Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национална срещата на 17-18 юни


Анкета за мястото на национална среща  

37 гласа

  1. 1. ???????? ?????

    • ???????? - ????? ?????? '???'
      20
    • ?????? ??????? - ????????
      10


Препоръчано мнение

Аз също с малко закъснение да се присъединя към общото мнение, че мероприятието беше :first:

Не само аз останах доволен, но и жената и децата :icon_thumbup:

Благодарности на организаторите и нека този ентусиазъм никога да не ги напуска! Просто сте уникални хора. Как се бяхте сетили за табелките по дърветата, трансперантите ...

Специални благодарности и на кака Ния и Ева :D

Снимките и филмчето още не ми е останало време да ги сваля, но обещавам да го направя скоро :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз която общо взето грам не се интересувах от коли и ми беше малко смешно в началото идеята на баща ми да отидем на сбирка на мицубиши ,съвсем си промених мнението отностно този въпрос и вече проявявам голям интерес,което е явно доказателство за полезността на това мероприятие :)

БРАВО и от мен за правилният ти избор , и ти пожелавам да караш наистина това което ти легне на сърцето , щото другите са преходни заместители (питай мен) :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както сме тръгнали да се разрастваме, за следващата среща май ще трябва да искаме официално разрешение от кмета на чиято територия провеждаме срещата по смисъла за Закона за митингите и шествията или както там се казваше този закон :) :D :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както сме тръгнали да се разрастваме, за следващата среща май ще трябва да искаме официално расрешение от кмета на чиято територия провеждаме срещата по смисъла за Закона за митингите и шевствията или както там се казваше този закон :) :D :good:

:hysterical: И полицейски ескорт, само че горките Астрички ще издъхват като дадем начална скорост от 160 км./ч. :hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: И полицейски ескорт, само че горките Астрички ще издъхват като дадем начална скорост от 160 км./ч. :hysterical: :hysterical:

Един полицай от форума на пежо разправяше че страшно твърдо возят и много неудобни седалки... така че горките полицаи :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

:offtopic2: Пежо пак правят нещо като кола :haha:

Очаквайте скоро в "Извън темата" личен фоторепортаж за новия Форд Фиеста :haha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как ме е яд, че по рано несъм знаел за тази срещта,но за следващтия път дано ме приемете в групата. :rolleyes:

Разбира се, че ще те приемем :)

Добре дошъл при нас :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви призная 93 г. моя галант беше първия купен официялно в БГ. и то от есения панаир в Пловдив.от тогава карам само мицубишита,а чак кога разбрах че има фенклуб.Но сега ште си наваксам пропуснатото :icon_rock: :rolleyes: :mitsu-smiley:

 

Да ви призная 93 г. моя галант беше първия купен официялно в БГ. и то от есения панаир в Пловдив.от тогава карам само мицубишита,а чак кога разбрах че има фенклуб.Но сега ште си наваксам пропуснатото :icon_rock: :rolleyes: :mitsu-smiley:

не обръштаите особенно внимание на правописа,обещтавам щте се старя повече :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как ме е яд, че по рано несъм знаел за тази срещта,но за следващтия път дано ме приемете в групата. :rolleyes:

Естествено че ще те приемем в отбора на :mitsu-smiley: :plane: пък скоро пак ще има среща и там вече ще се запознаем ............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че ще те приемем в отбора на :mitsu-smiley: :plane: пък скоро пак ще има среща и там вече ще се запознаем ............ :D

ако съм свободен дори мога да прехвърча до пловдив тази неделя :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО и от мен за правилният ти избор , и ти пожелавам да караш наистина това което ти легне на сърцето , щото другите са преходни заместители (питай мен) :good:

Е ще карам каквото купи тати....от него зависи дали ще ми легне на сърцето...... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ще карам каквото купи тати....от него зависи дали ще ми легне на сърцето...... :rolleyes:

Тати ще трябва да ти купи Колт CZT......... :rolleyes: и ще бъдеш най яката фенка тук............ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:

Тати ще трябва да ти купи Колт CZT......... :rolleyes: и ще бъдеш най яката фенка тук............ :icon_thumbup:

аз ти предлагам да и събереме ние даи го купиме а да не чака тати :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:

 

аз ти предлагам да и събереме ние даи го купиме а да не чака тати :rolle

 

ето това е едно добро предложение,заслужава си да се замислим всички :good: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ето това е едно добро предложение,заслужава си да се замислим всички :good: :icon_clap:

няма каво да мислим,направо да деистваме :good: :mitsu-smiley: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ще карам каквото купи тати....от него зависи дали ще ми легне на сърцето...... :rolleyes:

Той Ивчо е готин пич(хубав човек), пък нали си му щерка :D ,като се примолиш и той няма да може да ти откаже :good: . Само преди това си харесай нещо дето ти ляга на сърцето , че да знаеш поне за какво се молиш.КЪСМЕТ и на следващата среща да дойдете с ....... :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

,........като се примолиш и той няма да може да ти откаже :good: . Само преди това си харесай нещо дето ти ляга на сърцето , че да знаеш поне за какво се молиш........ :icon_thumbup: :icon_thumbup:

.............каквото си пожелаеш , обаче с условието да е дизел............ :hysterical: Може да е и 3000GT но .............да е дизел...... :D :icon_thumbup:

 

Всъщност не е ли време да спрем с коментарите и комплиментите на Иво дизеловата щерка.......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не е ли време да спрем с коментарите и комплиментите на Иво дизеловата щерка.......... :D

Щоооооооооооооо , то само съвети даваме (нищо лошо) :D

:drinks: дружина!!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.............каквото си пожелаеш , обаче с условието да е дизел............ :hysterical: Може да е и 3000GT но .............да е дизел...... :D :icon_thumbup:

 

DJ tymbi за това няма проблеми, направо след като се вземе едно 3000ГТ и след това му слага дизелов двигател и готово :D :D , той баща ми тей като си зе мерцето с 2.8 200коня двигател зарад екстрите и след туй му тури 300 дизел :icon_doh: и ми стана много тъпо ама ко да направиш, някои хора доста си обичат дизеларките

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...