще закъснея с половин или един час, че имам малко задължения сутринта, но ще дойда непременно, а и не съм от прдирчивите - каквото има ще консумирам - може би една тъмна бира и нещо за пребутването й :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последна среща за тази година. :drinks:

Ще раздаваме календарите на клуба, ще се видим да си побъбрим хапнем, пийнем....ей такива неща. :rulez:

Дата е 17.12.2006.

Мястото - кажете вие.

Елате всички :icon_thumbup:

 

А, ами аз на 15 тръгвам за София с летящата Каризма. Може ли да дойда ако не съм напълно припаднал от каране?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, ами аз на 15 тръгвам за София с летящата Каризма. Може ли да дойда ако не съм напълно припаднал от каране?

 

А защо не с Галанта?Ще е голямо удоволствие да се види на живо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме двама + hipokrat които са 3-ма! Така, че ощ 5 места моля! :icon_thumbup:

 

Относно храната не са ми казали какво ще хапнат, но мисля, че няма да постят! :)

 

Ще измислим нещо на място и не съм претенциозен колко ще чакам! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както казах-ще закъснея, затова не ме бройте в менюто, а и не съм претенциозен. Пия само бира от 15 години :drinks: , така че и там всичко е под контрол. Ще се радвам да се видим :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме двама + hipokrat които са 3-ма! Така, че ощ 5 места моля! :icon_thumbup:

 

Относно храната не са ми казали какво ще хапнат, но мисля, че няма да постят! :)

 

Ще измислим нещо на място и не съм претенциозен колко ще чакам! :D

Ако решите (двамата) да хвърлите кафеза в багажника, кажете навреме - да го туря и аз...Да видим дали ще се погодят :icon_n_huglove:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, как премина втората част на срещата? Съжалявам че нямах възможност да остана до края?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно протече всичко , с изключение на това че присъствието ти с което сме свикнали ...или по скоро отсъствието този път, беше доста осезаемо.Около 5 часа си тръгнахме и смея да твърдя че с огромно нежелание.Самото заведение,обстановката и обслужването така предразполагаха към сладки приказки че времето мина неусетно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, как премина втората част на срещата? Съжалявам че нямах възможност да остана до края?

...Ми то tmintov документираше до едно време :secret: ...после увеличи :drinks: ...и не знам какво стана със снимките... B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Ми то tmintov документираше до едно време :secret: ...после увеличи :drinks: ...и не знам какво стана със снимките... B)

 

Много се извинявам, че едва сега сколасвам.

Целият ден ми беше изпълнен със строго протоколни ангажименти, свалих си костюма и вратовръзката единствено по време на срещата на клуба, което беше изключително приятно събитие. Даже в суматохата се оказа, че съм се задържал с един час повече на срещата и едва не закъснях за поредния ангажимент. Добре, че си слагам запас от време. Но към същината:

 

Предколедна среща Декември'06

 

Чувствах се чудесно в компанията на всички вас и времето отлетя неусетно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз също имам няколко снимки, но днес няма да сколасам. Много хубаво беше, че се посъбрахме повечко хора. Благодарности на Милко за организацията! Заведението беше страхотно. Много приятни хора на едно място - няма нищо по-хубаво от това. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра си беше както винаги :first: Аз обаче бях малко на работа и за първи път дойдох не както трябва на една среща :icon_blush: а изтупан с костюм :icon_blush: Кой знае какво сте си помислили............. :( :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше на ниво :good: , компанията, заведението всичко беше :first:

Аз малко пропуснах :drinks: и карах на безакълно, за следващата среща задължително с шофьор за навръщане!

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, как премина втората част на срещата? Съжалявам че нямах възможност да остана до края?

И на мен ми хареса, всичко беше супер и снимките си ги бива. Весели празници на всички и :drinks: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам, че едва сега сколасвам.

Целият ден ми беше изпълнен със строго протоколни ангажименти, свалих си костюма и вратовръзката единствено по време на срещата на клуба, което беше изключително приятно събитие. Даже в суматохата се оказа, че съм се задържал с един час повече на срещата и едва не закъснях за поредния ангажимент. Добре, че си слагам запас от време. Но към същината:

 

Предколедна среща Декември'06

 

Чувствах се чудесно в компанията на всички вас и времето отлетя неусетно!

:mad: Е...това е - каризмаджията си е каризмаджия. Брей, други коли нямаше ли на таз среща. ...Трябваше да паркирам пред тях - и трите нямаше да можеш да ги снимаш. :icon_hmm:

 

И на мен ми хареса, всичко беше супер и снимките си ги бива. Весели празници на всички и :drinks: !

Давай другата среща някъде по Панагюрския вилайет! ако не е правена там :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...