Премини към съдържание

Хайде и следващия татко на хоризонта!


Препоръчано мнение

И така колеги нямам търпение да споделя с вас удоволствието, и да се похваля с първородната ми рожбичка.Днес в 10:30 ми се роди синче.Малкия Марти тежи 3кг. и 500гр. и 50см.Гледам,че станахме доста татковци във форума и искам да пожелая на всички,да са живи и здрави,много щастие,късмет и попътен вятър в живота!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емиии какво по хубаво от това? Хайде честито, да ти е жива и здрава рожбата и добре да я възпитаваш! Много радост ви желая!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ви е жив и здрав младият българин! Живот, здраве и търпение ви пожелавам на вас като родители, а на него, като стане голям да живее в едно добро място.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега!!! Да ви е живо и здраво! И да слуша много мама и тати! :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега!

Да ти е живо и здраво синчето!

И да не забравиш онази терапия с ластика*!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Ако не я знаеш, питай Роско. Или мен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, с тоз твоя ластик.... колко упражнения направи малкия....

 

Честита радост, колега! Наслади и се! Малко са моментите в живота на човек, когато изпитва такова щастие! Да ти е жив и здрав, много да те радва! А на вас желая много търпение, малко баби и другото се нарежда само!

И да пиеш едно червено вино тая вечер - червено вино, за мъжка рожба!

Наздраве!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве колеги :drinks: Благодаря на всички за пожеланията.Не я знам терапията с ластика иначе :)

Редактирано от FOXO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бравоооооооо !!! , много здраве на цялото ти семейство, и се СТЯГАЙ, че какво те чаакаааа..... :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита радост и от мен!

Да са ти живи и здрави най скъпите ти хора!

(номера с ластика е следния: връзваш с ластик крачето и п..лето на малкия юнак и така като рита ...сещай се какво става :))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита радост и от мен!

Да са ти живи и здрави най скъпите ти хора!

(номера с ластика е следния: връзваш с ластик крачето и п..лето на малкия юнак и така като рита ...сещай се какво става :))

Ххехехехехе,той доктора и без това нареди да му стане по-голям от комина на теца в Бобовдол и още да му стане по-голям от моя и моя да му вика батко и т.н пък и тоя номер с ластика........Те тез доктори явно си имат някъкви заучени фрази с годините и са много забавни,ама кой да ги слуша и помни в такъв момент.

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми тъй, тъй, щом и доктора е казал..... Трябва да се слушат докторята, те ги разбират тез' работи :-)

 

Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на младия татко и мама! Тепърва започват трепетите и тревогите, но мога да ти споделя, че това е най-хубавото от живота! Още веднъж честито!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...