Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Рожден ден на клуба 4-ти и 5-ти Септември


Препоръчано мнение

Ще имали колеги от петък вечер... ако може нека всеки уточни кои вечери ще присъства... аз мисля да съм от петък, но не ми се иска да съм сам :)

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая да дойда и Аз. Но за мое съжаление ако мога, то ще е само за събота през деня. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще имали колеги от петък вечер...

 

 

Абе 1 със сигурност ще има, с едно служебно Пежо ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе 1 със сигурност ще има, с едно служебно Пежо ..:)

Тц, не позна :) Каризмата върви като звяр от няколко дена :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави, ти кажи за озвучаването....!!!!!

Tози пост съм го пропуснал, чак сега го видях. Поемам ангажимент за озвучаването - тонколоните, усилвателя и лаптопа са от мен :concert:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-късно на обяд, трябва да съм хвърлил нещо на скарата.

Че синът порасна, апетита му се увеличи и ако в 12.00 не му подсигуря папкане, почва да ми посяга на бой....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-късно на обяд, трябва да съм хвърлил нещо на скарата.

Че синът порасна, апетита му се увеличи и ако в 12.00 не му подсигуря папкане, почва да ми посяга на бой....

 

Ами има вероятност да има представители още от петък вечерта на линия.. но за всеки случай си вземи една каска :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скарата е вече натоварена и само чака да и се даде газ...... Абе, някой чувал ли се е с Ечика, нещо не го засичам в темата... А имаше проблем с генератора... да не да седим на поляната и да си пеем....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скарата е вече натоварена и само чака да и се даде газ...... Абе, някой чувал ли се е с Ечика, нещо не го засичам в темата... А имаше проблем с генератора... да не да седим на поляната и да си пеем....

 

Ами .. колко му е ще си запалим огън и ще пеем лагерни песни :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тортата ще се поръча от сладкарница "Неделя" в Стара Загора от Ечика!

Той ще се обади във сряда да каже какво става с генератора, защото миналата година го наваля дъжда и нещо се повреди.

Предлагам ако е поносима сумата за ремонт, да платим от клубните такси.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скарата е вече натоварена и само чака да и се даде газ...... Абе, някой чувал ли се е с Ечика, нещо не го засичам в темата... А имаше проблем с генератора... да не да седим на поляната и да си пеем....

Ако се е развалил наистина, да докарам един генератор, само че питай първо боса дали ще разреши, щото е Субару STI..:lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако се е развалил наистина, да докарам един генератор, само че питай първо боса дали ще разреши, щото е Субару STI..:lol:

 

Ми то по-добре Субару 10000 пъти, отколкото Хонда! :icon_n_lol_2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Предлагам ако е поносима сумата за ремонт, да платим от клубните такси.

Бах маа му :icon_doh: до къде стигна тоя форум.. Боса на Мицубиши, да предлага да събираме пари за ремонт на Хонда..:lol: :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Майтапа настрана, ще говоря с Ечика довечера и ще пиша. Лично аз нямам нищо против, дори съм "ЗА" да дадем някой лев за ремонта ако се наложи. А ако трябва и Субару..... няма значение, важното е да се знае

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тортата ще се поръча от сладкарница "Неделя" в Стара Загора от Ечика!

Той ще се обади във сряда да каже какво става с генератора, защото миналата година го наваля дъжда и нещо се повреди.

Предлагам ако е поносима сумата за ремонт, да платим от клубните такси.

Какво му е на генератора ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тортата ще се поръча от сладкарница "Неделя" в Стара Загора от Ечика!

Той ще се обади във сряда да каже какво става с генератора, защото миналата година го наваля дъжда и нещо се повреди.

Предлагам ако е поносима сумата за ремонт, да платим от клубните такси.

Чудя се, какво може да се повреди ДВГ от дъжд? Това само за повишаване на общата ми култура.

Иначе съм съгласен да поемем ремонта, стига да не е на цената на нов генератор.

При всяка среща го ползваме, редно е да се реваншираме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще идвам, имайте едно на ум :D ! Ечик-а да вземеш пушката PLS. Ще резервирам в последния момент, че незнам кога ще мога да долетя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имали желаещи да се нощува там и на 5-ти(6-ти се пада неработен), понеже се прибирам в неделя от почивка и ако има да се присъединя и аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имали желаещи да се нощува там и на 5-ти(6-ти се пада неработен), понеже се прибирам в неделя от почивка и ако има да се присъединя и аз.

 

 

Аз имам желание, но това ще го реша на място, зависи как ще е работата с децата... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Чухме се с брат Ечика! Поръчал е тортата за Рождения Ден в сладкарница неделя! :icon_thumbup:

Ще видим какво е станало с генератора. Надявам се да има време да напише 2 реда. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Ще видим какво е станало с генератора. Надявам се да има време да напише 2 реда. :)

Дано да успее да го оправи, че Субаруто се оказа с Японски VIN номер :D и изходите му за контакти нямат нищо общо с нашият стандарт..:mad:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...