Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Рожден ден на клуба 4-ти и 5-ти Септември


Препоръчано мнение

Ние ако идваме с жената ще сме на палатка :)

 

Ами надявам се да дойдете тогава.. както е казал старият и мъдър Мечо Пух - Колкото повече, толкова повече :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами надявам се да дойдете тогава.. както е казал старият и мъдър Мечо Пух - Колкото повече, толкова повече :yes3:

 

То и аз силно се надявам, но всичко опира до финансовия ресурс, а той в момента се налива в дългогодишен проект - баня. И все пак мисля, че ще успеем да отделим нужните средства за да се присъединим към иначе толкова готиното мероприятие :)А събуждането в нея горичка на чист въздух е страхотно усещане :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е първоначалната цена.

Ако сме 50 души, цената трябва да е още по-ниска.

..................

Ще следя колко души сме се записали и при преминаването на границата от 50 човека, ще говоря пак с Манов.

До тук сме 6 възрастни и 2 деца.

 

Той ми каза че за тези дни смятал да си кани приятели и ако сме доста щял да го отложи за друга дата, ако сме малко и има място за приятелите му, ще ги покани. Така че и човека си прави някакви планове, които зависят от скоростта ни на записване и съответно бройката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

То и аз силно се надявам, но всичко опира до финансовия ресурс, а той в момента се налива в дългогодишен проект - баня. И все пак мисля, че ще успеем да отделим нужните средства за да се присъединим към иначе толкова готиното мероприятие :)А събуждането в нея горичка на чист въздух е страхотно усещане :)

 

Eмо, за спане - забрави!

Думкането на музиката е до сутринта! :concert:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Думкане, думкане - колко да е думкане.... Докато има бензин в генератора...... После с Тишо кротичко допиваме и дискутираме клубния живот, докато Мария не ни сложи учтиво да си лягаме......

Идилия.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eмо, за спане - забрави!

Думкането на музиката е до сутринта! :concert:

 

На мен ли разправяш? Че аз предния път бях в последната 5-ка дето останаха живи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ми да, ама аз не издържах и отидох да си легна.

Само ми стана съвестно за Дани, защото човека се събуди в 3 часа сънен и не знаеше къде се намира! :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само ми стана съвестно за Дани, защото човека се събуди в 3 часа сънен и не знаеше къде се намира! :icon_doh:

Той сега е свикнал с будуването, та не вярвам да има проблеми. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Думкане, думкане - колко да е думкане.... Докато има бензин в генератора...... После с Тишо кротичко допиваме и дискутираме клубния живот, докато Мария не ни сложи учтиво да си лягаме......

Идилия.......

 

Като свърши бензина в генератора ще отворим вратите на един мицу-самолет :plane: :mitsu-smiley: и продължаваме ;)

 

Като стана на въпрос за думкане, под каква форма може човек да си носи музика за да поздрави колегите с някое парче - аудио дискове, дискове с MP3-ки, флашки с MP3-ки? В смисъл каква е аудио-техниката която се захранва от генератора?

Редактирано от vjivkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми..... във всякакви формати, като изключим чалгата.... Иначе всичко друго ще го подкараме :-)

Абе, няма ли някой музикант сред нас? да си попеем, дето се вика....

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има....

Слави е музикант и половина:first:

И свири на усилвател и колони......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Думкане, думкане - колко да е думкане.... Докато има бензин в генератора...... После с Тишо кротичко допиваме и дискутираме клубния живот, докато Мария не ни сложи учтиво да си лягаме......

Идилия.......

Не, че нещо... :icon_dance: ама последния път аз, Тишо и Ивайло Нинов гасихме огъня след като генератора се изчерпа.

И добре, че Мария ни натири :icon_clap: , че щяхме да осъмнем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние ще сме на линия, живот и здраве :) Дали на палатка или на поляна ще се спи зависи от времето че малко ни е сложно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да си резервирам стая.Що си нося лична :icon_rock:

..........и една пушка, че мечки има............. :lol: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, личи си кой не употребява ...... Ние като си метнем по 2-3 нарамо и - мечка страх - мен - не страх..... Пък и какви мечки, ние си имаме :mitsu-smiley: под ръка.... няма мечка, дето да ни се опре

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско изключи чалгата, та мога да предложа малко сръбско :icon_blush:

 

Призовавам ви дори да не се шегуваме с това...никаква чалга,сръбско циганско, и пр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Призовавам ви дори да не се шегуваме с това...никаква чалга,сръбско циганско, и пр.

Вие само класика ли слушате в този клуб бре ?..:lol:

Ако е така, да си носим и фраковете..:giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да оставим на страна темата за музиката. Всеки си има предпочитания, а аз не се ограничавам само в 1-2 стила. Една песен щом е хубава какво значение има дали е рок, чалга, детметъл..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вие само класика ли слушате в този клуб бре ?..:lol:

Ако е така, да си носим и фраковете..:giggle:

Хохохо, голЕм си бре... И аз мразим чалгата, ама веднъж бяхме се напили някъде по Рилския манастир като казаци, та така както мразим чалгата, гледам на другия ден някакви снимки, на които върху масата всички щракаме с пръсти в транс - всичките до един класици...Не помнех, че на масата съм се качвал, ама го има снимано Та така.., викаш да се държат естествено, а?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хохохо, голЕм си бре... И аз мразим чалгата, ама веднъж бяхме се напили някъде по Рилския манастир като казаци, та така както мразим чалгата, гледам на другия ден някакви снимки, на които върху масата всички щракаме с пръсти в транс - всичките до един класици...Не помнех, че на масата съм се качвал, ама го има снимано Та така.., викаш да се държат естествено, а?

 

Росене, ей за това не ме харесват мен трезвеник с фотоапарат по сбирките...

:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, вече има прецедент от продължението на СЗ в къщата на Роско.

Всички апарати и телефони по чантите, по мое предложение и контрол.

И няма нито една снимка от онази вечер. И слава Богу. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И няма нито една снимка от онази вечер. И слава Богу. :)

Ти изобщо не разчитай на това... :P Снимки има, но отлежават в архива и при нужда винаги могат да бъдат използвани. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...