Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Рожден ден на клуба 4-ти и 5-ти Септември


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, по желание на участващите в този клуб и форум е определена дата за честване 6-тия Рождения ден на клуба.

Това са датите 4-ти и 5-ти Септември (съответно събота и неделя)

Мястото е Старозагорски минерални бани. Позната ни полянка!

 

От част от таксите на Членовете на клуба по традиция са подсигурени за случая скара (кебапчета, кюфтета, месо) и торта.

Поканени са всички фенове на Мицубиши от цялата страна. Независимо дали членуват в клуба или не.

Програмата е свободна и всеки може да си носи каквото пожелае.

Някой искат да спят в палатки на поляната, други в близките хотели.

Ето и места за нощувки - за всеки вкус! http://www.tuk-tam.com/%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%B2-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8_%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B8/147/ http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?city=2057 http://www.stzbani.com/ http://hotels.marica-iztok.com/bg_custom_prices.html

 

Имайте предвид, че са 3 почивни дни и трябва да си запазите места от сега!

 

Добре е да се носят туристически столчета и маси.

Ние ще вземем освен всичко останало клубните шатри и знамето на клуба! :rulez:

 

Нека се съберем повечко хора и дано имаме хубаво време! :sun:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Амин!

 

Светльо, от опита си на скарата знам, че всеки носи месо за четирима, недейте да купувате кебапчета и кюфтета, задели ги паричките за нещо друго, или пък за децата. Виж, тортичка - ще хапна с удоволствие :-)

 

Хайде, юнаци, да се съберем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

задели ги паричките за нещо друго, или пък за децата

 

И аз подкрепям това предложение! Дай Боже да мога да дойда и аз този път.:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно запитване.. Тъй като не съм ходил там, има ли питейна вода или да си взимаме ние.

Не че ще се ползва много, но поне да си измием очите :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно запитване.. Тъй като не съм ходил там, има ли питейна вода или да си взимаме ние.

Не че ще се ползва много, но поне да си измием очите :icon_blush:

 

Вода за миене се пълни в бидони, а за пиене си купуваш минерална ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напомням на колегите, че 4, 5 и 6 септември са почивни дни.

Тъй, че рожденият ден ще продължи три дни!!!:icon_n_king:

Обаждах се в х-л "Ропотамо" - не работят. Обадих се в х-л "Марица-изток" - искат 40лв за двойна стая.

След това се свързах с управителя на х-л "Родопи" - Атанас Манов.

Първо, хотела е през един от "Марица-изток", по посока Ст.Загора.

Второ, има 86 легла.

Трето, като обясних, че ще има наплив от мицу-почитатели, г-н Манов обеща, че ще ни намали цената за нощувките, ако се съберем поне 50 души. Нормалната цена е 15 лв за легло в реновирана стая. Има и няколко неремонтирани още стаи, където нощувката е 12 лв. Отстъпката ще се реализира на място, при индивидуалното плащане, ако надхвърлим 50 човека.

Аз си резервирах две стаи, четири души, за 4/5 и 5/6 септември.

Ако и вие предпочетете този хотел, казваите на управителят Атанас Манов, че сте от "фен клуб Мицубиши". Телефона му е 0889268435. Напомняйте му, че има уговорка между него и Валентин Шопов от Плевен.

Четвърто, уговорих с него, при дъждовно време, да използваме безплатно и конферентната зала в хотела.

В самият хотел има и ресторант.

...........................................

П.П.

Не съм ходил в хотела и не знам в действителност какви условия предлага. Но като отворих сайта им предполагам, че условията са като на хотела в Шипково, където правим зимните си срещи или една идея по-добри.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз в събота съм първа смяна до 14 ч.,а в неделя съм втора от 13:30 ч.

 

В събота тръгвам след работа.Виждаме се и купонясваме,а в неделя си пия кафето сутринта и отлитам,така че ме бройте засега и мене,освен ако не излезе нещо непредвидено :icon_dance: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тая поляна голяма ли е,става ли за 1 мачле? Като си трьгвахме от Ксилифор и Ценов го видях да рита топка,та ми дойде следната идея-правим мини световно по футбол :D на Бушитата,или играем отбори -Галанти с/у Лансери,с/у Еклипси и т.н докато 2та най добри отбора играят финал и получават награда(най вероятно символична) :D .Ако има и други предложения около турнира на :mitsu-smiley: -пишете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тая поляна голяма ли е,става ли за 1 мачле? Като си трьгвахме от Ксилифор и Ценов го видях да рита топка,та ми дойде следната идея-правим мини световно по футбол :D на Бушитата,или играем отбори -Галанти с/у Лансери,с/у Еклипси и т.н докато 2та най добри отбора играят финал и получават награда(най вероятно символична) :D .Ако има и други предложения около турнира на :mitsu-smiley: -пишете.

 

Аз винаги в колата си карам една топка :) но ако играем футбол, тия бани определено ще трябва да работят :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тая поляна голяма ли е,става ли за 1 мачле? Като си трьгвахме от Ксилифор и Ценов го видях да рита топка,та ми дойде следната идея-правим мини световно по футбол :D на Бушитата,или играем отбори -Галанти с/у Лансери,с/у Еклипси и т.н докато 2та най добри отбора играят финал и получават награда(най вероятно символична) :D .Ако има и други предложения около турнира на :mitsu-smiley: -пишете.

Тя ливадата е голяма, но за футбол определено не става.Много е крива и бабунеста и рискуваме да напълним травматологията. :lol:

 

П.П. Сетих се за друго забавление - игра на "21" с кюфтета :rofl:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много обичам ентусиазирани млади хора!!!! Още повече обичам да се наслаждавам на старите, насядали край барбекюто с потна бира в ръка и цъкане с език.... и спомени, как и ние сме можели едно врене туй-онуй......

Колеги, освен карти - не си спомням нещо друго да сме играли по сбирките, но никой никого не спира.... аз съм по скарите, но ще ви подкрепям - и физически - с мръвка, и психически - с ръкопляскания :-) Само не ни карайте с Тишо да тичаме - наградният фонд - 2 литра бира - е от нас :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошооо, аз май ще пропусна този път... по това време ще съм на морето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много обичам ентусиазирани млади хора!!!! Още повече обичам да се наслаждавам на старите, насядали край барбекюто с потна бира в ръка и цъкане с език.... и спомени, как и ние сме можели едно врене туй-онуй......

Колеги, освен карти - не си спомням нещо друго да сме играли по сбирките, но никой никого не спира.... аз съм по скарите, но ще ви подкрепям - и физически - с мръвка, и психически - с ръкопляскания :-) Само не ни карайте с Тишо да тичаме - наградният фонд - 2 литра бира - е от нас :-)

Колега, къде е границата младо-старо. Щото да знам за барбекюто ли съм или не ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Закачам се, бре..... На който му се бяга подир топката - да бяга.... На който му се върти покрай скарата - добре е дошъл.... Всеки да си прави каквото си иска, аз само се закачам :-) Ама да има организация и турнири - лично аз не вярвам, няма и да участвам... Виж, да е турнир по белот, табла, нещо по-така лежерно - участвам, друго - сватанака не ми дава... Иначе - ако има инициатива - ще се подготвим с награден фонд! Само кажете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Закачам се, бре..... На който му се бяга подир топката - да бяга.... На който му се върти покрай скарата - добре е дошъл.... Всеки да си прави каквото си иска, аз само се закачам :-) Ама да има организация и турнири - лично аз не вярвам, няма и да участвам... Виж, да е турнир по белот, табла, нещо по-така лежерно - участвам, друго - сватанака не ми дава... Иначе - ако има инициатива - ще се подготвим с награден фонд! Само кажете!

 

Аз играя и белот и табла :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май е време да се изрови темата с идеи за разнообразяване на срещите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, тя темата не е потъвала.... Ама си се разберете на кой какво ще му е интересно, не мисля, че Светльо трябва да ни строи и да ни води физ-зарядка... Не сме деца, да се организираме сами е по-добре......

 

Тасо, мога да те пробвам, ама ще загоря пържолите, бре..... А докато ги изпека - почвам да изпускам зарчетата :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно! Най-накрая и ние ще съумеем да се включим :)

 

Резервирах за "Станция Родопи", цената която ми дадоха е 35 лева за тройна стая - спалня + едно легло, като ние сме с две деца. Обикновено цената за тройна стая била 45 лева, но понеже на третото легло ще спи дете, г-н Манов ми даде по-ниска цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да си резервирам стая.Що си нося лична :icon_rock:

 

Това е много хубаво.. значи няма да съм сам на поляната :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как сам пък ти, бре? Очаква се лагер с над 10 палатки, миналата година бяхме 15 или 16, нещо такова....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как сам пък ти, бре? Очаква се лагер с над 10 палатки, миналата година бяхме 15 или 16, нещо такова....

 

Така ще е много добре, що то гледам много от колегите са с малки деца и предполагам ще са на хотелите, да не се бутат с децата по палатки да ги ядат комарите. А пък аз съм мераклия за палатка и не съм си и помислял за хотел :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Резервирах за "Станция Родопи", цената която ми дадоха е 35 лева за тройна стая - спалня + едно легло, като ние сме с две деца. Обикновено цената за тройна стая била 45 лева, но понеже на третото легло ще спи дете, г-н Манов ми даде по-ниска цена.

 

 

Това е първоначалната цена.

Ако сме 50 души, цената трябва да е още по-ниска.

..................

Ще следя колко души сме се записали и при преминаването на границата от 50 човека, ще говоря пак с Манов.

До тук сме 6 възрастни и 2 деца.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...