Премини към съдържание

Автокурс на Мицубиши


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, знаете ли дали има автокурс на Мицубиши?

Трябва ми за мой много близък човек.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, знаете ли дали има автокурс на Мицубиши?

Трябва ми за мой много близък човек.

:rulez:

В Бургас има един Галант и един Лансър /2007/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, знаете ли дали има автокурс на Мицубиши?

Трябва ми за мой много близък човек.

:rulez:

Има-има... :icon_thumbup: На колегата Тодор Митев, даже и снимката на аватара му е, със учебната Каризма...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За Тошко от Пловдив знам. :)

Ако живееше там моя човек незабавно щеше да бъде при Тошко и да кара Каризма! :icon_n_hug:

Но става въпрос за София.

Дани, моля те ако го забележиш да запишеш телефона.

Някой сеща ли се за друг автокурс с Мицубиши?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой сеща ли се за друг автокурс с Мицубиши?
А с Мазда, Хонда и Тойота не става ли ??? :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук в София по "Иван Асен" засичам често един сребрист Лансер 2008г.

 

Може да разпиташ другите инструктори в района, ще го знаят кой е. Обикновено се движат по обичаен маршрут.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
А с Мазда, Хонда и Тойота не става ли ??? :lol:

 

Не! Не ми се иска човека да го карам да управлява струг от 36-та година! :icon_n_lol_2:

Марично, тука говорим за коли бре човек! :rulez: :rulez: :rulez:

 

 

П.П.

Е, може разбира се. Но само ако изчерпим всички варианти за Мицу! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако можеше с Лада да кара курса е още по-добре - така наистина ще се научи и ще усеща колата. Направо на лесното и удобно няма да се научи добре. По тази логика - направо на автоматик да учи или тези системи за спазване на дистанция, автоматично паркиране и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами издебнете го човека. Казаха ви по коя улица му минава част от маршрута. Остава само да устроите засадата с 4-5 коли от клуба за по-сигурно :tooth:

 

P.S. Вземете една тема и я закачете, със всички курсове на :mitsu-smiley: в БГ които сте намерили. Ще е от огромна полза за начинаещите фенове.

 

Направо на лесното и удобно няма да се научи добре.

 

Е аз съм карал на български москвич, да кажа че е много добра кола, кадета пред него е кощник, ако е лада сигрно пак ще е по-добре. Така че аз съм за кадет, само където вече трябва да има ограничение във възрастта на колата на която могат да се провеждат курсовете.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойта работа е на Иван Асен......... въпростният човек с мицу-то спира редовно до нас, само в последните седмица - две не съм го виждала, но ще се оглеждам и ако се мерне ще му взема номера. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой от съседите ми кара точно учебен нов Лансър, но трябва да го издиря кой е и ще ти звъна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен в случая инструктора е важен, а не автомобила. В крайна сметка професионалист се става на ГАЗ 53 а не на "Голф 3". :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен в случая инструктора е важен, а не автомобила. В крайна сметка професионалист се става на ГАЗ 53 а не на "Голф 3". :good:

Аааааааааааааааааааааааааааааааа, Тодоре !!! Как на ГАЗ 53 бе човек. Това не е автомобил. Трябва да си мазохист на такова чудо да се учиш, макар че Аз на такава машина взех "С" категория. Беше неописуемо преживяване. Няма серво на спирачките, няма хидравлика на волана, няма синхронизатори на скоростите, абе нищо няма това нещо бе, ебаси и ужаса беше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мария-шов.курс

Бул.Цар БорисIII-203

тел.8559 559 0888 33 52 33 Иван Пенчев

Казаха ми че имат нова Хонда Акорд.... :)

 

Не зная нищо за школата им, но всяка стена в София е надраскана с техния web адрес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна има и аутлендър учебен. Беше чипа нов когато го бях видял :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мария-шов.курс

Бул.Цар БорисIII-203

тел.8559 559 0888 33 52 33 Иван Пенчев

Казаха ми че имат нова Хонда Акорд.... :)

Айдааа...

Сега Марин ще се запише да кара опреснителни курсове. Най-малко едно 10 часа... :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааааааааааааааааааааааааа, Тодоре !!! Как на ГАЗ 53 бе човек. Това не е автомобил. Трябва да си мазохист на такова чудо да се учиш, макар че Аз на такава машина взех "С" категория. Беше неописуемо преживяване. Няма серво на спирачките, няма хидравлика на волана, няма синхронизатори на скоростите, абе нищо няма това нещо бе, ебаси и ужаса беше.

Хахах, и аз така...дори след часовете на полигона ходех с мускулна треска :icon_rock: , ама това си е експириънс и не съжалявам. А всъщност серво има...хидравлика няма...но по него време и ладичките нямаха, че дори и повечето коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айдааа...

Сега Марин ще се запише да кара опреснителни курсове. Най-малко едно 10 часа... :icon_tongue:

Не си познал... :P

Както каза Светльо, по добре е да се научи човека на Мицубиши, а на хубавото (Хондата) после, лесно се свиква... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

 

И без това оспамихте темата, но в този ред на мисли...

 

http://mitsubishibg.com/index.php?lang=bg&...do=10&id=88 :rulez:

 

Колеги, има ли някакви новини по темата за автокурс с автомобил Мицубиши? :search:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...