Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

  • преди 3 седмици ...
  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте колеги, има ли желаещи тази събота - 11.08.1012 да направим една срещичка.

Ако има някой желаещ, направо ще уточним и час и почваме набиране хора :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, има ли желаещи тази събота - 11.08.1012 да направим една срещичка.

Ако има някой желаещ, направо ще уточним и час и почваме набиране хора :)

 

 

 

Здравейте колеги аз съм малко нов тука оначе съм навит да дойда на някоя срещичка само кажете кога и каде и съм там :) Поздрави от В.Търново :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги аз съм малко нов тука оначе съм навит да дойда на някоя срещичка само кажете кога и каде и съм там :) Поздрави от В.Търново :P

 

Здравей колега, гледам че си от В. Търново и да отбележа, че срещата ще бъде в Пловдив. Но ако си тук или имаш възможност да дойдеш, ще се радваме да се запознаем :icon_dance:

Предложих като дата идната събота, за час ще се уточним, но със сигурност ще е след обяд към 19:00 например. За да не е голяма жега и ако има работещи тогава, да могат да се включат и те :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, гледам че си от В. Търново и да отбележа, че срещата ще бъде в Пловдив. Но ако си тук или имаш възможност да дойдеш, ще се радваме да се запознаем :icon_dance:

Предложих като дата идната събота, за час ще се уточним, но със сигурност ще е след обяд към 19:00 например. За да не е голяма жега и ако има работещи тогава, да могат да се включат и те :icon_blush:

 

И аз ще се радвам да се запознаем мерак ми е да отида на някоя сбирка такаче няма значение каде ще е срещичката лошото е че малко ме е срам от самата ми количка понеже я купих малко поодарена а искам и някои да ми подхварли какво да бутна по моторчето нали от хора които са запалени фенове на марката щото секи дава идей пък халхабер си нямат от Mitsubishi :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се радвам да се запознаем мерак ми е да отида на някоя сбирка такаче няма значение каде ще е срещичката лошото е че малко ме е срам от самата ми количка понеже я купих малко поодарена а искам и някои да ми подхварли какво да бутна по моторчето нали от хора които са запалени фенове на марката щото секи дава идей пък халхабер си нямат от Mitsubishi :)

 

Ами да потвърди още някой колега участие и ще спретнем нещо, ще пием по бира, ще си полафим. На връщане ако минаваш покрай Калояново, ще те изпратя до Сарая :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата ще се отложи за друг път, сега не успяхме да се съберем, а не ми се вярва за един ден да се намерят желаещи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата ще се отложи за друг път, сега не успяхме да се съберем, а не ми се вярва за един ден да се намерят желаещи.

Аз съм винаги насреща,обаче съм още в процес на 'сглобяване' на моята кола и за това ще пропусна този път :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм винаги насреща,обаче съм още в процес на 'сглобяване' на моята кола и за това ще пропусна този път :icon_blush:

 

Като я сглобиш, драсни да направим една среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги, нека направим още един опит за срещичка в Пловдив. Предлагам събота(25-ти август) например 19:00 часа на Южен Полъх, до петък викам да уточним бройката, за да запазя масичка :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота съм на линия, 19ч е екстра. Къде е това Южен полъх?? ..за номодошлите.. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота съм на линия, 19ч е екстра. Къде е това Южен полъх?? ..за номодошлите.. :icon_blush:

 

Подробности за мястото тук: http://plovdiv.zavedenia.com/1054/%D0%AE%D0%B6%D0%B5%D0%BD.%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8A%D1%85/

Ако не се оправиш по картата, утре може да уточним място да се срещнем там преди срещата и да отидем заедно към Южен полъх. Аз събота ще съм някъде в града, но все още не знам къде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Резервирах 9 места за утре в 19:00 на името на Виктор Асенов, казах им да допишат и мицубиши, ако някой не се сети за името да каже :mitsu-smiley:

Така че утре ще се видим, ако има нещо може да ме потърсите на 0883375686 :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Резервирах 9 места за утре в 19:00 на името на Виктор Асенов, казах им да допишат и мицубиши, ако някой не се сети за името да каже :mitsu-smiley:

Така че утре ще се видим, ако има нещо може да ме потърсите на 0883375686 :icon_blush:

 

+2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

+2

 

Място има, ако трябва ще дръпнем още една масичка, то ни стана традиция :mitsu-smiley: :icon_blush: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички кога ще е другата среща да се включим и ние и пак ли ще е на Южен полъх

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички кога ще е другата среща да се включим и ние и пак ли ще е на Южен полъх

 

Здравей, тъй като следващата седмица предстоят 4 почивни дни и доста колеги ще ги използват за почивки и пътувания, предлагам следващата среща да е на в събота на 15.09.2012.

Предлагам, като потвърдят няколко човека сигурно присъствие да потвърдим датата. Последните срещи на Южен полъх минаха добре, затова предлагам отново да е там :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее сега на 8-ми няма ли да има среща?

 

Сега е JapanFest-a на Калояново, на писта Дракон. Отделно, аз ще правя ремонт в нас и няма да имам време, поради тази причина казах за дата следващата седмица.

Ако имаш възможност за другата седмица на 15.09.2012, ще се радвам да направим срещичка, последната беше много приятна :mitsu-smiley: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз събота се падам нощна смяна, но ако е по - рано през деня ще дойда. А къде се провеждат срещите, защото аз съм от Чирпан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...