Премини към съдържание

Национална срещата на 17-18 юни


Анкета за мястото на национална среща  

37 гласа

  1. 1. ???????? ?????

    • ???????? - ????? ?????? '???'
      20
    • ?????? ??????? - ????????
      10


Препоръчано мнение

Наистина, колоната от 7 Галанта е впечатляваща гледка, поради това, че е рядко срещан модел.

 

Хората покрай, които минавахме реагираха по следния начин:

 

Стоят си и чакат или да пресекат улицата или вървят срещу нас.Изведнъж покрай тях минава бял Галант, след него още един ама с 17" джанти, след него още един ама син и все 5-та серия, който и да не се заглежда по автомобилите по пътищата му прави впечатление, че току що минаха 3 еднакви модели коли които рядко се срещат... ама това не е всичко след тях следват още 4... като два от тях са 7-ма серия... е тогава минувача се усеща какво става и извръща глава и изглежда колоната...

 

ако има някой до него го сръгва с лакът и ако още не е забелязал му посочва с пръст и започват да си говорят нещо - видимо ентусиазирано...

 

Много приятно изживяване е да шофираш в колона и да виждаш, че на хората им прави впечатление това. :D

 

Успяхме да популяризираме марката от там където минахме... :icon_thumbup:

 

А интересното е, че не сме се старали да сме само Галанти, просто така се случи накрая, че останахме само такива модели от клуба, така завършихме Мицу-срещата с Галант-среща! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

И аз да изразя моите закъснели впечатления от неотразимото събитие на :mitsu-smiley: среща. Тук изобщо не трябва да става дума за някакви малки неуредици свързани с домакините от вилното селище защото положителното е толкова много, че някакъв негатив просто бледнее на този фон.

Аз самия за първи път съм на такава среща и тя като отзив е наистина уникална :first: . А то не би следвало и да е по друг начин щото все пак сме си пресяли контактите в този форум и дори и да не се говори само затова което ни обединява - сигурно е че на всеки може да му е приятно в компанията на останалите както като е със приятели. Верно е за да има една такава среща първо има трудности по организирването за което благодаря на всеки който е допринесъл за това и после на повечето им е трудно да си аранжират времето както и на мен - не е много лесно много хора да са на едно място по едно и също време. Естествено че които не е дошъл не е имал възможност да присъства, но нека да правим занапред всичко възможно за по вече такива сбирки защото на живо си е нещо друго. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: Мога само да съжалявам за възможността, която пропуснах да бъда с вас момчета и момичета, но напоследък ми се струпаха само ангажименти и то добри, които за съжаление не търпят отлагане. Така че след време като се нормализират нещата ще присъстваме (аз и приятелката ми) на много още бъдещи сбирки. :rulez: :mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че през повечето време не можах да бъда част от :mitsu-smiley: купона, тъй като бях и на :happybirth: , успях да се насладя на удоволствието да гледам колона от 12-13 :plane: движещи се със скромните 150 - 160 км.ч. по магистралата и респекта на част от другите автомобилисти (някои даже ни правиха път :D ). Това да видиш един бял :plane: да застрава най-отпред за да поозапти тези разбеснели се коне, всеобщото посещение на храма в Септември, обединени от една идея, както и погледите на случайните хорица на които май рядко им се случва да виждат такива прелести по техните улици :D . Спокойствието и тишината във вилното селище, както и чара в това, че на някои очевидно се е наложило да се почустват като на къмпинг и сами да се погрижат за комфорта на стомасите си :D. Изобщо всичко беше като на филм и се радвам, че бях част от него. :icon_thumbup: За организаторите едно голямо :thx: и :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С голямо закъснение успявам да надникна тук и виждам, че почти всичко за срещата е вече казано. :) Мога само да добавя усмивката и благодарността си към тези на всички останали. С удоволствие бих пиоказал и снимките от своя апарат, но...признавам си невежеството - не зная как :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нещо по-добро от нашия фен клуб,то това е националната среща на :mitsu-smiley: фен клуба,която за съжаление пропуснах.Непростимо! Но нямаше как да не изпратя приятелите си от Москва които ми бяха на гости, и вчера им беше последна вечер.До последно се надявах нещо да се случи и да успея да доида ,но не се получи. Виждам че сте си изкарали страхотно а и снимките са доста,така че успях да почуствам част от атмосферата :drinks: ,която е била просто невероятна.Дали ще има друга скоро?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, аз бях единия от двамата предатели с Пежото :icon_shh:

Срещата и мястото много ни харесаха, супер компания се събра! Евалата, задружен клуб сте.

Сега ще потърся из форума малко снимки, ако някой вече е качил. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Много бих искал да бяха присъствали на срещата и други колеги. Митко от Варна, Слави от Ямбол, Тошко, Роман, Боянчо, Румен от Русе, Сашо, Киро от Чирпан.....и много много други, които не мога да изредя в момента, но те си знаят кои са. Всичките чудесни хора и приятели. За тях пих една водка, въпреки че не пия, и си пожелах следващя път да се съберем все повече и повече.

За другите колеги, които прекосиха почти цяла България, за да дойдат на срещата окрилени от идеята, ги поздравявам с тази снимка на Никола.

 

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632862587458125000.jpg

 

За тези колеги, които не дойдоха само мога да кажа, да не съжаляват, защото следващия път ще бъде още по-велико :rulez:

 

Наздраве на всички :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря още веднъж на всички които организираха това незабравимо преживяване и да споделя , че според мен този :mitsu-smiley: -Моят беше най-фенския на срещата . :drinks: на дружината и вашите :mitsu-smiley: бяха много хубави :D

 

http://www.bgphoto.net/request/photo/18363/55194/2427693/.jpg

http://www.bgphoto.net/request/photo/18363/55194/2427685/.jpg

 

П.П. Нали знаете поговорката "Моето свраче е най-хубаво" :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Завиждам ви за страхотното изкарване и страшно много се радвам, че сте се събрали толкова много фенове от цяла българия. Дано завинаги да цари такава атмосфера в нашия клуб! Едва ли има някой, който да съжалява повече от мен, че не е имал възможност да присъства :icon_crying: , защото за тези 2 дни се сблъсках някои дребни проблеми като разбита кола, откраднат касетофон (без панела!!!), ударен Галант, срязани гуми и някой по-сериозни, за които дори не смея да спомена... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Завиждам ви за страхотното изкарване и страшно много се радвам, че сте се събрали толкова много фенове от цяла българия. Дано завинаги да цари такава атмосфера в нашия клуб! Едва ли има някой, който да съжалява повече от мен, че не е имал възможност да присъства :icon_crying: , защото за тези 2 дни се сблъсках някои дребни проблеми като разбита кола, откраднат касетофон (без панела!!!), ударен Галант, срязани гуми и някой по-сериозни, за които дори не смея да спомена... :mitsu-smiley:

Какво е станало??? :mad: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, jolly_roger, това е ужасно! Разкажи ни когато можеш какво се е случило... леле, ако ги намеряяя .... :icon_box: :icon_box: :icon_box: :icon_box: :icon_box: :icon_box: :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки и от мен :)

 

http://images08.snimka.bg/000823755.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000823756.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000823773.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000824248.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000824267.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000824287.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000824296.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000824306.jpg

 

Всички други снимки са тук:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=44411

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Vlad, снимките ти са чудесни! Имам чувството, че съм бил с вас на яз. Батак.

 

По отношение на следващи срещи имам предложение, свързано с разрастването на клуба.

 

Тъй като хората, членове и симпатизанти се увеличават :good: , предлагам да помислим за поръчка на баджове с никнейм и име, които да носим на срещите. На мен например ми беше трудно да запомня всички имена, но не защото паметта ми е слаба, а хората сме много :D .

 

Споделих тази идея с няколко колеги на срещата и като че ли се възприема. Предлагам всеки да си каже мнението, а после да пуснем и анкета. Самите баджове се продават, на всяка конференция ги раздават, а листчетата може и ние да си ги отпечатим...не вярвам това устрйство да струва повече от левче. Мисля, че даже можем да си ги поръчаме с емблемата на клуба и с логото.

 

Другият вариант е на тениските да отпечатим и името и ника на всеки член...шегичка засега, но за в бъдеще кой знае? :D :D :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Vlad , много добри снимки, надявам се и другите да са същите които ще ми дадеш ........... :D Да направя един бекъп на всичко,което имаме досега..........

Иначе на Tmintov идеята не е лоша, на тениските да има и ника.........щото винаги има "....... абе тоз кой беше , онзи кой беше " :( :D и примигвания на парцали......... :D Срещата обаче беше :first: :icon_thumbup: Още си я сънувам , все едно не е свършила......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

макар и да бях за малко почувствах хубавата атмосфера от срещата, съжалявам, че не можах да остана повече, но такива бяха обстоятелствата. Независимо от малкото време, което прекарах беше чудесно и се надявам, че занапред нашия :mitsu-smiley: клуб :first: ще продължи с традициите си и добрите срещи :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

vlad, наистина много хубави снимки и погледа си личи, че е фотографски с усет към красивото! ;)

О....благодаря за хубавите думи. Ако трябва да съм искрен, аз общо взето съм разочарован от своите снимки...с изключение на няколко. :D Гледах снимките на всички останали и според мен в тях има много по оригинални попадения. Но тази, която по горе съм показал последна поред е наистина нещо, от което съм доволен. Истинската заслуга обаче е на Иво Дизела :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз визирах тази и още няколко снимки!

 

Самите сенки правят снимките изключителни, а и този синкав отенък навсякъде в лодката също придава едно усещане за "синкавост" :lol: , което на мен ми допада (това разбира се е от синия навес в лодката).

 

Заслугата е на Иво Дизела, но и твоето око е уловило момента... :D

 

Аз не разбирам от фотографското изкуство, но имам усет за нещата... ти също!

 

Милена (Pilcho) е професионалистка във фотографското майсторство и нека тя да се произнесе!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :icon_rock: :mitsu-smiley: Няколко думи и от мен. От дълги години не съм почивал на 100% както на тази среща,за мен всичко беше прекрасно. Дългоочкваното удоволствие от шофирането в колона :mitsu-smiley: надмина и най смелите ми мечти.Тук е мястото да изразя и адмирацийте си към майсторското кормуване на DJ,vlad и rainman перфектно водене на автомобила с защита на останалите в колоната , впечатлен съм. Не казвам , че останалите колеги карат по лошо ,но такива са ми наблюденията. DEDO POP специални поздравления за всичко което е постигнато и за ентусиазма. НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ БЛАГОДАРЯ :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато чета такива неща, признавам "мед ми капе на сърцето"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз която общо взето грам не се интересувах от коли и ми беше малко смешно в началото идеята на баща ми да отидем на сбирка на мицубиши ,съвсем си промених мнението отностно този въпрос и вече проявявам голям интерес,което е явно доказателство за полезността на това мероприятие :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз която общо взето грам не се интересувах от коли и ми беше малко смешно в началото идеята на баща ми да отидем на сбирка на мицубиши ,съвсем си промених мнението отностно този въпрос и вече проявявам голям интерес,което е явно доказателство за полезността на това мероприятие :)

:icon_clap: ......БРАВО...... :icon_clap: :icon_thumbup: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...