Премини към съдържание

Някой гледал ли е този Colt ?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, някой гледал ли е този COLT ???

http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmen...&f1=details

Звънни ми на 0886263813 и може да идем към обяд да я видим..

.....................

Притеснява ме само предългата информация в обявата.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е 75 к.с., а не 70. 98-а може да е първата и регистрация, но като производство е максимум 97-а (след това започва фейса). Отдясно не мога да разбера това отражение ли е, или одрано? Колата си струва да се огледа на място.

 

П.С. Ако я гледате, дръжте да я покарате и обърнете внимание на поведението на ск. кутия.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 дни, ходих случайно до КАТ и поразгледах точно в тази автокъща. Когато си тръгвах, този Колт идваше отвън някъде, може да е имало тест драйв........тихичко мъркаше моторчето, доколкото можах да преценя в движение.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста е лъснат, така като го гледам се едно моя е там, същия както когато го купих, а сега се налагат малко козметични поправки, че откакто съм във Варна мн "добри" съседи, думи нямам. НЕ им стига акъла че пребоядисване на част от колата няма под 100 лева, ко да им пука дерат ли с ключа дерат..... да го хвана аз да го дера ама а да не оспамвам темата..

 

Притеснява ме че е мит двигатела с цел да се крият течове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми се струва безумно че има ел.огледала, пък няма ел.стъкла и оборотомер... Иначе изглежда добре на външен вид, ама и всички италианки изглеждат добре. Наскоро имах случай, в който за един приятел гледахме кола обявена от Швейцария, а се оказа че е била близо до границата с Швейцария, директно от Италия. И беше пълна гробница.

Мития двигател не говори добре за търговеца, а не за колата - може да е ОК, може и да не е :)

 

За тези пари от Швейцария с климатик е малко съмнително...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иначе изглежда добре на външен вид, ама и всички италианки изглеждат добре.

 

Явно не си виждал когато ги свалят от автовоза. После се чужиш какво ли е живяло вътре...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аве :callgsm: , да ви питам , като е внос от Швеицария, що е с лепенка на задната броня- Чехословакия :giggle:

Той продавача, че е прост като гъба си личи по обявата как е написана, ама поне да се беше сетил да я махне...

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

CZ- е Чехия, а CH- Швейцария :) ....

 

П.С. Автомобилите от Италия са под всякаква критика. Покрай моето занимание, имам възможността да оглеждам състоянието им.....е няма такива мурдари, дори що се отнася и до доста нови коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аве :callgsm: , да ви питам , като е внос от Швеицария, що е с лепенка на задната броня- Чехословакия :giggle:

Тоше,доста преди да се "роди"този Колт, Чехословакия вече не съществува бре... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам например как оръфват кожата около скоросния лост. На всички италиански коли които съм ги виждал в насипно състояние от автовоза на 99% винаги е оръфана + нещо си личи че е живяло по седалките. Също така им дават и една-две блъснати бакшиш, после от тях правят още някоя...

Отделно повечето не знаят че маслото трябва да се сменя и карат докато спре. Виждал съм същите модели коли внесени от швейцария на по 200хил. км и са много по-добре в момента в който ги разтоварват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

GL изпълненията по принцип нямат климатик!

Странно.

Колит еот Италия имат един единствен + и той е че нчмат ръжда за разлика от Германките, Швейцарките и Австрийките.

Не е мит двигателя и колата изглежда доста добре на снимките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пиша в темата на колегата! Нов потребител съм. Вчера забелязах доста добра обява за Колт http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmen...&f1=details но цената ми изглежда малко съмнителна, може и да е заради това че няма климатик, документите изглеждат реални и просто чакам да взема пари и да отида да я гледам. Та да питам: за какви най-често срещани проблеми трябва да проверя (въпреки че пише че е перфектна) т.е нещо като HOW TO за покупка на Колт защото досега не съм се занимавал с такива автомобили (имам Голф 2 1.6 дизел). Благодаря Предварително и се надявам колегата да няма нищо против просто не исках да отварям нова тема! :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пиша в темата на колегата! Нов потребител съм. Вчера забелязах доста добра обява за Колт http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmen...&f1=details но цената ми изглежда малко съмнителна, може и да е заради това че няма климатик, документите изглеждат реални и просто чакам да взема пари и да отида да я гледам. Та да питам: за какви най-често срещани проблеми трябва да проверя (въпреки че пише че е перфектна) т.е нещо като HOW TO за покупка на Колт защото досега не съм се занимавал с такива автомобили (имам Голф 2 1.6 дизел). Благодаря Предварително и се надявам колегата да няма нищо против просто не исках да отварям нова тема! :icon_n_dunno:

Гледа се всичко от край до край!

Наи сериозно внимание обръщаш на скоростната кутия и за сериозни удари.

Всички останали части по колата са изключително здрави.

Амортисъорите са доста скъпи като консуматив и радиатора.

При тази цена обаче определено трябва да се гледа много ама много внимателно за всичко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид и регионът, от който е продавача, трябва да се гледа, ама много добре :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз съм останал с впечатлението, че човека, който я продава, продава евтини и добри коли :) поне до сега никой не се е оплаквал в другия форум:) Така, че отивай да гледаш ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз писах на човека по e-mail да ми прати снимка на двигателя, но той още не ми е отговорил, а и както се очертава скоро май няма да намеря пари защото нещата се провалиха :icon_n_blowup: така че май ще я изпусна колата, но има и други :lol:

 

Благодаря за съветите :thx:

П.П - Написах номера на GSM-a в google и ми излезнаха много обяви. Човека си е типичен търговец на коли и всичките са внос от Австрия, но ме притеснява че на 99% пише че всичко им е перфектно :icon_n_dunno: също така има и обява за Галант в форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми направи впечатление това за климатика. Ако няма заводски климатик , значи е слаган и нагласян от една италианска фирма(не и знам името). На старата ми кола(Поло дизелче) така бяха слагали климатик и много я бяха окепазили , но това го установих в последствие.Всъщност това беше единствения проблем по колата! Аксесоарния ремък беше с нестандартни размери и трудно се намираше, лесно просвирваше и т.н. Да не говорим ,че климатика беше супер избушен и само дето го пълних и оправях. Няколко месеца, след като продадох колата, пак се бил скапал. С две думи - преправяни и нагласяни работи по колата - НЕ!

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...