Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Някой да иска бежов кожен салон за галант ЕА?


SLX

Препоръчано мнение

Аз така като гледам обявата не се продава Галанта а нещо от скоростната му кутия ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз така като гледам обявата не се продава Галанта а нещо от скоростната му кутия ...

 

Щом пиша тук, значи съм коментирал вече с продавача - собственик на автоморга, уговорил съм цената и условията на плащане и доставка. Цената е 100 паунда, включително корите, транспортът може да се уреди с някой от многобройните търговци, които карат коли към България. Транспортът няма да е евтин, но да речем още 100 паунда. Иначе 90% от колите за части се обявяват като болт за колелото или някаква друга дреболия, за да се спазят правилата на Ибей.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом пиша тук, значи съм коментирал вече с продавача - собственик на автоморга, уговорил съм цената и условията на плащане и доставка. Цената е 100 паунда, включително корите, транспортът може да се уреди с някой от многобройните търговци, които карат коли към България. Транспортът няма да е евтин, но да речем още 100 паунда. Иначе 90% от колите за части се обявяват като болт за колелото или някаква друга дреболия, за да се спазят правилата на Ибей.

Извинявам се, че не е точно по темата, но може ли да се пита и за джантите на този галант?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че не е точно по темата, но може ли да се пита и за джантите на този галант?

Колега колко даваш за такива джанти ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eми по принцип вкарваме коли,мотори и други от англия.Но не е проблем да докарваме и други неща.

Редактирано от mitsubishifen
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eми по принцип вкарваме коли,мотори и други от англия.Но не е проблем да докарваме и други неща.

 

Ами супер. Колко ще струва докарването на този салон до София? Приемаме, че е сравнително обемист и тежи около 40 кила? Също да питам дали имате конкретни предложения за хонда CBR 600 RR от 2003, 2004 г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш имаше тема за това дали салон от седан става на комби , но не я открих . Ако става и въпросния салон все още не е обещан , го взимам . Брат ми наскоро имаше Рожден Ден и аз така или иначе се изложих с подаръка :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш имаше тема за това дали салон от седан става на комби , но не я открих . Ако става и въпросния салон все още не е обещан , го взимам . Брат ми наскоро имаше Рожден Ден и аз така или иначе се изложих с подаръка :icon_doh:

 

Цъ! Не става, задната седалка не пасва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги :mitsu-smiley: ,

все още имам бежов кожен салон с кори и т.н. ако някой има интерес може да го води в БГ (Враца) и съответно да го вземе транспорта до София ще е по-евтин :icon_thumbup: .Цената е уговорка :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,черни кожени салони не са ли останали в Англията?Видях един бежов(не от Галант) на какво е заприличал и напълно се отказах да си купувам кола с бежов кожен салон за в бъдеще.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам на какво е заприличал, ама лятото се случи на няколко пъти да си опаря краката на черния салон... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам на какво е заприличал, ама лятото се случи на няколко пъти да си опаря краката на черния салон... :D

 

 

Мани, мани гадна работа. Лятото жега, зимата студ... Още утре ела, ще ти демонтирам салона, заедно с корите, ще ти монтирам един плюшен, току-що изпран, ще ти дам 500 лв., ще пием по една бира и всеки доволен ще продължи по трънливите пътища на живота... :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мани, мани гадна работа. Лятото жега, зимата студ... Още утре ела, ще ти демонтирам салона, заедно с корите, ще ти монтирам един плюшен, току-що изпран, ще ти дам 500 лв., ще пием по една бира и всеки доволен ще продължи по трънливите пътища на живота... :icon_thumbup: :icon_clap:

 

Хи-хи изкушаваш ме :D , но тоя салон си има и добри страни - ел. управлението, подгряването. Особено удобно е, когато лапето омаже с ядене или рита предните седалки с обувки - само един парцал и светва.

 

Ще взема за другото лято да си взема онези подложки с дървени топчета, тогава ще имам и масажираща функция на седалките :D :D :D

 

http://eenk.com/images/sedalki.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, плюшеният, който ти предлагам си има отопление, да, вярно, няма ел.управление, но то пък се ползва два пъти годишно. Тогава към офертата добавям и веднъж месечно вътрешно почистване на колата ти с прахосмукачка за моя сметка... :icon_blush: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, плюшеният, който ти предлагам си има отопление, да, вярно, няма ел.управление, но то пък се ползва два пъти годишно. Тогава към офертата добавям и веднъж месечно вътрешно почистване на колата ти с прахосмукачка за моя сметка... :icon_blush: :icon_thumbup:

Брех, какви оферти пускали ........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...