Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Авточасти втора употреба за Мицубиши Галант от 1993г. до 2002г.


Препоръчано мнение

Здравейте колега,

Интересува ме дали имате някакво читаво CD за продан. Да има МП3.

Също ме интересува десен фар за Галант 98-ма 2,5м3 и ауспух(комплект) запазен.

 

Телефона ми е 0887738300

 

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колега,

Интересува ме дали имате някакво читаво CD за продан. Да има МП3.

Също ме интересува десен фар за Галант 98-ма 2,5м3 и ауспух(комплект) запазен.

 

Телефона ми е 0887738300

 

Здрасти колега , CD нямам никакво за продан , фарове също нямам в момента , ауспух комплект имам 2-3 бр. .. :drinks:

 

Телефона ми е Nokia :hysterical: , а номера ми е 0899400255 :haha:

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

привет,

търся преден ляв подкалник за Галант '98.

Ако това има значение - комби, автоматик, 163к.с.

 

Нямам колега в момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Алекс,

трябват ми в перспектива два предни спирачни диска 256х24 мм за Галант с 4 болта.

Не съм зорлия, но ако има и са на приемлива цена. Не знам колко ще бъдат и "пощенските"

разходи. Моите са добри, но са на границата на износване за смяна.

Мога да намеря и тук /не съм търсил/, но мисля, че трябва да се подпомагаме хората от

форума. Така и така напролет най-късно разхода трябва да го правя.

Поздрави!

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Алекс,

трябват ми в перспектива два предни спирачни диска 256х24 мм за Галант с 4 болта.

Не съм зорлия, но ако има и са на приемлива цена. Не знам колко ще бъдат и "пощенските"

разходи. Моите са добри, но са на границата на износване за смяна.

Мога да намеря и тук /не съм търсил/, но мисля, че трябва да се подпомагаме хората от

форума. Така и така напролет най-късно разхода трябва да го правя.

Поздрави!

Краско

 

Здрасти, имам перфектни без ръб 22.5 мм. 40лв. за 2та :icon_thumbup: доставката ти е 8лв.

 

До пролета колко време имаааа, живот и здраве ще ми се обадиш тогава :icon_bye: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, имам перфектни без ръб 22.5 мм. 40лв. за 2та :icon_thumbup: доставката ти е 8лв.

 

До пролета колко време имаааа, живот и здраве ще ми се обадиш тогава :icon_bye: :drive:

 

Благодаря за бързата реакция.

"Финансовата рамка" е отлична, но..

Те и моите са 22 мм, ръб дисковете на Галанта не правят конструктивно, доколкото може да се говори за някакво видимо износване, то е до главината, но обикновенно е заоблено.

Понеже Ди Джея спомена някъде, че на 22,4 мм трябва да се сменят, аз погледнах в инструкциите които Божо и другите са накачили в "Полезни линкове

за Мицубиши" и така е - минимално допустимата дебелина на предните дискове трябва да е 22.4 мм.

Досега на предните ми Галанти никога не съм мерил дебелина на предни и задни дискове, видимо бяха добре, но понеже на последния ми който е дизел и е по-тежък отпред, и бяха зверски ръждясали, и рекох да ги замеря, и така. Ако не гледам шублера, на вид са си добри.

За да приключа, ако ти се намерят поне 23 мм и нагоре - насреща съм.

Поздрави и приятна вечер!! :drinks:

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързата реакция.

"Финансовата рамка" е отлична, но..

Те и моите са 22 мм, ръб дисковете на Галанта не правят конструктивно, доколкото може да се говори за някакво видимо износване, то е до главината, но обикновенно е заоблено.

Понеже Ди Джея спомена някъде, че на 22,4 мм трябва да се сменят, аз погледнах в инструкциите които Божо и другите са накачили в "Полезни линкове

за Мицубиши" и така е - минимално допустимата дебелина на предните дискове трябва да е 22.4 мм.

Досега на предните ми Галанти никога не съм мерил дебелина на предни и задни дискове, видимо бяха добре, но понеже на последния ми който е дизел и е по-тежък отпред, и бяха зверски ръждясали, и рекох да ги замеря, и така. Ако не гледам шублера, на вид са си добри.

За да приключа, ако ти се намерят поне 23 мм и нагоре - насреща съм.

Поздрави и приятна вечер!! :drinks:

Краско

 

Кой ти каза че не правят "конструктивно" ръб, да ти покажа 10 диска :icon_clap:

 

22.4 минимално допустима е като нов :good: , хората в Германия ги карат до 20 мм :plane: поне аз такива много съм свалял .

 

И аз да приключа ако ми изпаднат 23мм. ще ги запазя специално за теб до пролетта :good: :good: :ura:

 

Поздрави и лека вечер :fan:

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh:

Кой ти каза че не правят "конструктивно" ръб, да ти покажа 10 диска :icon_clap:

 

Една снимка ми е достатъчна.

Моите наблюдения са, че на Галанта накладките обхващат диска до края на периферията и по тази причина не се

получава ръб от износването. Получава се по-скоро прагче от вътрешната страна на диска до главината.

Но може и да си прав, просто аз да не съм виждал достатъчно износени дискове. Даже сега се сещам, че на

снимката която Ди Джея беше качил за един диск, на който се беше отчупило парче между две ребра, пак няма

ше ръб по периферията.

Както и да е, нямам за цел да споря, явно практиката е много богата.

Благодаря за информацията, че в Немско ги карат до 20 мм, в такъв случай, аз сигурно няма да ги износя моите

до там в този живот.

Все пак, ако ти попаднат 23 мм - сети се за мен :icon_doh:

Поздрави :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колега,търся кората под двигателя?

 

Здрасти колега, Галанта заводски няма кора под Двиагателя ,само поръчка като допълнителна екстра !!! , мога да ти поръчам от Германия като ходя , цена 142 EUR :icon_doh: :good:

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес пристигна нов Галант за части.

133к.с., типтроник, десен волан, кожен салон, с газова уредба. Колата е в движение, всичко работи по нея. Пробег-120х. мили.

За повече информация тук във форума на Л.С. или на тел 0899400255 Алекс.

post-1036-044532600 1290770910_thumb.jpg

post-1036-085795900 1290771081_thumb.jpg

post-1036-068326200 1290771111_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес пристигна нов Галант за части.

...

Имам интерес към 4-те калобрана - цена?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам интерес към 4-те калобрана - цена?

Наско имаш Л.С.

 

Забравих да пусна снимка и на задната част на колата:

post-1036-093308100 1290862895_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

трябва ми преден капак за Галант '97, понеже претърпях неприятен инцидент в Събота и сега нямам капак:(

Благодаря предварително.

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

трябва ми преден капак за Галант '97, понеже претърпях неприятен инцидент в Събота и сега нямам капак:(

Благодаря предварително.

 

Поздрави

 

Здрасти,имаш Л.С. :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате Сашо, кажи какви пари искаш за пластмасата около лоста на автоматика...

 

Засега не се продава , че май ще има мерклия за скорости типтроник 2.0 куб. мисля знаеш колко рядко изпълнение е това и колко дурако устойчива е тази кутия ..

 

п.с. Между другото пълния комплект ск.кутия ,ЕКУ на ск. кутия + окабеляването , жилото и ск.лост мога да ги дам на 700лв. :plane: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааа, чаааааааакай малко... Мен скоростна кутия не ми трябва :plane: Имам си точно две - и от 2.0, и от 2.5 :icon_bye: Просто това изпълнение с т.н. "махагон" ме дразни и искам да го сменя... Това е :drinks:

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааа, чаааааааакай малко... Мен скоростна кутия не ми трябва :plane: Имам си точно две - и от 2.0, и от 2.5 :icon_bye: Просто това изпълнение с т.н. "махагон" ме дразни и искам да го сменя... Това е :drinks:

 

Ааа требе ти пластмасата черна на цвят около лоста :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

п.с. Между другото пълния комплект ск.кутия ,ЕКУ на ск. кутия + окабеляването , жилото и ск.лост мога да ги дам на 700лв. :plane: :drinks:

 

Ох Алекс, ако знаеш как ми се иска да направя тоя ъпгрейт, но не е сега момента да се вкарам в тоя филм :icon_blush:

Мисля си, че който тръгне да го прави ще трябва да вземе и ЕКУ-то на мотора, защото иначе е вероятно да не си говорят двете ЕКУ-та.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох Алекс, ако знаеш как ми се иска да направя тоя ъпгрейт, но не е сега момента да се вкарам в тоя филм :icon_blush:

Мисля си, че който тръгне да го прави ще трябва да вземе и ЕКУ-то на мотора, защото иначе е вероятно да не си говорят двете ЕКУ-та.

 

Мисля че ЕКУ-то на мотора е един и същ номер но няма проблем и него ще дам,има още една важна част, водния радиатор е различен от ръчна ск.кутия и автомат. , така последно уточняваме . Ск.кутия с полуските защото са с (големите шлици към кутията ) абе като на 2.5 мотора с една дума , ЕКУ на мотора, ЕКУ на кутията ,окабеляването естественно ,водния радиатор,лостовата система тя не че е много сложна де 1 жило . и един лост с 4 болта ... :icon_thumbup: и си имате 2литров Галант Типтроник :plane: само срещу 700лв. После ще има пак , много бързо я продаде :yes3:

 

п.с. Кратка справка показа че в Германия подобен тип 2литров галант струва само 4900 EUR.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=138754549&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=17700&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...