Премини към съдържание

Как да "намигаме" със спуснати фарове


Препоръчано мнение

Понеже обичам да предупреждавам колегите за патрул на КАТ ,когато пътувам на дълъг път ,а е трудно ако не си вдигнал фаровете, реших да отрежа задната стена на габарита там където стои самия фар ,за да може да премине светлината когато премигвам с дългите без да съм вдигнал фаровете. Дупката я затворих с прозрачната част от кутийката на компакт диск и силикон, не може да влезе прахоляк и д ами изцапа габарита отвътре. Верно не е кой знае какво ,но за мен това е един от малкото добри жестове ,които си правим когато сме зад волана.

 

 

http://media.snimka.bg/4395/015046134.jpg

 

 

Това са дългите ,не е габарита ,задържах лостчето с помощни средства :)

 

http://media.snimka.bg/4395/015046143.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще трябва да се скрият и гумите и бронята отзад да се смени ,но нямам вече време. Ще ги дам някой д аги направи, но си трябват пари :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще трябва да се скрият и гумите и бронята отзад да се смени ,но нямам вече време. Ще ги дам някой д аги направи, но си трябват пари :)
Не се ли спъваш в гумите, като минаваш край колата бре ?... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип халогените играят тази роля,но съм забелязал,че малко по-трудно се долавят от останалите водачи.Идеята ти е много добра. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип халогените играят тази роля,но съм забелязал,че малко по-трудно се долавят от останалите водачи.Идеята ти е много добра. :icon_thumbup:

 

 

Ами аз като съм нямал от къде да знам :) ,взех я без халогени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще трябва да се скрият и гумите и бронята отзад да се смени ,но нямам вече време. Ще ги дам някой д аги направи, но си трябват пари :)

Плаче си верно за едни раздувки на калниците...........иначе ще стане супер с тях..... :icon_thumbup:

Почвам да се замислям за една такава на която да си правя разни доработки и извращения........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Плаче си верно за едни раздувки на калниците...........иначе ще стане супер с тях..... :icon_thumbup:

Почвам да се замислям за една такава на която да си правя разни доработки и извращения........... :D

 

 

Имат потенциал, аз колко неща ги виждам ,ама си трябва мн време и нерви и финанси най-вече ,защото освен смола и стъкломат, какъвто инструмент ми потрябва и най-малкото нещо да е като го нямам отивам до магазина обикалям търся. Затова даваш я на някой на когото това му е работата и така, лошото е че нещата които си мисля ги нямат на калъпи ами трябва да се моделират по мои указания :) ,и си трябва някой който има ръка ,а не да намаже калъпа и да ти изкара бронята.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имат потенциал, аз колко неща ги виждам ,ама си трябва мн време и нерви и финанси най-вече ,защото освен смола и стъкломат, какъвто инструмент ми потрябва и най-малкото нещо да е като го нямам отивам до магазина обикалям търся. Затова даваш я на някой на когото това му е работата и така, лошото е че нещата които си мисля ги нямат на калъпи ами трябва да се моделират по мои указания :) ,и си трябва някой който има ръка ,а не да намаже калъпа и да ти изкара бронята.

Е това за оптиката е ясно, имах предвид ковани бутала, полирани колектори, турбо валове, пружини за клапаните ,ЕКУ-та и т.н. Искам до към 350- 400 коня да я докарам, ама дали ще стане ,не е ясно......... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, бронята е станала много добра. И аз отдавна си мисля за такава доработка в стил "Ево Х", ама ... все не остава време и средства за външния вид. Труда "под капака" отне доста време... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, бронята е станала много добра. И аз отдавна си мисля за такава доработка в стил "Ево Х", ама ... все не остава време и средства за външния вид. Труда "под капака" отне доста време... :)

 

 

Ти просто си задължен да оправиш нещата под капака първо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори че се намесвам в Еклипска тема, но ми е интересно дали е възможно Галантска броня да бъде преработена в ЕВО стил? :) и разбира се номера да е изместен ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже обичам да предупреждавам колегите за патрул на КАТ ...

Аз предупреждавам колегите за патрули на КАТ единствено при поставен неадекватен знак и ако се движат с нормална скорост. Иначе за какво да предупреждавам някой джигит, който не мисли за мен и семейството ми в колата?! Нека ги спират и дано попадат на повече младежи, решили да правят кариера в КАТ. Предупреждавам винаги и при някакво препятствие на пътя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори че се намесвам в Еклипска тема, но ми е интересно дали е възможно Галантска броня да бъде преработена в ЕВО стил? :) и разбира се номера да е изместен ;)

По принцип всичко може да стане ,дори и аз се замислих едно време , но като видях каква е игра и се отказах.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че е доста игра, но има ли някакви технически проблеми това нещо да не може да се реализира? То Халогените трябва да са по-ниско, защото трябва да се отвори място за номера. "Липсващото" парче от бронята трябва да се изграща от нещо друго или може да се използват остатъка от старата броня... и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предупреждавам колегите за патрули на КАТ единствено при поставен неадекватен знак и ако се движат с нормална скорост. Иначе за какво да предупреждавам някой джигит, който не мисли за мен и семейството ми в колата?! Нека ги спират и дано попадат на повече младежи, решили да правят кариера в КАТ. Предупреждавам винаги и при някакво препятствие на пътя.

 

 

Колко пъти си намалял до 50 ,когато на главния път излиза малка пресечка от село някое, и винаги ли караш с 90 на извънградско. Аз не мога да преценя кой е джигит когато идва срещу мен и кой с колко се движи ,сигнализирам на всеки и се радвам когато ме предупредят и мен, рядко карам със 110-120 /извънградско/ и то когато е хубав пътя, не мисля че съм джигит ,но при тази скорост ако има полиция санкциите са големи.

 

 

Modrus Posted Днес, 11:42

Сори че се намесвам в Еклипска тема, но ми е интересно дали е възможно Галантска броня да бъде преработена в ЕВО стил? smile.gif и разбира се номера да е изместен bigwink.gif

 

Ами смятам ,че това е кола коята позволява доста направа на броня в стил ЕВоХ ,първо фаровете ти като форма много приличат на лансърските и позволяват да се вмести между тях решетката ... габаритите могат да се изместят навсякъде при правене на броня, номера също може да му се намери място ,най-добре е обаче да се направи цяла броня а не да се вмъкват части от старата . Всичко може ,и се прави ,важно е човека който ще ти я направи да е добър не само по душа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...