Премини към съдържание

Да подкрепим Мицубиши за кола на годината


Препоръчано мнение

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Наистина не може, аз пробвах пак! Как съм успял и дали въобще съм, предния път :icon_hmm: Но тук LINK пише че: " всеки посетител на сайта може да упражни своя вот само по веднъж на ден" Какво трябва да означава и дали в последствие са го променили?
:mitsu-smiley: Няма промяна. Аз за трети пореден ден гласувам. Наистина в рамките на един ден не може да се гласува 2 пъти, но на другия ден става. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

още един глас за правилният избор!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз пуснах моя глас с кеф за :mitsu-smiley: (за разлика от президентските избори :D )!

Ако сме с повечко имена неможем ли да :icon_box: таратайките!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За последно гласувах преди няколко дни и сега като гласувах ми казаха, че съжаляват и не мога да гласувам, щото вече съм бил гласувал! :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека да гласувамe и подкрепим Mitsubishi L200 за кола на годината :rulez:

:link:

http://www.askaprice.com/images/news/inhouse/1243-03.jpg

Вече има и моя глас тази прекрасна кола :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Вече са сложили и награда от 5000лв. Но тя се отнася само за тези, които имат ГО в Армеец, валидна след 01.01.2007г. Но това не пречи да си гласуваме всеки ден за нашия фаворит. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току-що успях отново да гласувам, но този път ги нямаше безкрайните попълвания. Освен това ми пише, че мога да гласувам пак след час :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак гласувах, но въпреки всичко тези промени в последния момент не ми се нравят.Намирисва на Евровизия... :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак гласувах, но въпреки всичко тези промени в последния момент не ми се нравят.Намирисва на Евровизия... :mad:
:mitsu-smiley: Хаха :hysterical: . Много добро сравнение :) . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вече не помня колко пъти съм гласувал.Като се сетя и пускам по един глас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз отдавна го направих и даже не бях видял темата във форума!

 

И да кажа честно то е направо извънземно!!!

 

Дори и да не бях фен на :mitsu-smiley: пак бих гласувал за него!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Много зле сме се представили в гласуването, след като преди нас са се наредили и няколко каруци в буквалния смисъл на думата :icon_doh: . Ето резултатите: http://www.bgcar2006.com/ . Поредното доказателство, че в българия нито едно гласуване по интернет не е реално. И света сме убедили в това - преди няколко години се гласуваше по интернет за някаква мис. Тогава нашата хубавица успя да събере повече от милион гласа за няколко часа и дръпна много напред. Естествено анулираха класацията. Миналата седмица на страницата на National Gegraphic (не си спомням къде точно) течеше анкета за това какво да има на корицата на международно издание на списанието. За няма и час след моето гласуване Тракийското злато скочи с над 1300 гласа и водеше убедително с над 15000 гласа пред другите 2-ма претенденти, единият с 900 гласа, а другият с 1200. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пфу, гледам класацията и се отвращавам :icon_puke: ! Дачия видяхте ли къде се намира? Корупция:rtfm: отново! Ми те нямат толкова коли произведени ,колкото гласове са събрали тук.Сигурно от завода са карали всички работници да гласуват по 2 пъти всеки ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на очите си :icon_censored: :icon_doh: :nono: Аз лично съм гласувал поне 3-4 пъти и преполагам всички вие сте направили същото и как така ни сложиха посредата пък на всичкото отгоре и някава дачия,някакво ренде и тем подобни зглобки ни изпревариха....Направо ми се гади и на мен .... :mad: :icon_puke:

 

 

ЗА МЕН :mitsu-smiley: си остава :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

твърдо за! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Автомобилът на годината" разкри истинските си качества. Ето какво пише пресата по въпроса. Мед ми капе на сърцето! :icon_confused: . И това го пробутват за автомобил! Че то само като му видиш високия център на тежестта е ясно и без тест, че ще се обърне.

 

Ето и текста от Сега:

 

Иван от "Сблъсък" се преобърна с "Дачия" на тест

 

Информацията за инцидента мистериозно изчезна от сайта на "Спийд прес"

 

Найден Калоянов

 

Една новина от миналата седмица силно притесни автомобилните вносители и медийни критици. "Дачия" Logan се преобърна по таван по време на тестове за телевизионно предаване. Агенция "Спийд прес" пусна подробен репортаж от снимките на тв шоуто Show Room, в което звезди тестват на пистата в Божурище обикновени коли, които в реалния живот не биха карали. На Иван от "Сблъсък" му се падна да управлява "Дачия" Logan и докато форсирал на един от завоите, колата се претърколила по таван. За щастие водещият останал невредим от каскадата и освен че се извинил за изпотрошения инвентар, той записал апел към всички шофьори и пътници да слагат винаги предпазния си колан.

Това нямаше да се превърне нито в интересна, нито в спорна информация, ако на следващия ден след публикуването на материала не се състоеше официалната церемония по връчването на най-престижната награда в автомобилния бизнес у нас "Автомобил на годината". "Дачия" Logan бе сред лауреатите в категорията "Лек автомобил на 2007 г." и имаше всички основания да спечели предвид цената си и рекламната политика, която води френско-румънският концерн. Неуспешното представяне на дачията в теста на писта "Божурище" обаче щеше да компрометира стабилността и качеството на автомобила, както журито на конкурса и цялата схема, по която се оценяват най-добрите возила на годината.

Затова най-популярният автомобилен сайт в България реши своевременно да свали информацията от страницата си точно в деня на конкурса, за да няма обидени или засегнати. За момента единствено електронно абонираните в "Спийд прес" имат възможността да видят заглавието на репортажа, защото в отговор на подробно търсене за случилото се, получават съобщението "Фатална грешка от MySQL Manager".

В това, че "Дачия" Logan не е издържала теста на завоите с натиснат до ламарината педал на газта, няма нищо лошо. Това е семейна кола на суперизгодна цена дори за нашите географски ширини, която няма абсолютно никакви претенции за спортни характеристики.

Обидното в българския вариант е, че някой се изплаши да каже, че "Дачия" Logan не е най-надеждната кола на пазара, вместо да излезе пред клиентите си и да обясни защо трябва да продължат да разчитат на този автомобил.

Още по време на първите тестове на румъно-френския проект германският автомобилен клуб ADAC обърна чисто нова "Дачия" при лосов тест със скорост 65 км/ч. След бурна реакция от страна на "Рено" германците признаха, че причината се корени в износените заводски гуми, а не в окачването на модела. Проблемът бе бързо решен като Режията започна да "обува" изнасяните за Западна Европа логани с гуми "Континентал" вместо с румънските "Монтана", с каквито спецовете от ADAC обърнаха злощастната "Дачия".

Следващия удар по хитовия проект нанесе най-авторитетната европейска институция за определяне на автомобилната безопасност - EuroNCAP, която отреди на Logan едва три от пет възможни звезди по скалата си за сигурност при челен удар (19 от 37 възможни точки). За сравнение аналогичният като класификация Clio III постига 33 точки в същия тест.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха.ха три звезди и се сърдят.Аз и един лъч от звезда не бих дал на тези консерви Дачия.Това си е чиста проба измама да убеждаваш хората че това са автомобили. Според мен тези возила като поостареят са опасни не само за водачите им,но и за останалите участници в движението.А то се разбра и като нови колко са сигурни,представям си като са остарели грохнали и износени какво ще е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ха.ха три звезди и се сърдят.Аз и един лъч от звезда не бих дал на тези консерви Дачия.Това си е чиста проба измама да убеждаваш хората че това са автомобили. Според мен тези возила като поостареят са опасни не само за водачите им,но и за останалите участници в движението.А то се разбра и като нови колко са сигурни,представям си като са остарели грохнали и износени какво ще е.

Ами незнам за Логан-а, но говорих с един таксиджия, който ме возеше с предишния модел и той каза, че въпреки че няма да си вземе пак Дачия (морално остаряла) до 150 000 км (на толкова беше) не е имал никакви проблеми. Таксиметрите с Фабии, обаче казват, че до 100 000 са купили втора кола направо. Какво излиза - френските коли по-добри от немските :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...