Премини към съдържание

Мултимедийна система - направи си сам


Препоръчано мнение

Тъй е!

Да питам за камерата, трябва ли да е на JVС или може и китаец някакъв да се сложи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй е!

Да питам за камерата, трябва ли да е на JVС или може и китаец някакъв да се сложи?

Стандартен конектор има отзад, може всякаква. За 30 лири има и 3 години гаранция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давайте предложения за камерка тогаз, дето да се сложи тарикатски, гледам има според модела кола някакви?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Камери има колкото искаш и какви ли не модели.

По добре да ти я избере човек, който разбира и да ти я монтира където трябва.

То вече всичко е китайско. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля колегите, които имат двоен дин да сложат някоя снимка да видя как стои монтиран на колата.

По препоръки се заглеждам в нещо такова

 

 

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1898184_452980554827765_808084311_n.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давайте предложения за камерка тогаз, дето да се сложи тарикатски, гледам има според модела кола някакви?

Точно за Галант няма камера, както при други модели има бол. Намираш една китайска с добри параметри и се монтира на мястото на едно от двете лампи за осветяване на номера. На мене това удоволствие със всичките шукарийки - камера, 2дин (ама не е китайче), навигация, усилвател, мидбаси, филтри говорители, кабели и още куп джунджурийки ми излезна малко над 3 000 лева кеш :icon_blush:

Редактирано от seducer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно за Галант няма камера, както при други модели има бол. Намираш една китайска с добри параметри и се монтира на мястото на едно от двете лампи за осветяване на номера. На мене това удоволствие със всичките шукарийки - камера, 2дин (ама не е китайче), навигация, усилвател, мидбаси, филтри говорители, кабели и още куп джунджурийки ми излезна малко над 3 000 лева кеш :icon_blush:

Имам матричка за капачето над лампите на задния номер за вграждане на пайниър камера. За седан е обаче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

 

Това много хубаво.

Рамката кой ти я прави?

Средната конзола с фолио допълнително ли е лепена? Допълнително ли са ти залепили значетата за затворена и отворена клапа на въздуховодите?

Чудя се как да обновя средната конзола, та за това питам. :)

 

Имам матричка за капачето над лампите на задния номер за вграждане на пайниър камера. За седан е обаче.

 

Каква е тази матричка? Дай моля те снимки. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това много хубаво.

Рамката кой ти я прави?

Средната конзола с фолио допълнително ли е лепена? Допълнително ли са ти залепили значетата за затворена и отворена клапа на въздуховодите?

Чудя се как да обновя средната конзола, та за това питам. :)

 

 

 

Каква е тази матричка? Дай моля те снимки. :)

 

Конзолата си е оригиналната, а рамката заедно със CD-то е слагано от предния собственник още. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих ви казал да видите тази тема :link:

Ако някои иска ,може другата седмица да снимам как е монтирана камерата и DIN-а :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая матричка хубава форма прави и понеже твоята камерка е изгоряла, ще ми е интересно ако решиш да вземаш друга камерка, да не е пайнер, де, да споделиш каква би могла да се вгради в поставката. Не е зле да ни направиш от стъклопласт няколко формички като твоята, ко ни та мързи твърде...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Конзолата си е оригиналната, а рамката заедно със CD-то е слагано от предния собственник още. :icon_blush:

 

Ясно. Благодаря. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти я камерата, само че се дупчи задната броня,но по-добре така,отколкото всеки път да я пипам като отварям багажника или да се "стресира", като го затварям. Е, зимата ще е малко позацапана и ще трябва повечко бърсане,ама ..... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай каталога,има всякакви,дори и за лансър,може пък тя да стане,но колко е се е постарал бай китаец вече е друг въпрос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такава тип карбонова конзола съм виждал и на Каризма която доколкото знам си беше оригинална, в смисъл не правена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

 

Знам я тази благодаря, но е обърната от десен волан е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам я тази благодаря, но е обърната от десен волан е.

Е че то разликата не е ли само в обърнатата запалка :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Не е само в запалката.

От горе е ДИН-а, а от долу е климатроника.

Виж разликата с твоя панел и веднага ще забележиш.

Неизвестното е, че не знам дали кабелите ще стигнат, а от друга страна не си спомням, но май и ъгъла на конзолата е друг, както и щипките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А може и да изглежда ето така:

post-3680-091337800 1391960622_thumb.jpg

Малко е тъмна снимката,но на тази светлина-толкова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да, обаче значетата на въздуховодите са облепени. Моето желание е да се виждат. Не че е толкова важно, но съм си втълпил. :)

А рамката на ДИН-а как я направи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ако не се виждат,не може,бре. Спокойно,можеше и да се виждат,но беше още занимавка и казах на майстора да не си играе,то само облепянето,почистването на всички отвори,шкуренето на същите и след това и нагласянето за да могат да се отварят нормално си е доста работа,но си струва. Да отбележа само,че това не е фолио,а карбонова релефна кожа и на допир е нещо съвсем различно от хартийките,които се ползват за тая цел,е и цената също :icon_blush:.

Рамката е оригинална за модела Светльо,но разбира се,че я нямаше в комплекта,защото не е имало нужда на предната кола и я поръчвах от ebay.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е само в запалката.

От горе е ДИН-а, а от долу е климатроника.

Виж разликата с твоя панел и веднага ще забележиш.

Неизвестното е, че не знам дали кабелите ще стигнат, а от друга страна не си спомням, но май и ъгъла на конзолата е друг, както и щипките.

Не стават конзоли от леви на десни волани. Имам някъде оригинална карбонова от вр-а.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Не стават конзоли от леви на десни волани. Имам някъде оригинална карбонова от вр-а.

 

Благодаря за пояснението. Значи ще търся конзола само от европейско изпълнение. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...