Премини към съдържание

Рожден ден на клуба 4-ти и 5-ти Септември


Препоръчано мнение

колеги генератора е готов :icon_rock: ,лошото обаче е че ми взеха 100 лв.за ремонта , а те ми бяха от последните скътани и дори бензин не мога да взема :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за ремонта не се притеснявай, като се съберем, ще пуснем шапката в кръг и сме ги събрали :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Това зависи от всички нас! По няколко дребни лева и сме ги събрали. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,аз до сега не съм присъствал на събирания на клуба...

но мисля да отскоча този път,плюс това сега разбрах че Заралии сме домакини :icon_clap:

Къде се намира тази полянка ?

Имам намерение в събота да дойда за няколко часа без нощувка защото в неделя съм на работа :icon_hmm: а късно разбирам за да се освободя!

Къде по точно на баните ?

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,аз до сега не съм присъствал на събирания на клуба...

но мисля да отскоча този път,плюс това сега разбрах че Заралии сме домакини :icon_clap:

Къде се намира тази полянка ?

Имам намерение в събота да дойда за няколко часа без нощувка защото в неделя съм на работа :icon_hmm: а късно разбирам за да се освободя!

Къде по точно на баните ?

 

1) Копираш координатите: N42 27.430 E25 29.832

2) отваряш Google Maps

3) поставяш ги в полето най-отгоре, натискаш ENTER

 

и това, което ти излезе с буквата А трябва да е поляната.

Поздрави.:rulez:

Редактирано от scr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много сложно ми се вижда това обяснение.... Старозагорските бани, към Богородична стъпка... Няма да ни пропуснеш, повярвай ми....

 

Сватанак, само не се шашкай, и за бензин, и за ремонт ще съберем....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със стрелката е маркирана поляната, а см надолу и см надясно е х-л "Родопи"....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След малко тръгвам към баните. :)

Ако на някой му трябва някаква информация, или нещо друго - :mitsubishi_phone: 0898700082

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно поляната - най-разумно е може би да оставим информация как да ни намират на рецепцията на хотел Родопи и всеки, който не знае да го упътват (надявам се от хотела да са така любезни да не ни откажат).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много сложно ми се вижда това обяснение.... Старозагорските бани, към Богородична стъпка... Няма да ни пропуснеш, повярвай ми....

 

Сватанак, само не се шашкай, и за бензин, и за ремонт ще съберем....

Мерси колега,знам къде се намира Богородична стъпка.

Няма страшно аз съм газифициран вече :D па за 12-13 км. няма значение на какво карам :D

а за ремонта е вярно че асфалта свършва по едно време но няма проблем само да не завали

че тогава трябва да търсим някои колега с Аутслендър да ни вади :icon_doh: :icon_thumbup:

Редактирано от tmintov
Правопис!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да да, ако чакаш на някой Аутслендър бая ще стоиш в нивата ;) Слави да идва с Паджерото против уроки от дъжд :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колеги.. ще сме една камара народ, ако трябва на ръца ще ги изнесем, колко му е. Все пак става на въпрос за :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опс така за тази работа Паджерото няма равен на себе си,че и блокаж имали...ще дърпа и ще къса :icon_thumbup:

Сега някои да не се уплаши,пътя става.

Утре идвам с червената мацка да ви видя :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти гледай да се появиш някъде, че вярно ще те забравим.

А от мен да знаеш, че ангажиментите никога не свършват.

Няма да настъпи време, когато всичко ще е наред, няма да имаш ангажимент и ще се посветиш на забавления и клубни срещи :):)

 

Уфф, знам че е така,ама все се разминаваме...Миналата седмица бях до Стара Загора, тази просто няма как да пътуваме...Но на някоя следваща среща в София ще гледам да присъствам, стига да разбера навреме за нея ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

http://l.yimg.com/a/lib/ywc/img/spacer.gifВремето в Стара Загора го дават идеално за веселба на открито.

Има басейни и тенис корт. Който иска може да си вземе ракети да поиграем малко! :tennis:

 

Времето в по-известните сателитни сайтове:

 

http://weather.yahoo...K7pnxsVO_ciYfME

 

http://weather.europ...de=287420923282

 

 

http://l.yimg.com/a/lib/ywc/img/spacer.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 9.00 и аз ще гледам да съм на Лукойла, ако закъснея ще е не повече от 15-20 мин., за това ако не ви се чака, тръгвайте,...........ще ви настигна по трасето. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми се обади г-н Манов и ми съобщи, че в хотела вече има :mitsu-smiley:-присъствие!

Браво на най-подранилите и нетърпеливи фенове:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми се обади г-н Манов и ми съобщи, че в хотела вече има :mitsu-smiley:-присъствие!

Браво на най-подранилите и нетърпеливи фенове:drinks:

 

Утре ще получат още подкрепа от поляната :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да. Утре идва още подкрепление. Преди малко приготвих клубните шатри.

Колеги, добре е да си носите сгъваеми столчета и кой каквото има необходимо за пикник сред природата! :beach:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

а за ремонта е вярно че асфалта свършва по едно време но няма проблем само да не завали

че тогава трябва да търсим някои колега с Аутслендър да ни вади :icon_doh: :icon_thumbup:

Ми ако не ви е срам, закъсвайте и чакайте някой да ви дърпа..:D

Аз ще съм със задно предаване и да завали ще си издрапам като пичага ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

колеги генератора е готов :icon_rock: ,лошото обаче е че ми взеха 100 лв.за ремонта , а те ми бяха от последните скътани и дори бензин не мога да взема :icon_blush:

 

Данчо от форума е дарил 40 лева за генератора. Надявам се и другите коли да съберем по някой дребен лев и да оправим ремонта и бензина. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо от форума е дарил 40 лева за генератора. Надявам се и другите коли да съберем по някой дребен лев и да оправим ремонта и бензина. :)

Естествено, че ще съберем!

Надявам се, че и Данчо ще дойде да се видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...