Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

- специално обръщение към всички, които се чувстват неграмотни, без да засягам никой лично.

 

Те всички се чувстват грамотни, в това е основният проблем. Просто сега бързат, не са внимавали (но точно и само сега), тук да не е SS граматически лагер, толкова ли е важно..... какви ли не самооправдания съм чувал и чел. И нито веднъж: извинете, нямам елементарно понятие от правопис и граматика, прост съм, защото вместо да уча, ритах топка и ядях филии с мас, но ще се старая! Нито веднъж! Колкото по-малко знае и колкото е по-прост човек, толкова повече не знае колко малко знае...ако не беше трагично, можеше и да мине за смешно.

В крайна сметка се уморих, прекалено много нерви ми струва да чета дори и поредактираната от модератори версия.

И понеже простотия ни залива отвсякъде, няма спасение никъде...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Имам чувството, че зависимостта между неграмотните хора и интересът им към това ...

 

Остави правописа, с тая латиница виж какви проблеми се създават... :D

http://petel.bg/Momiche-s-imeto-Patka-e-v-smut--CHudi-se-kak-shhe-ya-napishat-v-lichnata-karta__68901

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

:)
Чувствам се полъскан от това, че си проявил такъв интерес към ник-а ми и се ме "гуугнал" :D
Да, понякога се получават двусмислия, за това е хубаво да се уточнява на кой език, коя броична система и коя часова зона... Относно личната карта аз нямам проблеми, понеже ако на латиница 'ъ' e 'y', то 'п' e 'p', пък и там ме пише под друго име :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вие се смеете, ама знаете ли колко време прекарва екипа в редактиране на страхотни простотии?

 

Замислям се - съвсем сериозно, да направим форума само с покани.

То вече не се издържа от спам и какви ли не глупости...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Имам чувството, че зависимостта между неграмотните хора и интересът им към това какво са написали, е обратнопропорционална :D. Моля, не се срамувайте да препрочитате постовете си и ако случайно откриете грешки в тях при първото писане, да ги поправяте :) - специално обръщение към всички, които се чувстват неграмотни, без да засягам никой лично.

А към онези, които не се чувстват неграмотни - просто не пишете :D

 

И ако позволите една забележка - в мн. число "й" става на "и", най-образно казано :). Примери:

някой - някои; ничий - ничии; който - които;... и мн.др. :)

 

Оооо, ти нищо не знаеш.

Имам чувството, че много хора пишат нарочно неграмотно. Щеше да е виц, ако не беше жалко...

 

Прожина, акомулатор и всички производни, като акумолатор, акомолатур, акумулатур и какво ли още не е само началото.

Дилко, прузорец, стакло, дохалки, Галанд, Карисма, Митцубоши, Митцубичи, Колд, Спеис Стар, Ланцер, Грандиз, Пажеро, Паджеру и други модели, освен това написани с малка буква изоПщо не се се коментираД.

Продължаваме с култУвата дума амортесиор, амоертесиор, амортисиор и т.н.

После има клиучалка или кльочалка, постафка за учила, динаму, гарне.., а с думата ауспох, аоспух е само началото.

Да продължавам ли със сеник, джанта в локфа, огледалуто за задно виждане, муторче, лаисна, кълъп за броня, тазове 14-ки, мъркуч, саединител, бартче, консола,

Геде ай, дже де ей, изулация, пругнила патека, скоростен лос, кулона на вратата, стрелка на темперетурата, вулан,

темпумат, круис контрол, масло за афтоматик, спирачно осилие, торбина и какво ли още не.

Няма да ми стигне един ден, ако се сетя за всичките уникални глупости, който се пишат във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си спомних, че в един форум на който съм админ, http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/tidavidish.gif , има mod за цензура, та се замислям, не може ли и ние да ползваме нещо подобно,но за друга цел. Автоцензурата, заменя дадена дума, с каквото и се зададе.

Та по примерните думи които се грешат най-често, да ги вкараме като автокорект.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз си спомних, че в един форум на който съм админ, http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/tidavidish.gif , има mod за цензура, та се замислям, не може ли и ние да ползваме нещо подобно,но за друга цел. Автоцензурата, заменя дадена дума, с каквото и се зададе.

Та по примерните думи които се грешат най-често, да ги вкараме като автокорект.

 

Нямам идея за такъв мод дали съществува. :icon_hmm:

Съмнявам се...

Трябва да питам Тишу.

Тогава ще се родим. :icon_n_hands:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще промени това? Смятате ли, че един автокоректор ще научи на нещо човек, който със всички сили се пази, за да не научи нещо?!? И на всичкото отгоре се гордее са неграмотността и простотията си.

Блажени са вярващите :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще промени това? Смятате ли, че един автокоректор ще научи на нещо човек, който със всички сили се пази, за да не научи нещо?!? И на всичкото отгоре се гордее са неграмотността и простотията си.

Блажени са вярващите :).

 

В огтовор на поста ти искам да поспамя. Няма да четем глупости! Неграмотните няма да се научат на правопис от форума, ама поне да не ни развалят удоволствието от него. На какви ли не постове съм попадал и ми се е искало да имам права да коригирам, но не да поправям а направо да изтрия всичко. То и аз правя грешки, но някой хора им липсват първите седем години в училище.

 

Извинявам се за спама!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Ето един мн бързащ, питащ за инфо и проВлем.

 

Здр на всички колеги решил съм да сменям старата кола Seat Ibiza TDI 140 коня с нещо по семейно и съм се спрял на Spsce Star 1,6-98 или 1,8 16v-112 коня.Притесняваме дали са с прилична динамика,колко излиза обслужването на двигатела и как се държат на пътя.Разбрах че газта на тези двигатели не е провлем.Харесал съм тези http://nfs.mobile.bg...ls&slink=6auys2 и като цяло нямо мн инф за автоматика.Ще съм благодарен за малко мнения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си спомних, че в един форум на който съм админ, http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/tidavidish.gif , има mod за цензура, та се замислям, не може ли и ние да ползваме нещо подобно,но за друга цел. Автоцензурата, заменя дадена дума, с каквото и се зададе.

Та по примерните думи които се грешат най-често, да ги вкараме като автокорект.

Дя бе, и като напишеш "потъна педала на съединителя" кво се получава? "потъна цензура на съединителя"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

здрасти колеги . трябва да сменям масло - колата е спеис стар с 1.8 gdi на около 187хил. досега бях с 10 40 но не съм доволен много чука двигателя някои колега дали е сипвал 15 40 . ако може помогнете; и дали е по добре с по гъсто масло .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ето я и новата дума търся.

 

Аз също ту=ирся карта на България, но за сега нищо не мога да намеря :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • Admin

Колко трябва да си неграмотен...:icon_censored:

 

Колеги здравейте, имам малък проблем с моето мицобиши, блокажа на средмия деференциал става от вакууми намиращи се на корпуса на скоросната кутия точно под акомулатора,те не работят от каде мога да си закупя тази част? Автомобила ми Мицобиши Лансер -1,8 90к.с. 4WD 1991год.Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

Мitsubishi Lanser

трудно превклшлючват скоростите

Здравеите колеги ,скоро станах собственик на Лансер 2006г-2.0 куб. комби.Много ме кефи, само има един проблем като загрее около 20 минути скоростите по4ват да влизат много трудно. Ходих на маистори казват или притискатен диск или хидравличната помпичка.Чета по форумите но немога да намериа нищо за Mitsubishi lancer.Ниакои да помогне .Благодариа. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Какъв трябва да си, за да напишеш този пост?

 

Малко разчиствам гаража.Ако на някой му трябват да ги таркаля още малко тия гуминетки за 150лв ги давам 4 те.Старички са 2004 ги купих чисто нови от Норвегиям,но каучука е добре още.Грайфер не знам колко е.
Ако някой ги иска..да драсне едно лс....

http://olx.bg/4-gumi...zimni-i55700856

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги, на каризмата ми и изпуснаха мортесьорчетата на задния капак и станапрекалено тежък, ако някой има 2 броя на разумна цена нека да пише. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

 

Идей отностно гаснете на дизелов двигател

 

Колеги отново ми се появи проблема с гасненето на звездичката. Колата е купена миналата година по това време и тогава гаснеше от време на време. Сега през лятото пак си гаснеше като, че ли по малко или аз не съм обращал внимание. Та от вчера се видях в чудо. Гасне на всеки 5 метра. Според 1 майстор дърпа въздух. След като напомпя крушата която трудно подкача гориво пали си колата и на място няма ядове а като се покара и гасне. Забелязах, че по енерция като я пусна на свободна подаржа 900 1000 оборота а на място 800. Тоест тогава започва да гасне и по това я хващам, че ще угасне. Иначе преди си подаржаше нормалните обороти и в движение и на място.

Та сега видях 1 обява за PC диагностика и се чудя едно и също ли е дизелова и компютарна диагностика. Понеже за утре съм планирал да я закарам да я видят и да ми кажат от каде какво е. Колата е спейс стар 1.9 102 коня 2002 година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие на темата: търся колега сас паджеро гди които го е монтирал на гас закупих едно паджеро гди 3.5 и след това разбрах че не било савместимо

закупих едно паджеро гди 3.5 и след това разбрах че не било савместимо да работи и на двете горива не ме притеснява момента че няма да работи на бензин взел сам го за лов и риболов сас десен волан така че ако има някои колега сас същото и може да ми каже как седат нещата

ще почерпя .

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Просто няма нужда от коментар. Не е минали ден да не се появи някой неграмотник...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги мотора на колата е железен,работи прфектно но е много изгнила :icon_blush: има ли изобщо смисъл да си правя труда да и търся шазар на части :icon_doh:

не знам какво да я правя абсолютно всичко по нея е здраво освен ламарините :icon_hmm:

ДАИТЕ СЪВЕТ!!!

и мове ли от нея да искарам някой леж за да го вложа в каланта ми :drive: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...