Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национална срещата на 17-18 юни


Анкета за мястото на национална среща  

37 гласа

  1. 1. ???????? ?????

    • ???????? - ????? ?????? '???'
      20
    • ?????? ??????? - ????????
      10


Препоръчано мнение

  • Admin

В предвид предишната анкета се насочихме основно към две места.

 

Предложение 1

Ракитово - вилно селище 'Бор'

Бунгалата са по две стаи с четири легла с преход, с общ санитарен възел. Цената на легло е 8 лева. Който желае да ангажира цяло бунгало е 32 лева. Има и 3 бунгала, които са с по две легла, с мека мебел и телевизор, като цената е същата - 32 лева.

Има лятна градина с басейн и ресторант, като цените на менюто са :

Пилешка, свинка пържола - 2.60 лв.

Мешана скара - 6.70 лв.

Кюфте, кебапче - 0.80 лв.

Супи, таратори - 1.20 лв.

Шопска салата голяма - 2.50лв.

Това мисля е достатъчно да си направите преценка и за другите цени от менюто.

Поръчва се от ресторанта, като няма барбекю на разположение отвън.

Който желае от кухнята могат да удовлетворят всяко наше желание с предварителна заявка, за да имат време за приготвяне.

 

Предложение 2

Велико Търново - комплекс Арбанси - х. Престиж

С управителя предварително е разговарял лично Пламен (DJ Tymbi), и съм във връзка с него - Стефан Стоев - 0887 24 58 80.

Стаята е по 25 лева на човек със заскуска. Целият комплекс повечето от вас го знаят - автентичен български стил, като сме разпределени в два хотела, които се намират един до друг, за спане. Те са на един и същи собственик - х. Престиж и х. Арбанаси. Общо 40 места.

Някои цени от менюто на ресторанта:

Пилешка, свинка пържола - 3-4 лв.

Мешана скара - 7-8 лв.

Кюфте, кебапче - 1.00-1.20 лв.

Супи, таратори - 1.80-2.00 лв.

Шопска салата голяма - 3.50лв.

 

 

До края на седмицата трябва да сме взели решение и събрали капаро на хората, които искат да идват, независимо дали е в вилно селище Бор или Арбанаси. Тези, които желаят да резервират места моля да приведат половината пари по сметка в

 

ProCredit Bank

Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915

EUR 1401025910 - IBAN - BG43PRCB92301401025910

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

 

Моля, след превода да напишат своето име и фамилия и да ме уведомят с лично съобщение за потвърждение. Аз от своя страна ще пратя по банков път капарото. Остатъка ще се доплати на място.

 

Ето и линкове към двете предложения

 

 

Ракитово - вилно селище 'Бор'

 

Велико Търново - комплекс Арбанси - х. Престиж

 

Нека бъдем експедитивни и вземем решение до няколко дни :rulez:

Моля дискутирайте тук, защото станаха много анкети и не е желателно да пишем по няколко теми.

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Така като гледам от линка за Ракитово, май там е по хубаво...........и по евтино...... :icon_blush: Арбанаси също не е лошо, но там пък все едно си в Слънчев бряг............. :icon_hmm: Някой ще ми каже1 ли обаче каде е Ракитово, щото нещо не го намерих в картата, горе долу колко км. са до там от София и какъв е пътя ........ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карта на пътя до Ракитово

 

След отбивката за Септември по магистрала Тракия отбиваш на първата, която е за Велинград. След това караш само направо и след половин час си там. Пътя е идеален до Велинград. След това незнам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми пътува до Ракитово през Велинград и той ми каза, че онзи ден като е пътувал всички дупки са закърпени и от няколко дни пътя е без дупки! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за тези, който не са пътували нататък ще отбележа само, че по пътя Септември - Велинград като премишеш планината и се спуснеш до равното, малко преди самия Велинград има едно голямо тройно кръстовище с паметник по средата. Няма начин да ти направи впечатление. Та на това кръстовище се завива наляво за Ракитово, направо е за Велинград. Има и табели. Велинградския път винаги си е бил качествен, но последно като пътувах от това кръстовище през Ракитово за Батак пътя беше в много лошо състояние и сигурно още е така, но не мисля, че от кръстовището до вилното селище ще е повече от 5-6км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че щом срещата ще е национална мястото й трябва да е в центъра на страната, а Ракитово е някакси в страни от какъвто и да било географски център.Утре ще напиша цени за Арбанаси, но за хотелски комплекс "Винпалас" - познавам лично собственичката.

 

Ракитово е доста далеч от Варна :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от "Слънчев бряг",за съжаление!Но ще видя какво може да направя по въпроса. :) Все пак става дума за национално "пиршество" на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

от София до Ракитово е около 140 км. По магистрала Тракия до отбивката за Велинград - 69 км., след това през Виноградец и Карабунар - тук внимавайте, защото след центъра на Карабунар се завива надясно, а не се продължава по главния път. На отбивката има табела "Велинград надясно". След това се минава през Злокучене и Септември - при влизане в Септември има "У" образно кръстовище и идвайки от главния път, същия продължава вляво, а не почти направо, както много хора си мислят. След Септември през Варвара и след това започва около 20-25 км дефиле с много завои и след изкачването на дефилето и спускането от върха му има голямо кръстовище с голям паметник по средата /местноста "Чуката"/ - завива се наляво /има табели/ и около три км от там е Ракитово - там главния път води вдясно, защото наляво е за Костандово. След Чуката има дупки по пътя до Ракитово, но разтоянието е късо. Това е от мен като обяснение, ако ви е помогнало, но самото с.Бор не знам къде е. :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да гласувам, защото може да съм на морето по това време и да нямам възможност да дойда. Затова, без значение къде ще бъде срещата, ако мога, ще дойда без резервация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да отбележа това, че от следващата седмица влизат в сила новите номера на банкоеите сметки и по тази, която е посочена тук вече няма да могат да се правят парични преводи. :no2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да правим ли вече парични преводи на посочената сметка? Ако да, то имам молба да бъде уточнена сумата. :)

Сумата като капаро ще е половината от бунгалото ,т.е. 16 лв. трябва да се преведат по банковата сметка или на ръка на някой от нас двамата, аз и Big Boss...........нощувката за цяло бунгало е 32 лв. като бунгалата са с по 4 и 2 легла, тези ,които са с по 2 легла , цената им е пак 32 лв.:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че щом срещата ще е национална мястото й трябва да е в центъра на страната, а Ракитово е някакси в страни от какъвто и да било географски център.Утре ще напиша цени за Арбанаси, но за хотелски комплекс "Винпалас" - познавам лично собственичката.

 

Ракитово е доста далеч от Варна :icon_blush:

 

 

ми то и на мен както съм от Горна до Ракитово ми е 270км. ми се вижда далечко :icon_crying: , но ще се опитам да дойда :good: , ако има други от Велитотърновския регион или Плевен, Шумен, Варна и ще ходите на сбора дайте да се уговорим на сбирка в Търново че да тръгнем заедно надолу :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моля, тези колеги, които искат, нека се записват в тази тема. Бунгалата запазени за нас са общо 15 по четири легла с преход. Трябва да сме наясно с бройката, за да не стават недоразумения при настаняването. Ако останат свободни места може някой да доведе приятели със себе си. Разговарях с Манолова и се разбрахме за капаро 100 лева, кето ще и дам в сряда. Така че нека бъдем по-организирани.

 

НАЦИОНАЛНАТА СРЕЩА ЩЕ БЪДЕ В РАКИТОВО - ВИЛНО СЕЛИЩЕ 'БОР' НА 17-18 юни (СЪБОТА И НЕДЕЛЯ).

 

Ракитово - вилно селище 'Бор'

 

Аз заявявам 2-ма човека от сега.

Тези колеги, които тръгваме от София се разбираме в 10.00 часа в събота - 17 юни на бензиностанция ЛУК след "Черната котка". Оттам колоната тръгваме за Ракитово :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 2 места.

Аз ще дойда някъде надвечер, към 18.00 часа сигурно. А ако на някой му се разкарва може да дойде до Пазарджик и да тръгваме заедно после :D :D :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След това се минава през Злокучене и Септември - при влизане в Септември има "У" образно кръстовище и идвайки от главния път, същия продължава вляво, а не почти направо, както много хора си мислят. :mitsu-smiley: :first:

 

Правите следното - на влизане в Септември карате направо, следващото кръстовище вдясно, после газ направо, накрая има У-образно кръстовище, пак надясно и карате. Стигате до църквата, където :drinks: .

След като :drinks: , аз ви извеждам до пътя за Велинград и :icon_bye: .

Утре отивам да снимам кръстовището и да пратя снимка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правите следното - на влизане в Септември карате направо, следващото кръстовище вдясно, после газ направо, накрая има У-образно кръстовище, пак надясно и карате. Стигате до църквата, където :drinks: .

След като :drinks: , аз ви извеждам до пътя за Велинград и :icon_bye: .

Утре отивам да снимам кръстовището и да пратя снимка.

 

Там сме, Дедо Попе! :first: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уточнихте ли как ще се записва, банкови сметки и т.н. и моля тези които ще минават през шипченския проход ако има такива да се съберем или в Търново или Габрово и да тръгнем заедно :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тези колеги, който искат да дойдат на срещата трябва да внесат капаро със заявка за броя на местата. По-горе обяснихме подробно с DJ Tymbi как става това. Който не внесе сумата не можем да гарантираме сигурно място за него.

 

Вземете това под внимание!

Всеки може да се свърже с нас на лично съобщение или по телефона - 0888 26 82 12. Внасянето по банков път става за минути.

ДО СРЯДА Е СРОКА ЗА ВНАСЯНЕ НА КАПАРОТО!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...