Премини към съдържание

Рожден ден на клуба 4-ти и 5-ти Септември


Препоръчано мнение

Какво значи към обяд? Трябва да се разберем за точен час? Нали писах ако искате в 10.00 часа пред Лук?

 

П.П.

Не съм се чувал с Ечика.

 

 

 

Разбрано, 10,00 сме на Лукойл. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така... Генераторът е занесен на ремонт, чух се с Ечика. Каза, че когато има резултат - ще звънне на мен, или на Светльо. А какво ще правим с осветлението? Все забравям кой носи светлината.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте отправна точка в Google Earth за точното място на рождения ден..... с жената се прибираме от Истанбул в събота та може да минем, нали няма да изгоните един slk :plane: :drive:

Редактирано от tmintov
Правопис!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще правим с осветлението? Все забравям кой носи светлината.....

Май Дани е отговорник-осветление :icon_hmm: Мисля, че той носеше прожекторите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще нося газов котлон с лампа с чорапче, свети почти като петромаксова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Варненската колона - демек аз, ще минава по маршрута Варна-Провадия-Дългопол-Чудните скали-Айтос-Сливен-Стара Загора. :)

Ако има едно местенце и за мен,пиши ме,ще ви бъда СЪПОРТ :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че може да включим директно кабела, махам Българският щепсел и колчетата директно на генратора в дупките...мисля трябва да стане.

 

Добре и не е ли на 100/110V този генератор, за да е с такъв щепсел ?

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе и Енглиш тудей са подобни щепселите, имам преходници ако се наложи - казвайте :)

Ами ако не оправят Хондата, ше се наложи да ги вземеш, защото идваме със Субаруто..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами ако не оправят Хондата, ше се наложи да ги вземеш, защото идваме със Субаруто..:D

 

От колко време ви казвам, че нито Хондата, нито Субарото са като хората, ама кой да ме чуе! :D :D

Дайте да си купим :mitsu-smiley: и да оправим за десетилетия осигуряването на ток за РД! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако има едно местенце и за мен,пиши ме,ще ви бъда СЪПОРТ :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

 

Разбира се, че ще има място за теб винаги ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От колко време ви казвам, че нито Хондата, нито Субарото са като хората, ама кой да ме чуе! :D :D

 

Абе така е, ама старите хора са казали : Като няма дъжд (Мицубиши) и градушката (Субару) помага ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Припомням на всички, които разполагат със сгъваеми маси и столове, да ги вземат.

Носете си и всички други неща, необходими за разпивка сред природата. :skara: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте отправна точка в Google Earth за точното място на рождения ден..... с жената се прибираме от Истанбул в събота та може да минем, нали няма да изгоните един slk :plane: :drive:

Абе не мога да се оправя с това гоогле но има писано в темата за рожденния ден от миналата година как се стига до мястото - много лесно - от СЗ след Билла тръгваш в дясно по пътя за минералните бани, след като влезеш в тях гледай за табела в дясно за месността Богородична стъпка, там ще сме:)

Или спри до хотел Родопи, ще видиш много :mitsu-smiley: паркирани там. Ей, и една балкава за упътването да носиш от Тюркей за жената, за мен става и един Ефес :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте отправна точка в Google Earth за точното място на рождения ден...:drive:

 

 

 

 

N42 27.430 E25 29.832 Това трябва да е поляната.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно тръгването от София. 10.00 ч. ми се струва малко късно, защото 30 мин. обикновено се събираме, 2 часа път до хотела, 30 мин. настаняване и на поляната това прави към 13.00 ч. Дали да не сложим срещата в 9.00?

 

(Аз лично ставам много след 10.00 ч. в събота:))

Редактирано от MIV
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре, Меги е права!. В 9.00 часа е срещата на Лук в София.

За тези, които не знаят това е след караулката на магистрала Тракия.

Моля, всеки който ще пътува в колона, нека да напише един ред. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От караулката къде отивате - направо на поляната или на Биллата в Ст.Загора?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Дориан и жената ще сме към 10 там. Ще ги вдигна по мрака за да пътуваме докато няма движение, а и може да спрем тук-там да пием кафенце..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там - на поляната... Не сте отваряли дума за среща на Била...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

От караулката къде отивате - направо на поляната или на Биллата в Ст.Загора?

 

Още не сме го решили. Нали знаеш, че почти винаги спираме на Била, ако някой се е присетил да купи още неща. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още не сме го решили. Нали знаеш, че почти винаги спираме на Била, ако някой се е присетил да купи още неща. :)

 

Най-добре е да се спре на Била за да вземем от там месо за скарата, а не да го мъкнем през целия път :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...