Премини към съдържание

Някой да иска бежов кожен салон за галант ЕА?


SLX

Препоръчано мнение

Аз така като гледам обявата не се продава Галанта а нещо от скоростната му кутия ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз така като гледам обявата не се продава Галанта а нещо от скоростната му кутия ...

 

Щом пиша тук, значи съм коментирал вече с продавача - собственик на автоморга, уговорил съм цената и условията на плащане и доставка. Цената е 100 паунда, включително корите, транспортът може да се уреди с някой от многобройните търговци, които карат коли към България. Транспортът няма да е евтин, но да речем още 100 паунда. Иначе 90% от колите за части се обявяват като болт за колелото или някаква друга дреболия, за да се спазят правилата на Ибей.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом пиша тук, значи съм коментирал вече с продавача - собственик на автоморга, уговорил съм цената и условията на плащане и доставка. Цената е 100 паунда, включително корите, транспортът може да се уреди с някой от многобройните търговци, които карат коли към България. Транспортът няма да е евтин, но да речем още 100 паунда. Иначе 90% от колите за части се обявяват като болт за колелото или някаква друга дреболия, за да се спазят правилата на Ибей.

Извинявам се, че не е точно по темата, но може ли да се пита и за джантите на този галант?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че не е точно по темата, но може ли да се пита и за джантите на този галант?

Колега колко даваш за такива джанти ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eми по принцип вкарваме коли,мотори и други от англия.Но не е проблем да докарваме и други неща.

Редактирано от mitsubishifen
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eми по принцип вкарваме коли,мотори и други от англия.Но не е проблем да докарваме и други неща.

 

Ами супер. Колко ще струва докарването на този салон до София? Приемаме, че е сравнително обемист и тежи около 40 кила? Също да питам дали имате конкретни предложения за хонда CBR 600 RR от 2003, 2004 г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш имаше тема за това дали салон от седан става на комби , но не я открих . Ако става и въпросния салон все още не е обещан , го взимам . Брат ми наскоро имаше Рожден Ден и аз така или иначе се изложих с подаръка :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш имаше тема за това дали салон от седан става на комби , но не я открих . Ако става и въпросния салон все още не е обещан , го взимам . Брат ми наскоро имаше Рожден Ден и аз така или иначе се изложих с подаръка :icon_doh:

 

Цъ! Не става, задната седалка не пасва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги :mitsu-smiley: ,

все още имам бежов кожен салон с кори и т.н. ако някой има интерес може да го води в БГ (Враца) и съответно да го вземе транспорта до София ще е по-евтин :icon_thumbup: .Цената е уговорка :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,черни кожени салони не са ли останали в Англията?Видях един бежов(не от Галант) на какво е заприличал и напълно се отказах да си купувам кола с бежов кожен салон за в бъдеще.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам на какво е заприличал, ама лятото се случи на няколко пъти да си опаря краката на черния салон... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам на какво е заприличал, ама лятото се случи на няколко пъти да си опаря краката на черния салон... :D

 

 

Мани, мани гадна работа. Лятото жега, зимата студ... Още утре ела, ще ти демонтирам салона, заедно с корите, ще ти монтирам един плюшен, току-що изпран, ще ти дам 500 лв., ще пием по една бира и всеки доволен ще продължи по трънливите пътища на живота... :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мани, мани гадна работа. Лятото жега, зимата студ... Още утре ела, ще ти демонтирам салона, заедно с корите, ще ти монтирам един плюшен, току-що изпран, ще ти дам 500 лв., ще пием по една бира и всеки доволен ще продължи по трънливите пътища на живота... :icon_thumbup: :icon_clap:

 

Хи-хи изкушаваш ме :D , но тоя салон си има и добри страни - ел. управлението, подгряването. Особено удобно е, когато лапето омаже с ядене или рита предните седалки с обувки - само един парцал и светва.

 

Ще взема за другото лято да си взема онези подложки с дървени топчета, тогава ще имам и масажираща функция на седалките :D :D :D

 

http://eenk.com/images/sedalki.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, плюшеният, който ти предлагам си има отопление, да, вярно, няма ел.управление, но то пък се ползва два пъти годишно. Тогава към офертата добавям и веднъж месечно вътрешно почистване на колата ти с прахосмукачка за моя сметка... :icon_blush: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, плюшеният, който ти предлагам си има отопление, да, вярно, няма ел.управление, но то пък се ползва два пъти годишно. Тогава към офертата добавям и веднъж месечно вътрешно почистване на колата ти с прахосмукачка за моя сметка... :icon_blush: :icon_thumbup:

Брех, какви оферти пускали ........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...