Премини към съдържание

Авточасти втора употреба за Мицубиши Галант от 1993г. до 2002г.


Препоръчано мнение

Здравей, а да имаш скоростна кутия за галант 2.0 136 коня и ако да, каква и е цената.

 

Колега, само автоматична и типтроник имам в момента.

И две кутии ръчни на части имам. Незнам какво ти трябва?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля, че ще ми е по евтино да сменя цялата кутия, отколкото да сменям лагерите. Благодаря все пак за бързия отговор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля, че ще ми е по евтино да сменя цялата кутия, отколкото да сменям лагерите. Благодаря все пак за бързия отговор

 

Разбира се че ще ти е по евтино цяла кутия, въпроса е че продавача трябва да ти даде гаранция за състоянието и ... :icon_thumbup:

 

п.с. Аз например процедирам така, идва клиента до Ямбол монтираме ск. кутия в наш сервиз ,гледа, пробва и чак тогава плаща когато всичко е О.К. успех :good: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще изчакам докато ти попадне такава кутия и така ще процедираме

 

ОК. няма проблеми може да ми оставиш номерче да ти звънна като купя кола в Германия :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, дали имаш средна облегалка за главата за задната седалка от Галант 2.5, седан, светла кожа, 2000г.?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, дали имаш средна облегалка за главата за задната седалка от Галант 2.5, седан, светла кожа, 2000г.?

 

 

Здравей!

Имам колега, но се продава с целия кожен салон в комплект. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Имам колега, но се продава с целия кожен салон в комплект. :icon_n_king:

Хъм..... :) като каза целия кожен салон .... извинявам се за спама но от чисто любопитство , колко би струвало това удоволствие ???

:icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хъм..... :) като каза целия кожен салон .... извинявам се за спама но от чисто любопитство , колко би струвало това удоволствие ???

:icon_dance:

 

Това удоволствие целия кожен салон би струвал 100 ЕUR ! :icon_thumbup: :drive: :good:

 

п.с. А да видим сега кой първи ще го вземе (Баба мартенска ултра турбо промоция ) :good: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги аз сам малко нов и не знам точно как се пише тука случаино да има някои споилер за задната врата за галант 97 - 03 и щтората в багажника. благодаря (колата е комби)

Редактирано от GDI Sotirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги аз сам малко нов и не знам точно как се пише тука случаино да има някои споилер за задната врата за галант 97 - 03 и щтората в багажника. благодаря (колата е комби)

 

 

Колега, :) аз нямам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алекс искам да те попитам имаш ли датчик за оборите на горивнонагнетателната помпа на Мицубиши Галант 2.0 ТД 99г. и ако имаш кажи ми цена моля те.

Благодаря предварително колега !!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алекс искам да те попитам имаш ли датчик за оборите на горивнонагнетателната помпа на Мицубиши Галант 2.0 ТД 99г. и ако имаш кажи ми цена моля те.

Благодаря предварително колега !!

 

Здрасти , нямам продал съм ги явно :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а като цена да имаш идея колко е ?!

Не забравил съм или по вероятно е да съм дал цялото ГНП :icon_hmm:

 

п.с. питай mario64 може да ти помогне нещо дизела ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте:) Имам запитване за Галант 2.0 99г. комби: предна броня с халогенки, казанче за чистачки с моторче(едното е здраво-за това ми трябва само едно), заден ляв калник...Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сошо здравей.Да ти се намират 15 цолови желязни джанти за Галант с 4 отвора?И пари да кажеш? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте:) Имам запитване за Галант 2.0 99г. комби: предна броня с халогенки, казанче за чистачки с моторче(едното е здраво-за това ми трябва само едно), заден ляв калник...Благодаря предварително :)

Здрасти, имаш л.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сошо здравей.Да ти се намират 15 цолови желязни джанти за Галант с 4 отвора?И пари да кажеш? :icon_hmm:

 

Здрасти нямам 15' стоманени или алуминиеви ... Имам 17' лети 3 комплекта :good: за Галант :plane: но още не им е дошло времето и затова не пускам снимки ... и 14' стоманени имам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти нямам 15' стоманени или алуминиеви ... Имам 17' лети 3 комплекта :good: за Галант :plane: но още не им е дошло времето и затова не пускам снимки ... и 14' стоманени имам .

Ама как, бат Саше, точно сега им е времето на 17-ките лети да се похарчат като топъл хляб. Пусни, моля малко снимки, тук имам един клиент за този полуперверзен размер:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама как, бат Саше, точно сега им е времето на 17-ките лети да се похарчат като топъл хляб. Пусни, моля малко снимки, тук имам един клиент за този полуперверзен размер:icon_thumbup:

 

Утре Роска ще пусна снимки :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре Роска ще пусна снимки :yes3:

 

Ето снимки на джантите:

Цената за BORBET - 400ЛВ.

Цената за другия комплекс - 300лв.

И двата комплекта са 17 цола, 4Х114,3.

Внос от Германия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...