Премини към съдържание

Парктроник НОВО !


Ronin

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, поръчал съм си парктроник от новия тип, който е във вид на лента, която се лепи от вътрешната страна на задната и предната броня. Демек не се пробиват дупки и не се боядисват сензорите в цвета на колата. Просто лепиш и връщаш броните на мястото им.

Цената на парктроника е 30 $ , а цената на доставката е 25$. В момента с един приятел сме поръчали последните два които бяха налични. Като ги монтираме и видим, че работят ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, поръчал съм си парктроник от новия тип, който е във вид на лента, която се лепи от вътрешната страна на задната и предната броня. Демек не се пробиват дупки и не се боядисват сензорите в цвета на колата. Просто лепиш и връщаш броните на мястото им.

Цената на парктроника е 30 $ , а цената на доставката е 25$. В момента с един приятел сме поръчали последните два които бяха налични. Като ги монтираме и видим, че работят ще пиша.

Къв е тоя парктроник я кажи по-подробно модел спецификация нещо... от къде си го поръча че и аз мисля да си слагам тези дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах голям мерак за такъв. Накрая намерих, сложих го но не се получи. Пищеше си от време навреме самичък и толкова, нямаше никаква реакция нито като се приближавам към стена, нито от кола, нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз говорих с един приятел който искаше да си слага от тоя тип парктроник, но се отказал защото при неговоти Митцу номера бил на много кофти място и щял да влияе. А мен ме отказа заради перничкият ми парктроник (теглича демек). Но с нетърпение ще чакам отзивът ти

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така колеги ето това съм си поръчал http://www.amazon.com/VRPS100-Bumper-Guard-Parking-Sensor/dp/B001393WNO . Само да припомня, че аз съм го намерил за 30 $ , а доставката като се раздели на няколко човека ще излезне без пари (25$) - при два броя нямаше проблем да се пратят наведнъж. Надявам се, че няма да е проблем ако са повече в една поръчка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти не погледна ли ревюто там дето си я поръчал ? Щото хич не е ласкаво, с две думи не работело изобщо коректно... то явно не случайно само се чу за тези ленти още преди година и нещо и после замря работата... ако бяха толкова супер до сега всички само такива щяха да слагат :icon_bye: ... Айде дано при теб да работи колега...

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми значи съм с 40 долара назад. Ако не работи , ще пусна една тема във форума на WV Голф, че ги продавам и готово... :) шегуваме се...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми значи съм с 40 долара назад. Ако не работи , ще пусна една тема във форума на WV Голф, че ги продавам и готово... :) шегуваме се...

 

Що бе, знаеш ли как ще тичка на някое голфче :D. Аз си инсталирах камерка за обратно виждане, ако няма светлина във дислея на DVD-то се вижда доста приятно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...а аз пък търся датчик (най лявия от 4-те) за парктроник!

Предполагам са стандартни!

 

Миналата година при леко произшествие се наложи да сменя задната броня с нова и при махането се счупи единя парктроник-сензор (семен левия гледано отзад!)!

Ако някой може да помогне ще съм благодарен!

Редактирано от s01o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно този тип парктроник, който е във вид на лента мога да кажа, че инсталирах един такъв на един приятел на Ауди А4 и да не повярваш се получи доста успешно. Работи си вече 4-ти месец и при това отчита що годе коректно( хваща стени, коли и всякъкви други по-големи обекти, ДОРИ и колчета). Най-важно е къде ще го поставите, да не се получи екранизация на сигнала или пък да има нещо което да го лъже, но всичко това е описано в книжката му.

Мога да пожелая само УСПЕХ на колегата и на всички, които желаят да си поставят такъв парктроник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...а аз пък търся датчик (най лявия от 4-те) за парктроник!

Предполагам са стандартни!

 

Миналата година при леко произшествие се наложи да сменя задната броня с нова и при махането се счупи единя парктроник-сензор (семен левия гледано отзад!)!

Ако някой може да помогне ще съм благодарен!

 

Намери време и отиди до Стоков Базар Илиянци .

Там има няколко магазина за авточасти и аксесоари и във поне три от тях могат да ти предложат сензори за парктроника.Аз също търсех, наскоро и там намерих.Навсякъде ми искаха по пет лева за един брой.Цената според мен е прилична.Но те съветвам ако не си сигурен за точния модел и размер на твойте сензори, по-добре вземи мостра защото предлаганите в магазините се оказаха различни модели и размери.Успех ! :good:

Редактирано от milen_sf
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намери време и отиди до Стоков Базар Илиянци .

Там има няколко магазина за авточасти и аксесоари и във поне три от тях могат да ти предложат сензори за парктроника.Аз също търсех, наскоро и там намерих.Навсякъде ми искаха по пет лева за един брой.Цената според мен е прилична.Но те съветвам ако не си сигурен за точния модел и размер на твойте сензори, по-добре вземи мостра защото предлаганите в магазините се оказаха различни модели и размери.Успех ! :good:

Благодаря - не се бях сетил там да потърся! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам с интерес да прочета какво е постигнал колегата Ronin...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече и тук се предлагат този модел парктроници. По скъпи са но твърдят че не са китайски боклуци и работят. И най-важното е че дават две години гаранция. Смятам на лято да ги пробвам тях този път. Ако някой се интересува да ми пише ще му дам адреса на фирмата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казаха до 14 дена доставката, така че и аз чакам :) Ще снимам всичко от компонентите до монтажа и ще опиша как работи и дали си е заслужавало парите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Така колеги Миналата седмица пристигна парктроника и го монтирахме на мойто Мицу . Работи безупречно. Не съм снимал, защото нямаше смисал. Елемнтарно и бързо. Маха се задната броня, почиства се отвътре , лепи се от край до край лентата, връзва се кабела за светлината на задна скорост, слага се задната броня и готово. Сигнала има три деления (приятен е звука). Бавно писукане на около 50-60 см., бързо на около 30 см. и продалжително започва да писука на около 10см. Като цяло съм много доволен. Бих го демонстрирал на някой колега ако желае да си вземе и монтира същия тип парктроник.

 

Едно уточнение. На моя приятел не работи добре ( Голф 3) . Започва да писка когато колата е прекалено близко до нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно уточнение. На моя приятел не работи добре ( Голф 3) . Започва да писка когато колата е прекалено близко до нещо.

 

Може да иска Голфа да е GTI :)

Шегувам се, честито колега :icon_thumbup: Със здраве да си го ползваш, пък ако се засечем на някоя сбирка ще покажеш :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Сигнала има три деления (приятен е звука). Бавно писукане на около 50-60 см., бързо на около 30 см. и продалжително започва да писука на около 10см. Като цяло съм много доволен ...

Аз, като собственик и на дизелов Голф единичка, се чудя дали китайците щяха да си повишат продажбите, ако се бяха сетили да направят този парктроник да говори с нежен глас на перхидролена секретарка: Шефе, препятствие на около 50-60 см., шефе, вече на около 30 см., шефче, ще му се наденеш на задна прашка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........

Бих го демонстрирал на някой колега ако желае да си вземе и монтира същия тип парктроник.

....

 

Колега честито, :icon_thumbup:

ако се навърташ по Малдост и Дружба може да се раберем да го покажеш някой ден как действа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...