Премини към съдържание

С какво ще запомня 01.02.2010...?


DANI MG

Препоръчано мнение

Колеги, много съм радостен да споделя с вас моето щастие, а именно от днес още една "титла" от живота не ми е чужда и вече има кой да ми вика "тате" ... (Боже, как звучи...) още ми е нереално.

Благодарение на прекрасната ми съпруга Нели, днес на бял свят проплака малката Деа.

Да е жива и здрава и много да ни радва! :)

Благодаря на Нели за щастието и радостта, с която ме дари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, много съм радостен да споделя с вас моето щастие, а именно от днес още една "титла" от живота не ми е чужда и вече има кой да ми вика "тате" ... (Боже, как звучи...) още ми е нереално.

Благодарение на прекрасната ми съпруга Нели, днес на бял свят проплака малката Деа.

Да е жива и здрава и много да ни радва! :)

Благодаря на Нели за щастието и радостта, с която ме дари.

 

Супер! :)

Да ви е жива и здрава и да ви дарява само радост!

Наздраве! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, Нели, Приятели, честито!

 

Много да ви радва, много да ви слуша! Да изпълни животът ви с радост - оттук нататък всичко ще е друго!!!! Несравнимо, прекрасно! Бъдете всички живи и здрави, грижете се за малката принцеса, обгърнете я с любов и топлина!

 

Поздрави на Нели

 

П.П. При нужда от нещо - насреща сме!!!!

 

 

 

Ей тва са ми любимите теми!!!! Наздраве!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Дани!Да сте живи и здрави,както ти,така и Нели и малката Деа!Нека ви донесе много радост и да израсне обичана и щастлива!

Наздраве за всички вас! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

еее, най накрая...............аз те бъзиках по тел-а ,а то кво стана.....айде честито, живо и здраво да ти е хлапето, да бъде послушно и на тате да се метне ............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодарение на прекрасната ми съпруга Нели, днес на бял свят проплака малката Деа.

 

Дани, честито ...

Да са ти живи и здрави и Деа и Нели ... :icon_thumbup:

Поздрави на Нели и дано да ти народи още доста сладури и всичките да ти викат тате... :P

Стига са ти викали вече чичо Данчо...

 

:drinks: :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, да ви е жива и здрава малката принцеса и само радости да ви носи! Гледам тука всички наздраве викат, да не си пропил от радост :D Катурвам една чаша вино за ваше здраве моменталически :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, честито! Да са ти живи и здрави и Нели и малкото човече!

Сърдечни поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито,Дани :mitsu-smiley:

Да ти са живи и здрави и двете.А малката да е добра като теб.

:mitsu-smiley: Приятни мигове оттук нататък :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани,честита Ви рожба!!! :icon_baby: Да Ви радва много,да израсте обичана и щастлива от грижите на мама и тати!

 

Много поздрави и на Нели от нас със Софи,търпелива българка излезе!Цункай малкото слънчице от нас!

 

Още веднъж ЧЕСТИТО!

 

П.С.Красиво чувство е,нали?! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :) Няма по-хубаво от това... Да ви е жива и здрава и само щастие да ви дарява!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви приятели! :)

Усещането може би наистина е невероятно, аз още не мога да го усетя с всички сетива... но днес като видя бебето и Нели може би ще усетя всичко по-истинско. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, няма по-голямо щастие от това. Жива и здрави да сте и само да ви радва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Дани ! Да са ти живи и здрави двете момичета. Много да те радват и слушат , а и повече да ставате ....да не и е скучно на Деа ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен Дани! Да Ви е жива и здрава малката принцеса, както и Вие двамата с Нели! Пожелавам ви много да ви слуша! Честито :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от мен честито да сте живи и здрави и тримата, а пък аз ще ти пожеля да не те слуша много много за да усешаш присъствието и, а по нататък и отсъствието и от вкъщи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито ТАТЕНЦЕ !!!!

Бъдете здрави много години, за да гледате как процъфтява малката КУКЛИЧКА !!!!

И не забравяй, че имаш запазено място в " лятната детска национална група " на клуба, базираща се в Севлиево!!!!!

/Съжалявам,че не ми се задействат емотиконите, за да "ошаря" посланието си в чест на дребосъка...!!!/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...