Премини към съдържание

Как е цената според вас?


Препоръчано мнение

Колега супер ти се е получил тунинга, браво! Аз много и се кефя на колицата, въпреки че дизеловият Лансър е по-добър. Тунинга стеснява кръга от хора (в БГ), най-добре пусни колата в чуждестранни сайтове и съм сигурен, че ще я продадеш!

Искам също да кажа, че пазарът в България е отвратителен, то това не идва само от джоба на хората, но и от селският манталитет! Главно се купуват голфчета с тунинга на комшията бай Гошо, баварчета на по 15-20 години и мерцедеси на по 300 000 километра. Много ограничен народ сме ние българите.

Иначе може ли да те попитам спойлера откъде си го купил?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти ми напълни душата с "баварчета на по 15-20 години и мерцедеси на по 300 000 километра" ! :icon_thumbup: За жалост е точно така ... От Дубай го взех,но и в ebay.com има много добри оферти за по 200$... иначе в БалканСтар ми искаха 1200 лв. :confused1:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си търся точно такъв лансер - ръчни скорости, бензин 1.8 с това оборудване, малко километри. Цената мисля, че не е висока. Обявата съм ти я видял от много време. Не съм се обадил само и единствено заради тунинга. Предполагам това е основната причина за липса на интерес.

Колега ако те интересува имам такъв лансер 100 процента заводски без тунинг 2010 г. на 40000км купен от балкан стар черен седан ръчна ск.кутия,но е на 16-ки джанти и няма туба в багажника.Има и газ. инж. landi renco в гаранция.Ако имаш интерес ще пратя снимки.А на колегата с тунинга поздравления справил се е чудесно мн. ми харесва и за всеки влак си има пътници.А колегата дето разправяше че за 5-6 бона отгоре щял да си купи от магазина ще му кажа че всички ако мислеха така колите щяха да се продават само в шоурумите.Лесно е да викаш дай 5-6 бона отгоре,но когато в сметката имаш 100.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...