Премини към съдържание

Как е цената според вас?


Препоръчано мнение

Здравейте, реших да се разделя с количката си " http://www.mitsubish...showtopic=24910 " но нещо няма много заинтересовани . . . Каква е причината според вас? Дали цената е висока ? Благодаря за вниманието :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа колега, цената за автомобила мисля, че не е висока. Висока е за хората. Дано се намери някой грижлив купувач и да се грижи за колицата :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших да се разделя с количката си " http://www.mitsubish...showtopic=24910 " но нещо няма много заинтересовани . . . Каква е причината според вас? Дали цената е висока ? Благодаря за вниманието :good:

Цената е добра, момента в който си избрал да я продаваш не е подходящ... хората не са готови да дадат толкова пари лесно, както до преди 2-3 години :icon_hmm:

 

А и доста оптичен тунинг си направил, и с това премахваш доста голяма таргет група...

 

Наистина успех с продажбата и дано попадне в ръцете на фен!

Редактирано от me4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и според мен това може би е причина (визията и) защото толкова време вече няма интерес, а аз я купих на доста по-друга цена преди 2г. . . .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е супер, проблема, доколкото може да се нарече така е:

1. Оптичния тунинг, който те насочва към по-млада възрастова група,но тази група е къса откъм пари. Или трябва да се намери някой хардкор мицу фен с баща с дълбок джоб.

2. Момента за покупко-продажба не е много подходящ, предвид финансовото състояние на голямия процент българи към момента.

3. Зависи колко си готов да свалиш. Един приятел си внесе Хонда ЦРВ от Щатите и я пусна за продажба. Продава я някъде две години. Много е стиснат разбирай слънчев лъч не минава изотзадзе. Та след дълго време и той клекна, намали цената и веднага я продаде. Разправяше ми, че направо не повярвал колко хора се обадили като смъкнал цената с 500лв. Аз така продадох предната кола Волво В40. Бях я пуснал за 7000 и иок обаждания, после за 6500 и ти да видиш какво става. Има хора,които следят мобилето и дебнат да свалиш цената бъди сигурен. Макар че аз ако ги имам парите вобще няма да те бавя, :D ама...

Айде успех с продажбата и със здраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много съм ви благодарен за отзивчивостта ... Това е и аз имам приятели,които имат възможност,но за жалост признават само 3те марки ... Аз сега я писах по договаряне и ми се обади един пич,но бюджета му бил максимум 20к. Аз за толкова няма да я продам НИКОГА! То това би значело да му я подаря едва ли не ... тя си е на реални км,сменени консумативи и какви ли не още работи ... но имам чувството,че се правят на интересни защото той дори да си купи кола за 20к като и плати данъците,застраховките,зимните гуми и т.н. пак ще му стъпи на 22к някъде, а аз му казах,че мога да смъкна до 23 макс! На мен не ми е толкова зор да я продам, така че ще си чакам! Но пък съм много доволен от колата като цяло ...

Редактирано от BlackLancer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....аааа,аз тази кола съм я виждал на живо-"фаца" има яка!Народа вече парА за коли много трудно дава и най-вероятно това е причината за неинтереса към нея!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших да се разделя с количката си " http://www.mitsubish...showtopic=24910 " но нещо няма много заинтересовани . . . Каква е причината според вас? Дали цената е висока ? Благодаря за вниманието :good:

Ами висока си е колега ..

Аз в този ценови диапазон, бих предпочел ето това ..http://www.cars.bg/u583032

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хората, който купуват втора ръка кола за тези пари в България предпочитата BMW, Audi. Може би затова няма голям интерес.

Редактирано от UNNAMED
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си търся точно такъв лансер - ръчни скорости, бензин 1.8 с това оборудване, малко километри. Цената мисля, че не е висока. Обявата съм ти я видял от много време. Не съм се обадил само и единствено заради тунинга. Предполагам това е основната причина за липса на интерес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата ти е хубава,простата причина за забавената ти продажба е.....липсата на пари и перспектива пред хората,много са малко тези които имат в наличност тази сума,а другите не се наемат да вземат по голям заем,затова и не вьрви пазара.Щом те кефи,карай си я още.

Марио,ти по Хонди ли вече се заглеждаш :icon_crying: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Не съм се обадил само и единствено заради тунинга. Предполагам това е основната причина за липса на интерес.

Абсолютно споделям мнението на колегата.Харесва ми и така,но ако съм потенциален купувач,бих избрал класическия вариант на автомобила-без никакви тунинг-елементи.По принцип ми харесват нещата както производителя си ги е направил.

А както и други колеги споменаха този ценови диапазон не е особено актуален е момента-по мое наблюдение хората масово търсят коли между 5-10 хиляди лева.

Успех с продажбата-Колата е страхотна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тази хонда не е лоша естествено НО ... Километрите са 3 пъти повече от моята! Освен това е дизел и ще харчи изключително много а нафтата е по-скъпа и освен всички неща,моята кола е регистрирана платено и е абсолютно всичко! Както казах само зимните ми гуми с джантите струват 1800 лв! Ако вземеш тази хонда и и направиш всички тези неща цената ще стане друга + че няма гаранция а на моят автомобил може да се направи до 2014г. което мисля че си е голям "+" . . . Също така казах, че бих коментирал цената . . . Иначе относно тунинга... друго освен цвета и спойлера нищо не съм добавял,а и не мисля че колата изглежда лошо... именно обратното дори ми прави впечатление,че от както и промених визията по този начин получавам изключителен респект на всякъде .... за ЖАЛОСТ в България хората гледат предимно това! При положение,че колегата "nekro" желае може просто да се видим,да я разгледа,покара и тогава да прецени...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че изглежда лошо. Колата ми харесва. Но e прекалено агресивна за мен. :)

 

Имам и един въпрос. Къде е пребоядисвана, в Балкан стар ли?

Редактирано от nekro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пребоядисах я в "БГ Мотор Спорт" Перфектен сервиз в пъти по-добър от Балкан Стар, боята на колата струва 5000 лв. като сам съм доплащал за нея ... Ако все пак решиш може да се видим да ти я дам просто да видиш как върви и да сравниш с другите Lancer щом си търсиш ... да имаш поне база за сравнение :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е готина и секси наистина, но и аз споделям мнението на колегите тук - оптичният тунинг отблъсква по-голямата част от потенцялните и най-вече платежосбособни куповачи. По-голчмата част от хората, които могат да извадят тези пари са по-консервативни. Не ме разбирай погрешно, моля те :), но мисля, че по-удачен вариант е бил да направиш този оптичен тунинг с фолио... По-добре изчакай и си я карай и се радвай още.. ако сега някой ти дава 20к за нея, то и след поне половин година и повече пак ще ти ги даде. Така поне малко по win-win ситуация ще бъде.

 

Стискам палци нещата да се развият по наи-добрия начин за теб!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тази хонда не е лоша естествено НО ... Километрите са 3 пъти повече от моята! Освен това е дизел и ще харчи изключително много а нафтата е по-скъпа ..

Това е твоята гледна точка, но грешиш ..:) Разликата между нафтата и бензина е само няколко жълти стотинки :D а разликите в разхода са сериозни ..Тази хонда на дълго гори 1.5 л. по малко от лансера, а в градски условия 3 литра по малко, не напразно е на 3 пъти повече километри от теб ..

А хората като купуват коли, ги гледат тези неща, защото парите за колата ги даваш веднъж, а на бензиностанцията после ходиш доста често ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това съм съгласен,а какво ще кажеш за поддръжката и здравината на двигателите? Както и да е просто не съм фен на дизеловите двигатели :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,виждам че си се постарал доста с колата,не се обиждай ама е станала кола като за келеши,особено с тая лепенка на капачката на резервоара.Искал си да я направиш като Ево 10,вижда се ама .... Пусни обява и в сайтовете за коли в съседните държави,може пък там да излезе късмета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то от ЕВО е само това,че номерът е в страни ... просто исках да я матирам,но да не е черен мат защото вече е банално!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега колицата си е супер и ако вече не си бях купил такава със сигурност щях да те потърся. Успех с продажбата, но ако няма зор кефи и се максимално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

МЕРСИ и твоя изглежда ИЗРОД :mitsu-smiley: ! ! :icon_thumbup: Трябва да направим среща . . . ИСКАТЕ ЛИ ?

Редактирано от BlackLancer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ако търсех в момента автомобил как бих разсъждавал по твоята обява:

(1) Цена 25К - ако дам още 6-7 к към тази сума може да си взема чисто нов такъв - вярно не високо ниво на обурудване (и не дизел), но все пак чистак нов от БС, който е в гаранция.

Колата е на никакви киломентри, но може да е поблъсквана, може да има някакъв скрит проблемец, знам ли. Чисто нова е някак си по-сигурно и по-малко рисково.

(2) Бих си задал въпроса - защо се продава такава почти нова, кола?

има три възможни отговора а) колата има някакъв проблем или собственикът не е доволен от нея и иска да се отърве б) трябват му пари в) събрал е пари за нова кола по-високо ниво.

а) е много вероятен отговор.

(3) Колата е туинингована (пребодисвана) - в някои от случаите до такова действие се прибягва след блъскане на колата.

 

 

Иначе както ми я описваш - офертата ти е много добра като цена - а и външния вид на колата е убиец - обаче едно е реалната цена, а друго е пазарната такава.

Даже колата чистак нова да е излязла от БС и да е на 10 км., вече е пазарната и цена е паднала с едно 20%.

 

По моя преценка - реалната цена е 27 К примерно, но пазарната (тази на което може да стане сделка) е 20 К.

 

Според мен е нерентабилно кола да се продава на 3 г. Мисля че като стане на 6 г - тогава е моментът в който пазарна/реална цена са в добро съотношение и тогава е евентуално рентабилно да се продава.

Успех с продажбата - и не я давай за жълти стотинки !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е че е регистрирана само в България и може много лесно да се проверят всичките и щети само с РАМАТА,а аз нямам нищо против... Пък и когато говоря с някои потенциален купувач (например вчера) казвам,че за моя сметка позволявам да я закарат в който и да е сервиз и да я проверят ... Пък и колата все още е в гаранция,няма 3 години от както я имам,а и има възможност срещу около 500 лв да се дозастрахова в БалканСтар... Но за жалост когато някой види обявата му минават точно тези мисли през главата най-вероятно ... Благодаря за мнението и аз наистина под 23-4 няма да падам защото и сега си я карам с най-голямо удоволствие,а следващата кола може да почака :icon_blush: Преди около седмица един човек много я хареса, но имаше 20к. Аз за тези пари в близките 2 години няма да я продам защото просто не съм на зор ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно по темата...

 

Както и да е просто не съм фен на дизеловите двигатели :icon_angel:

 

И аз не бях. Сега се чудя защо.

Просто си идва с опита и възраста :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...