Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национална срещата на 17-18 юни


Анкета за мястото на национална среща  

37 гласа

  1. 1. ???????? ?????

    • ???????? - ????? ?????? '???'
      20
    • ?????? ??????? - ????????
      10


Препоръчано мнение

 

Колеги, вземете пример от vlad :)

Ето вземаме веднага.

Big Boss, въпреки че все още не знам със сигурност дали ще мога да присъствам, бих желал да запазя 2 места. Напиши моля те как да ти пратя паричките, щото нали банките там нещо сменяха кодове разни . Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

Дано не е твърде късно. Аз бих искал едно бунгало за 4 човека. Трудно е да се вземе решение и затова в почти последния момент си давам заявка, още по-вече и разтоянието от Бургас до Ракитово не е малко.

 

 

Не е късно :)

 

Ето вземаме веднага.

Big Boss, въпреки че все още не знам със сигурност дали ще мога да присъствам, бих желал да запазя 2 места. Напиши моля те как да ти пратя паричките, щото нали банките там нещо сменяха кодове разни . Благодаря предварително.

 

Сметката я има в началото на темата и е актуализирана с новите IBAN номера.

 

ProCredit Bank

Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915

EUR 1401025910 - IBAN - BG43PRCB92301401025910

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Досега обобщаваме :

 

Цяло бунгало за:

 

vlad

Rainman

Poli

Big Boss

nikolai_ginkov

иво дизела

silveria

mali (капаро 32 лв)

 

Места с резервация (не цяло бунгало, а стая от бунгалото) за:

 

IASHO - 2

fili - 2 (капаро 16 лв)

DANI MG - 2

DJ Tymbi - 1

Shoker - 2

JTi - 1

tmintov - 2

 

Моля, ако някъде бъркам, за което предварително се извинявам, колегите да ме поправят :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами предложи къде, лично на мене ми се иска или някъде в Търново ако идваш от изток или в Габрово

, тия барчета къде са на Шипченския проход, някъде до пътя ли?

На мен също ми е удобно в Търново, но ако има хора от Севлиево , от Дряново или Габрово защо да ги задължаваме да се връщат до Търново? За това казах и пак ще го кажа в нов абзац-цитирам:

 

Ако някой има друго предложение нека го сподели за да се организираме на време!!!

 

Не живея в Търново (не ,че не съм ходил доста пъти), и не мога да предложа точно къде в Търново да е срещата. Ако ти живееш там и желаеш предложи къде да се срещнем там(вход от към Русе или изход към Ст. Загора) и проблема е решен :good:

Не го приемай като упрек или забележка, а като съвет.

Ако искаш може да напишеш марка,модел на :mitsu-smiley: или само РЕГ.№ или тук или на ЛС,ако искаш може и GSM,като наближи някой до Търново и да се разберете.

За мен няма никакво значение къде ще е предварителната среща дали в Търново ,в Габрово, в Ст.Загора или Пловдив , защото през всичките тези места ще мина на път за Ракитово.Просто гледах да е някъде по средата на пътя(за мен). Ха сега :drinks: и нека се разберем по-скоро всички които ще пътуваме от север на юг. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата са точно така! 2 места в бунгало и май като гледам кои са другите двойки, май tmintov и Pilcho са си дргари и се точат за бири :drinks: от доста време тъй, че може да сме в едно бунгало! :first: (разбира се ако не бъркам нечии планове) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от София , как ще тръгнем от София ....... :D сбирка някаде или по отделно.......

Аз мисля да се съберем на Лукойл бензиностанцията след караулката на КАТ по магистрала Тракия.....преди отбивката за село Лозен..... :icon_thumbup:

Заредете фотоапаратите, камерите и други средства за снимане, че май ще бъде страхотно........... :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Няма поотделно :D :D

Колоната тръгва от София. Срещата е на бензиностанция ЛУК след карулката по магистралата за Пловдив в 10.00 ч. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма поотделно :D :D

Колоната тръгва от София. Срещата е на бензиностанция ЛУК след карулката по магистралата за Пловдив в 10.00 ч. :rulez:

Мдам, така е по добре...........в колона обаче , аз ще бъда най отзаде........... :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам здраво Митсубиши и щи съм с друга кола, това предполагам няма да е проблем /затова и не си зпазих бунгалце, ще се боря на място/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз нямам здраво Митсубиши и щи съм с друга кола, това предполагам няма да е проблем /затова и не си зпазих бунгалце, ще се боря на място/

 

Няма проблем, че не си с Мицубиши. Това е без значение. Има резервни бунгала, за хората решили в последния момент :icon_thumbup: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма поотделно :D :D

Колоната тръгва от София. Срещата е на бензиностанция ЛУК след карулката по магистралата за Пловдив в 10.00 ч. :rulez:

Аз ще се опитам да дойда до 10:00, но не мога да обещая защото все пак с децата организацията е по-трудна :) Ако не успея ше дрънна една жица да не ме чакате. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се опитам да дойда до 10:00, но не мога да обещая защото все пак с децата организацията е по-трудна :) Ако не успея ше дрънна една жица да не ме чакате. :rulez:

ОК.........ти после ще ни догониш ......... :icon_thumbup: :plane: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:good: Rainman , аз слагам двете по големи деца в колата и тръгвам даже мисля още от сега да се строя за да не пропусна/като миналия път/ :first: :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата са точно така! 2 места в бунгало и май като гледам кои са другите двойки, май tmintov и Pilcho са си дргари и се точат за бири :drinks: от доста време тъй, че може да сме в едно бунгало! :first: (разбира се ако не бъркам нечии планове) :icon_thumbup:

 

Пропуснал съм този пост :icon_blush: . Аз ще бъда с едно приятелче, защото Мария е дежурна точно в събота :( . Но няма пречки да споделим едно бунгало и бирите :D :icon_cheers:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Пропуснал съм този пост :icon_blush: . Аз ще бъда с едно приятелче, защото Мария е дежурна точно в събота :( . Но няма пречки да споделим едно бунгало и бирите :D :icon_cheers:

 

 

 

:drinks: Договорились! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... защото Мария е дежурна точно в събота :( ...

 

:icon_crying: Жалко!

 

Ще трябва да пием и за нея... :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колоната от София се срещаме на бензиностанция ЛУК след карулката по магистралата за Пловдив в 10.00 ч.

Да измиете Мицубишитата :icon_n_tooth: че ще има :foto:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колоната от София се срещаме на бензиностанция ЛУК след карулката по магистралата за Пловдив в 10.00 ч.

 

Е и още едно присъствие ще има в тази колона, щото вече сме в София. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Коелги, купете си винетки, който няма, преди преминаването на карулката, че глобяват.

Утре ще се видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:good: Rainman , аз слагам двете по големи деца в колата и тръгвам даже мисля още от сега да се строя за да не пропусна/като миналия път/ :first: :mitsu-smiley: :first:

Ей супер :icon_thumbup: Тамън децата ше си играят заедно, докато ние пием :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре идвам в 16.00ч някъде при вас, намерих кой да ме докара! две легълца все мисля че ще се намерят!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дано весело да си прекарате!

 

За съжаление аз съм на работа... :icon_blush:

 

Божо, пишем ти ГРАМАДНА черна точка на дъската! :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...