Премини към съдържание

Рожден ден на клуба 4-ти и 5-ти Септември


Препоръчано мнение

Ей поредното размазване е било. Аз се надявах да извиня дългосрочната ми липса от любимият форум като се изтепосам изненадващо на рождения ден ама на .. даже и днес работих :( Радвам се че сте си прекарали страхотно и завиждам благородно!! Гледам и разни нови Габровски попълнения из редиците - радост ли бе да го опишеш :) За следващата среща сме на линия ако ще и да се уволняваме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз направих малко снимки:

 

http://img405.imageshack.us/img405/4933/dsc00189nu.th.jpg

 

Play as slideshow

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е това ли бяха всички снимки!? Веско, този път дойде след мен, повече това положение да не се повтаря ;), че ще си мерим автомобилите :plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е това ли бяха всички снимки!? Веско, този път дойде след мен, повече това положение да не се повтаря ;), че ще си мерим автомобилите :plane: :drive:

Изуми ме с тази си постъпка :icon_doh: Обещавам да не се повтаря :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изуми ме с тази си постъпка :icon_doh: Обещавам да не се повтаря :D

Абе този път и ти ме изуми с постъпките си :P ама на другата среща ще има глоба..:)

Не стига че дойде последен, ами си легна първи, като запуши изхода на паркинга за останалите коли..:icon_wwf:

И на всичкото отгоре, като ти звънях по телефона да дойдеш да си преместиш Галанта, първият път ми затвори, а после изобщо не вдигна телефона ....:icon_doh:

Познай как съм излизал през градинката, между дърветата..:drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе този път и ти ме изуми с постъпките си :P ама на другата среща ще има глоба..:)

Не стига че дойде последен, ами си легна първи, като запуши изхода на паркинга за останалите коли..:icon_wwf:

И на всичкото отгоре, като ти звънях по телефона да дойдеш да си преместиш Галанта, първият път ми затвори, а после изобщо не вдигна телефона ....:icon_doh:

Познай как съм излизал през градинката, между дърветата..:drive:

 

Да-да,дааа за глобата си абсолютно прав!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifТи па си добре с ЦЕТКАТА,а не знаеш как пък сме излизали ний с Вожда!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rijden.gif!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а не знаеш как пък сме излизали ний с Вожда!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rijden.gif!

Знам, знам..:D Аз бях навън като излизахте, ама вие си бяхте поне в градинката, а аз имах зор и до нея докато стигна ..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Най-накрая се добрах да пиша. Всичко беше супер, добре организирано и се забавлявахме чудесно. А и децата много се радваха и малкия ме пита кога ще ходим пак :)

 

Ето и моите снимки: http://picasaweb.google.com/vdjivkov/2010_09_0406RD_FCMitsubishiSTZMB#

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам предложение, да качвате снимките и във "Фейсбук", за да може да се "тагнат" хората и да видим кой кой е:). По този начин такива като мене които не са могли да присъстват на тържеството да поопознаят колегите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам предложение, да качвате снимките и във "Фейсбук", за да може да се "тагнат" хората и да видим кой кой е:). По този начин такива като мене които не са могли да присъстват на тържеството да поопознаят колегите.

 

 

Хмм, и как ще ме видиш, като снемам и ме няма на снимката :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам предложение, да качвате снимките и във "Фейсбук", за да може да се "тагнат" хората и да видим кой кой е:). По този начин такива като мене които не са могли да присъстват на тържеството да поопознаят колегите.

Че ти и тук ще ни опознаеш, ако искаш..:icon_thumbup: Освен това, един от главните папараци (Ицката :P ) е качил снимки и там..

Ама да ти кажа, най лесно се опознава на живо.....:D

 

П.П. ..........

Хмм, и как ще ме видиш, като снемам и ме няма на снимката :icon_hmm:

А ти като снемаш, къде са ти снимките бре боцмане ? ..:P

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам предложение, да качвате снимките и във "Фейсбук", за да може да се "тагнат" хората и да видим кой кой е:). По този начин такива като мене които не са могли да присъстват на тържеството да поопознаят колегите.

Оглеждаш всички снимки, виждаш кой е най-арен и най-снажен - те това съм аз! :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, и как ще ме видиш, като снемам и ме няма на снимката :icon_hmm:

Все някой те е снел:) и тебе, или си бил неуловим?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, и как ще ме видиш, като снемам и ме няма на снимката :icon_hmm:

 

 

Механик, нали аз снимам почти всички, и да вмъкна... трябваше една обща снимка, и после във ''Фейса'' тагване :)

Аз затова и бях взел стойката на фотото.... ама не влезе в употреба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе този път и ти ме изуми с постъпките си :P ама на другата среща ще има глоба..:)

Не стига че дойде последен, ами си легна първи, като запуши изхода на паркинга за останалите коли..:icon_wwf:

И на всичкото отгоре, като ти звънях по телефона да дойдеш да си преместиш Галанта, първият път ми затвори, а после изобщо не вдигна телефона ....:icon_doh:

Познай как съм излизал през градинката, между дърветата..:drive:

 

Малииии, верно ли бе :icon_doh: На сутринта видях че си ми звънял, ама помислих че, си ме търсил да си пием. Бях много изморен и доста бързо сдадох багажа. А за глобата съм съгласен, само определи вида и мястото на санкциониране :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, много неловко се получи.....

Някой ми даде диск с резила :) от Кслилофор...

Аз, понеже основателно не вярвах на себе си, помолих да дадат диска на Мария... Голяма грешка, и тя не помни какво да го правим :)

Сега, кой е крайният получател компромата ?!?

Моля,кажете, за да му ги предам :)

Ха сега де :):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещата се изясниха :)

Колегата Petar G е правил филма, форматът е DVD.

Моля компютърните корифеи :) да кажат как да го качим някъде, та всеки да може да си го тегли, или гледа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещата се изясниха :)

Колегата Petar G е правил филма, форматът е DVD.

Моля компютърните корифеи :) да кажат как да го качим някъде, та всеки да може да си го тегли, или гледа.

 

Най-добре го конвертирайте в .avi и да се качи накъде, аз имам акаунт в дата.бг, но мисля, че преди беше видим само за БГ, незнам дали са го променили вече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm: Хм,това не е ли този филм,дето го беше пуснал?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...