Премини към съдържание

Питанка :)


Препоръчано мнение

Здравейте колеги ! Питанката ми е следната : Пасва ли делкото на Каризма със това на Колта (93та година 1.3 12в ).

Мисля че пасваше............стига да са от една година............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че пасваше............стига да са от една година............

Че 93-та г. има ли Каризма бре ?..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не пасва.. какъв ти е проблема на делкото ... ?

 

Ами комутаторът му не работи, колата ми не е в движение и не ми дават друга алтернатива (като външен комутатор или бубина)... и така :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има толкова обяви за колтове на части в мобилето. Другия вариант ти е да се изкара външен комутатор, адаша беше ми споменавал че е правил колт с външен комутатор от Ауди, третия да си купиш само комутатор - продават се и в БГ, има координати на фирмата във форума, четвъртия....ако го продаваш така кажи ми цена ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има толкова обяви за колтове на части в мобилето. Другия вариант ти е да се изкара външен комутатор, адаша беше ми споменавал че е правил колт с външен комутатор от Ауди, третия да си купиш само комутатор - продават се и в БГ, има координати на фирмата във форума, четвъртия....ако го продаваш така кажи ми цена ;)

 

Милене братле секи ден гледам обявите из мобилето и звънкам, но излезе ли такова колтче на части веднага му налапват делкото, или ако не е продадено ше е на зашеметяваща цена. А за комутатора, направена ми е схемата със комутатор от ауди, но работи малко време, за 2 месеца изгори два такива, а те са по 30-40 лева втора употреба. Ако не ти е проблем даи ми линкче за тая тема в която е даден адрес на магазина за тия комутатори за които спомена. Мн ми е болно като си гледам стреличата така безпомощна ;(((

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за комутатора, направена ми е схемата със комутатор от ауди, но работи малко време, за 2 месеца изгори два такива, а те са по 30-40 лева втора употреба.

Ми купувай си нови, по 24 лв. са..:D

 

Ето ти направо сайта на въпросният магазин..http://www.chasti.info/detail.php?id=1107

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми купувай си нови, по 24 лв. са..:D

 

Ето ти направо сайта на въпросният магазин..http://www.chasti.info/detail.php?id=1107

То всичко е много хубаво, обаче оригиналния комутатор не е ли херметически затворен в делкото, и не прецаквам ли системата по някакъв начин с тия външните комутатори.. ?? Разберете ме колеги, писна ми да наливам пари от пусто в празно само защото някой си мисли нещо и решава че ще проработи. Искам сигурни и изпробвани идеи !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа... Ако ти гори комутатора най-вероятно имаш проблем и с бобината. Бат Марин ти е дал линк към магазина /ЕТ “ФУГО”/ който продава тези неща, купи си бобина+комутатор за да ти е мирна главата. Компонентите /бобина, комутатор/ са модули в дистрибутора и си се сменят, така че това ти е варианта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа... Ако ти гори комутатора най-вероятно имаш проблем и с бобината. Бат Марин ти е дал линк към магазина /ЕТ “ФУГО”/ който продава тези неща, купи си бобина+комутатор за да ти е мирна главата. Компонентите /бобина, комутатор/ са модули в дистрибутора и си се сменят, така че това ти е варианта.

Добре баце аз съм малко тъп и упорит, за добро или лошо :) ще звънна в тоя магазин за да видя как седят нещата. Не искам да бъда нахален, но имаш ли сигурна информация дали имат бубина и комутатор точно за :mitsu-smiley: или трябва да са за някаква друга марка автомобили?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Звънни и питай най-добре. Ако нямат ще доставят, нещата им са качествени, ще са точно за Colt-a, a не за друга друга марка автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да бъда нахален, но имаш ли сигурна информация дали имат бубина и комутатор точно за :mitsu-smiley: или трябва да са за някаква друга марка автомобили?

Щом съм ти дал линк точно на тази фирма, а не на друга, ти мислиш ли че нямат бубина и комутатор точно за Мицубиши ?:D

И си ги вземи и двете и ги смени (въпреки цената),защото както ти каза Милен бубината ти гори комутаторите ..

Миналата година имахме участник който изгори 2 комутатора, докато разбере че всичко идва от бубината...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поклон пред вас момчета за съдействието :rolleyes: Ще се обадя и ги поръчвам, 100% ще бъдат по евтини от делкото тия цепиики :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за да не отварям нова тема, да питам нещо тука. Абе карам колтчето с 95 бензин, и ми чука аванса, взех да слагам 98, и пак от време на време причуква, особено ако съм нагорнище на висока предавка. Та въпроса ми колко горе-долу да врътна делкото назад, че да не се развали много вървенето на колата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за да не отварям нова тема, да питам нещо тука. Абе карам колтчето с 95 бензин, и ми чука аванса, взех да слагам 98, и пак от време на време причуква, особено ако съм нагорнище на висока предавка. Та въпроса ми колко горе-долу да врътна делкото назад, че да не се развали много вървенето на колата?

На 8 градуса предверение................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а как се мерят градусите :icon_doh:

 

Със стробоскоп :) На английско му "timing light"...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моя съм му дал малко повечко аванс заради газчицата и на бензин чука също, ама кой кара на бензин в днешно време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"ама кой кара на бензин в днешно време :) "

 

Аз и жената. Не е дошло времето да си сложа пръдня (с извинение) в колицата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...