Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национална срещата на 17-18 юни


Анкета за мястото на национална среща  

37 гласа

  1. 1. ???????? ?????

    • ???????? - ????? ?????? '???'
      20
    • ?????? ??????? - ????????
      10


Препоръчано мнение

Божо, пишем ти ГРАМАДНА черна точка на дъската! :icon_box:

 

Аха, ама си има извинение човека: ще търси уплътнения за халогените :good:

 

Pilcho, в момента приготвям любимия ми деликатес: "Водка в шубе" :first: . Это по руски написано. Утре ще ви светна :D :D :D в 10:00 h. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги, за мен срещата беше страшно приятна и полезна. Много теми ще се изпишат за нея, но едно е неоспоримо. Нашият клуб е просто :first: . А това е така, защото хората, членуващи в него са :good: :first: .

 

Наложи се да тръгна по-рано, но пък вече имам възможност да предоставя малко снимки:

 

Снимки от Националната среща в Ракитово

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека не си кривим душата .. не беше чак толкова розово .. Аз примерно вечерта 1 дума не можах да разменя с повечето хора просто защото от идеята Митсубиши изведнъж всичко се обърна в въпроса "ще се яде ли или не". Много лошо посрещане от страна на управата .. със сигурност няма да стъпя в тия бунгала повече .. иначе наистина беше страхотно изживяване. Снимки от мен малко по-късно :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека не си кривим душата .. не беше чак толкова розово .. Аз примерно вечерта 1 дума не можах да разменя с повечето хора просто защото от идеята Митсубиши изведнъж всичко се обърна в въпроса "ще се яде ли или не". Много лошо посрещане от страна на управата .. със сигурност няма да стъпя в тия бунгала повече .. иначе наистина беше страхотно изживяване. Снимки от мен малко по-късно :D

 

Прав си, че обслужване на практика нямаше. Прав си, че бунгалата... Но никой от организаторите не е могъл да предположи, че т.н. ресторант не е в състояние да поеме толкова хора няведнъж...

Не виждам къде е бил проблема да си говориш за Mitsubishi-доста приказки се размениха през цялото време.

Освен това имай предвид, че членовете на клуба са хора с различни професии и интереси освен Mitsubishi и е изключително интересно да обменят мнения и по теми, различни от Mitsubishi.

Нека заради дребни неуредици да не си разваляме настроението :), още повече, че голямата част от нас за допринесли за срещата единствено с това да гласуваме във форума, а няколко души са изнесли на гърба цялата организация, добра или лоша. Естествено винаги има какво още да се желае по отношение на организацията, но мисля, че е редно да се включваме повече в нея, за да имаме право да я критикуваме. Иначе малко кофти е получава... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за мен срещата беше страшно приятна и полезна. Много теми ще се изпишат за нея, но едно е неоспоримо. Нашият клуб е просто :first: . А това е така, защото хората, членуващи в него са :first:

 

Наложи се да тръгна по-рано, но пък вече имам възможност да предоставя малко снимки:

 

Снимки от Националната среща в Ракитово

Ненормална работа сме .......... :icon_thumbup: :rulez: номер :first: сме............

Ето всички снимки от моя фотоапарат...... :icon_thumbup:

 

 

Снимки от Национална среща II в Ракитово

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше невероятна! :first:

Тези, които не дойдоха, много изпуснаха (поглеждам сърдито към Божо)!

По снимките ще разберете ... аз нямам думи засега. По-късно, като възвърна дар слово, може да успея да изразя усещането си :)

Искам да благодаря на DJ Tymbi, Big Boss, Теди и Нели за успешната организация на срещата. Също така специален поклон за Иринчето, DANI MG и отново Теди, които припкаха неуморно с чинии и сметки в ръце за да ни осигурят вечерята навреме НАПРИМЕР (тук намигам на silveria); трябва да признаем, че те направиха невъзможното за да се почувстваме максимално комфортно. Благодаря и на tmintov за :drinks: изненадата сред леда, на Poli за тениските и якетата, които донесе и даже успя да премени доста фенове на Митсубиши ;) :mitsu-smiley:

Всички останали си знаете - благодаря и на вас за чудесното прекарване, постнатите снимки и незабравимото настроение! :mitsu-smiley: :first:

Сега, изморена и с контузен палец толкова мога да напиша, ноо да не пропусна и радостта, която изпитахме по пътя на връщане: всеки обръщаше глава, сочеше с пръст и броеше седемте Галанта... :rulez: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно изживяване за мен!

 

Пътуването в :mitsu-smiley: -колона, прекрасното място сред природата, контакта с всички тези хора събрани на едно място и обединени от този форум и от идеята МИЦУБИШИ, чистият въздух и всички тези коли на едно място много съм горд! :D

 

Наистина имаше леки пропуски в персонала, но направихме всичко възможно да ги улесним и да сведем недоволните до минимум... :icon_blush:

 

Бунгалата бяха прилични за цената, която платихме - чисти чаршафи, топла вода и одеало! :D

 

Разходката до яз. Батак и плаването из него, също беше много готино! :icon_thumbup:

 

А после се получи така, че часто от колегите след язовира поеха към родните места, а 7 Галанта се рееха из родопите и събираха погледите на минувачите, които брояха на глас и извъртаха глави и дъъъълго гледаха, след нас...

 

Е, няма такава красота...! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам да кажа, че въпреки лошите пътища в южна България и базата за далеч под броя на дошлите фенове всичко останало беше супер, радвам се че имах възможността да се запозная с повечето от форума, които се оказаха едни големи веселяци :drinks: , за съжаление бях доста уморен от 400-те км. навъртяни за 2 дена, и не дочаках колоната :icon_blush: , следващия път срещата трябва да е поне за 2 нощи, наистина доказахте че сте N1 :good: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение , че пътищата бяха лоши , че километрите бяха много(840км) , че бунгалата не бяха в блестящ вид(то къде има такива ), че персонала не беше на ниво (ами той къде ли е на ниво , човек винаги има забележки) , няма значение дори че по пътя правихме екстремен ремонт (такива ситуации създават приятелства) , важното е че си прекарахме незабравимо (поне за мен)!!!

Много се радвам , че се запознах с всички които присъстваха и ми беше много приятно.

Това обаче което предлага "fili"- следващата среща да бъде за две нощи го подкрепям с две ръце :icon_thumbup:

Всички от клуба сте много хубави хора (не искам да лаская никого персонално защото всички сте един много добре сработен тандем ) :first:

Срещата беше :first:

:drinks: на всички който бяха на срещата и :icon_hmm: на всички които не дойдоха без уважителна причина :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше невероятна!

Тези, които не дойдоха, много изпуснаха (поглеждам сърдито към Божо)!

По снимките ще разберете ... аз нямам думи засега. По-късно, като възвърна дар слово, може да успея да изразя усещането си :)

Искам да благодаря на DJ Tymbi, Big Boss, Теди и Нели за успешната организация на срещата. Също така специален поклон за Иринчето, DANI MG и отново Теди, които припкаха неуморно с чинии и сметки в ръце за да ни осигурят вечерята навреме НАПРИМЕР (тук намигам на silveria); трябва да признаем, че те направиха невъзможното за да се почувстваме максимално комфортно. Благодаря и на tmintov за :drinks: изненадата сред леда, на Poli за тениските и якетата, които донесе и даже успя да премени доста фенове на Митсубиши ;)

Всички останали си знаете - благодаря и на вас за чудесното прекарване, постнатите снимки и незабравимото настроение!

Сега, изморена и с контузен палец толкова мога да напиша, ноо да не пропусна и радостта, която изпитахме по пътя на връщане: всеки обръщаше глава, сочеше с пръст и броеше седемте Галанта...

Ами те горките от управата не бяха въобще наясно какво ги чака, не бяха очаквали такава навалица, те толкова хора накуп едва ли са виждали( некви двама местни вървяха по пътя и надникваха през оградата и се питаха "ехейй, кво става тука бе...." :D

Вярно че и обслужването не беше на ниво, и затова превърнахме Дани и още 2-3 наши хора в келнери и сервитиори за да може да смогнат на напора от гладни и жадни (някои за бира , други за сокчета :hysterical: ) :mitsu-smiley: членове ,за което и аз благодаря...........

Винаги ще има недоволни от нещо ,обаче трябва да не обръщате внимание на тези подробности.......просто домакините толкова можеха.......... :shades:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тъй като на Националната среща се направи много снимков материал, аз ще се опитам да разкажа как преминя тя.

 

Сбирката на тези хора, които тръгнахме от София

 

http://images07.snimka.bg/000816456.jpg

 

По магистралата Carisma и Delica Space Gear покзаха завидна бързина и динамика.

 

http://images07.snimka.bg/000816463.jpg

 

В Септември бяхме посрещнати от Дедо Поп. Човека ни чакаше в началото на града доста време, защото се забавихме и после ни изпрати до края на града, но преди това посетихме православния храм.

 

http://images07.snimka.bg/000816469.jpg

 

Пътят към Велинград. Красотата на природата в съчетание с колона от Мицубиши-та е незабравимо преживяване.

 

http://images07.snimka.bg/000816477.jpg

 

Паркинга на вилно селище "Бор"

 

http://images07.snimka.bg/000816483.jpg

 

Първопристигналата група от София. Късния следобяд дойдоха фенове от Русе, Горна Оряховица, Бургас, Ямбол......

Според мои изчисления вечерта се събраха над 60 човека

 

http://images07.snimka.bg/000816480.jpg

 

На другия ден около обяд част от групата отидохме на "Цигов Чарк". Имаше и пътешествие с корабче.

 

http://images07.snimka.bg/000816494.jpg

 

http://images07.snimka.bg/000816791.jpg

 

Накрая останахме групата на Галантите и посетихме гр. Батак.

 

http://images07.snimka.bg/000816505.jpg

 

С малки забележки в организацията срещата премина идеално. Имаше доста хора, домакините бяха изненадани и нямаше как да поемат обслужването в кухнята, но компенсирахме това. Много благодарности на Дани, Пламен, Велико, жената на Поли, Тишо и всички тези хора, които помогнаха да се чувстваме добре :icon_clap:

МИЦУБИШИ ФЕН КЛУБ БЪЛГАРИЯ :first: :rulez:

 

албум със снимки от срещата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Найстина си прекарахме прекрасно :good: ,е имаше и минуси,но тесе покриват от приятното прекаване сред :mitsu-smiley: и прекасните им собственици :D :good:

 

 

Сега можеби е раничко,но следкато тръгнахте за язовира ние се отделихме и отидохме на Акуапарк Варвара,ами беше доста добре,Пълни два басейна(за малки и големи)с минерална вода,на където и да се обърнеш има ядене и пиене,бунгала с спалня и два кревата,телевизор и климатик срещу 40лв.,паркинг побиращ 30тина :mitsu-smiley: :D ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина преосто невероятно и тези неуредици по отношение на обслужването съвсем скоро ще бъдат забравени и ще останат само хубавите моменти които човек винаги може да си припомни с един поглед към снимките :D :icon_thumbup:

Чак ми стана тъжно като се разделяхме......до скоро дружина!!! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина преосто невероятно и тези неуредици по отношение на обслужването съвсем скоро ще бъдат забравени и ще останат само хубавите моменти които човек винаги може да си припомни с един поглед към снимките :D :icon_thumbup:

Чак ми стана тъжно като се разделяхме......до скоро дружина!!! :first:

.........кърпичка в ръцете трябва да имаш в такива моменти.......... :D А, и чакай отзвуци в Пазарджик за нас............там ни гледаха като теле в железница............ :icon_thumbup: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........кърпичка в ръцете трябва да имаш в такива моменти.......... :D А, и чакай отзвуци в Пазарджик за нас............там ни гледаха като теле в железница............ :icon_thumbup: :rulez:

:hysterical: :hysterical: Ще чакам и ще обяснявам на всеки че :rulez: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........кърпичка в ръцете трябва да имаш в такива моменти.......... :D А, и чакай отзвуци в Пазарджик за нас............там ни гледаха като теле в железница............ :icon_thumbup: :rulez:

 

Защо DJ? Каква фиеста сте заформили там?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо DJ? Каква фиеста сте заформили там?

Ха така, нека DJ и останалите горди собственици на Галанти да разкажат ... аз само следях как ни се дивят, възклицават, броят, коментират, показват с пръст ... :rulez: Лудница беше !!! Нямате представа колко готино е да гледаш изумени физиономии през целия път и да чуваш само "Едноооо, двеееееее, триииииии,.... " :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен срещата беше едно страхотно изживяване и единственото, за което съжалявам е, че не присъствах вечерта. Не мога да опиша с какво нетърпение чаках колоната с Митсубишита да пристигне!

Съжалявам, че обслужването не беше на ниво и има недоволни хора, още повече, че аз бях инициатора за "Бор", но мисля, че по- важното е самата среща и емоциите. Радвам се, че се срещнахме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

hipokrat , СУПЕР беше и благодарим !!! За цената беше даже неочаквано добре. Обслужването в кръчмата си го получихме, макар и не от персонала - но това е само повод за веселби и шегуване ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...