Премини към съдържание

Авточасти втора употреба за Мицубиши Галант от 1993г. до 2002г.


Препоръчано мнение

  • преди 2 седмици ...

Здравеите колеги, много неприатен урар претарпиах в едно дърво трябват ми следните части : Преден капак , десен калник ,десен фар(Ел), десен подкалник и евентуално преден панел,десен бял мигачpost-9816-064028600 1296475784_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги, много неприатен урар претарпиах в едно дърво трябват ми следните части : Преден капак , десен калник ,десен фар(Ел), десен подкалник и евентуално преден панел,десен бял мигачpost-9816-064028600 1296475784_thumb.jpg

 

Здрасти, колега неприятен удар но нищо страшно :good: . Имаш Л.С. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Батко да те питам 2-3 неща :icon_blush: Задни пружини появиха ли ти се? Ако да направо ми ги стреляй. Имаш ли читави задни дискове че на мойте единият е като грамофонна плоча (кофти накладки май) за сега спира но имам чувството че трябва много по добре да спира но пък за отзаде не ми се дават пари за нови :icon_angel: и последно може да ти се струва смешно но как съм вземал колата (стана 1 г.) жабката ми е заключена :rolleyes: та те имат ли си отделен ключ или е същия който е за вратите и контакта? Мисалта ми е дали да разбия ключалката и да слагам нова (ако имаш евентуално) или да търся ключар? То не за друго но там може да се крие 5 кг наркотици или 100 000 лв или пък умрели мишки пък и трябва да се сменя филтъра на климата, а и подлакътника се препълни. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Батко да те питам 2-3 неща :icon_blush: Задни пружини появиха ли ти се? Ако да направо ми ги стреляй. Имаш ли читави задни дискове че на мойте единият е като грамофонна плоча (кофти накладки май) за сега спира но имам чувството че трябва много по добре да спира но пък за отзаде не ми се дават пари за нови :icon_angel: и последно може да ти се струва смешно но как съм вземал колата (стана 1 г.) жабката ми е заключена :rolleyes: та те имат ли си отделен ключ или е същия който е за вратите и контакта? Мисалта ми е дали да разбия ключалката и да слагам нова (ако имаш евентуално) или да търся ключар? То не за друго но там може да се крие 5 кг наркотици или 100 000 лв или пък умрели мишки пък и трябва да се сменя филтъра на климата, а и подлакътника се препълни. :icon_doh:

:rolleyes: Колега ключа от стартера и вратите ако ти е един и същ значи е и за жабката.При мен е така. :icon_thumbup: Малко коли са с различни ключове за стартер,жабка и вратите.Поздрави :icon_bye:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Колега ключа от стартера и вратите ако ти е един и същ значи е и за жабката.При мен е така. :icon_thumbup: Малко коли са с различни ключове за стартер,жабка и вратите.Поздрави :icon_bye:

 

За стартера и вратите е ок (един същ е) но неще и неще за жабката нещо не влиза докрай пък ме дострашава да въртя много и да напъвам че съм с един ключ и ако се шчупи ще има изненада :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Батко да те питам 2-3 неща :icon_blush: Задни пружини появиха ли ти се? Ако да направо ми ги стреляй. Имаш ли читави задни дискове че на мойте единият е като грамофонна плоча (кофти накладки май) за сега спира но имам чувството че трябва много по добре да спира но пък за отзаде не ми се дават пари за нови :icon_angel: и последно може да ти се струва смешно но как съм вземал колата (стана 1 г.) жабката ми е заключена :rolleyes: та те имат ли си отделен ключ или е същия който е за вратите и контакта? Мисалта ми е дали да разбия ключалката и да слагам нова (ако имаш евентуално) или да търся ключар? То не за друго но там може да се крие 5 кг наркотици или 100 000 лв или пък умрели мишки пък и трябва да се сменя филтъра на климата, а и подлакътника се препълни. :icon_doh:

 

Здрасти, ключа ако ти е сив на цвят така наречения (сервизен) няма да можеш да отвориш жабката . Ще ти драсна едно Л.С. :drinks: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега

Криви носачи имаш ли? За модел 12,93г

 

Здрасти колега , за Галант 93-96 г. са продадени .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи , интересуват ме джанти за Галант дали ти се намират някакви .. предпочитам да се 15" .. максимум 16 " :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи , интересуват ме джанти за Галант дали ти се намират някакви .. предпочитам да се 15" .. максимум 16 " :)

 

Здравей, в момента имам само налични едни алуминиеви джанти 17" BORBET, еленов рог. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Интересуват ме два фара за Галант EA2A 97г Ще ги режа, та качеството на рефлектора не е от съществено значение :)Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Интересуват ме два фара за Галант EA2A 97г Ще ги режа, та качеството на рефлектора не е от съществено значение :)Благодаря предварително

 

Имам само стъкла.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Трябва ми предна дясна решетка за халоген на Mitsubishi Galant 1998g.Ако ти се намира пиши. Ще се свържа с теб по телефона. Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей. търся автоматична скоростна кутия за galant 2.5 v 6

 

Здрасти, имам всички останали без тази "здрава" кутия 2.5 автомат :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, :help: случайно да ти се намират кори за врати за colt '93 и по- скоро задните кори. Цени?

 

Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, :help: случайно да ти се намират кори за врати за colt '93 и по- скоро задните кори. Цени?

 

Предварително благодаря.

 

 

Нямам колега, Колт на части. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, а да имаш скоростна кутия за галант 2.0 136 коня и ако да, каква и е цената.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...