Премини към съдържание

Да подкрепим Мицубиши за кола на годината


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, нека да гласувамe и подкрепим Mitsubishi L200 за кола на годината :rulez:

 

 

:link:

 

 

http://www.askaprice.com/images/news/inhouse/1243-03.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:mitsu-smiley: Нито мога да маркирам автомобил, нито пък виждам каквато и да е анкета??? Как се гласува? Не са го направили сайта като хората.. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Нито мога да маркирам автомобил, нито пък виждам каквато и да е анкета??? Как се гласува? Не са го направили сайта като хората.. :mitsu-smiley:

Ми трябва да попълниш и отговориш на разни въпросчета и тогава те допуска до гласуването :D

+ още един глас :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми трябва да попълниш и отговориш на разни въпросчета и тогава те допуска до гласуването :D

+ още един глас :first:

:mitsu-smiley: Да, но къде са тези въпроси? Ето от това меню къде да кликна?

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Благодаря :good: . Стана най-накрая. Нещо не ми се отразяват добре петъците :icon_blush: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах, но тази анкета ме изнерви. Ако не беше Mitsubishi Fan Club никога нямаше да я попълня. И като капак на всичко не даде резултатите до момента, както е редно.

Не знам за вас, но мен нещо ме съмнава тази работа :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах още веднъж!Но донякъде това че може да се гласува всеки ден, нещо не ми харесва. Кой ли ще спечели?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах още веднъж!Но донякъде това че може да се гласува всеки ден, нещо не ми харесва. Кой ли ще спечели?

Ще видим кой ще спечели. Може би тази марка, чиито фенове са най-упорити, а може и победителя е предварително да е избран. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се гласува всеки ден по веднъж! :good:

Нека победи нашата любима марка :first:

Не може да се гласува повече от веднъж. Преди малко пробвах пак да гласувам, но не ми прие гласа, пише ми, че вече съм гласувал..... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не може, аз пробвах пак! Как съм успял и дали въобще съм, предния път :icon_hmm: Но тук LINK пише че: " всеки посетител на сайта може да упражни своя вот само по веднъж на ден" Какво трябва да означава и дали в последствие са го променили?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm: :icon_hmm:

За кой ли съм гласувал аз?

...Почти познахте!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...