Премини към съдържание

Авточасти втора употреба за Мицубиши Галант от 1993г. до 2002г.


Препоръчано мнение

Търся АБС модул:

Reference numbers:

MR205355, MR-205355, MR-205-355

AC044001636, AC-0440-0163-6, AC.0440-0163.6

A5051190601, A5-0511-9060-1, A5.0511-9060.1

Q003T05471, Q003TO5471, QOO3T05471, QOO3TO5471

 

Кора под двигателя, подкалници и ключ за мигачите.

 

тел. 0887611798 - Галант 2.0 тди 1995г.

Редактирано от Krasi_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,случайно да имаш решетки за халогените за Галант 2000г,фейс...обикновената броня.Кажи и какви пари и пращаш ли по Еконт до Варна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,случайно да имаш решетки за халогените за Галант 2000г,фейс...обикновената броня.Кажи и какви пари и пращаш ли по Еконт до Варна?

 

Колега имам само дясна налична. Лявата е продадена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам само дясна налична. Лявата е продадена.

 

 

Мерси за бързия отговор,колега.Ще се опитам да поръчам в Ратола и двете,ако не ще се свържа с теб за дясна,а ще продължавам да търся лява....По принцип колко струват,ти колко и търсиш на дясната?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор,колега.Ще се опитам да поръчам в Ратола и двете,ако не ще се свържа с теб за дясна,а ще продължавам да търся лява....По принцип колко струват,ти колко и търсиш на дясната?

 

Колега имаш Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги, днес пристигна нов Галант за части внос от Германия.

Година на производство 2000г., 2.4 GDI, 150к.с., скоростна кутия-типтроник. Пробег- 86хил. км.

За повече информация тук на Л.С. или на тел. 0899400255 Алекс.

post-1036-004213900 1293381407_thumb.jpg

post-1036-021690500 1293381438_thumb.jpg

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

За много години колега.Имаш ли запазени тапети за предни врати за галант 98г.синьо-сивите,т.е.да не са протрити,и колко струват?Лека вечер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За много години колега.Имаш ли запазени тапети за предни врати за галант 98г.синьо-сивите,т.е.да не са протрити,и колко струват?Лека вечер.

 

За много години колега , синьо-сивите нямам ама те и без това са 4 вида не знам за кои питаш , може да пратиш една снимка като ти остане време на Л.С. да видя ...може да измисля нещо :icon_thumbup: :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся гуми - 195/65/14 зимни, две. Имаш ли колега ? 10x. :good:

 

Здрасти и за много години , нямам 14" никакви :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме имаш ли багажник за Галант '00 2000 куб. новия фейс. Цветът трябва да е сив металик!!! Мерси предварително...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...имаш ли багажник за Галант '00 ... Цветът трябва да е сив металик!!!...

Ами ако е друг цвят ?:icon_n_oops:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме имаш ли багажник за Галант '00 2000 куб. новия фейс. Цветът трябва да е сив металик!!! Мерси предварително...

 

Здрасти колега , багажник мога да ти взема само нов от Германия 278 EUR :icon_thumbup:

 

даже и сив металик ... :icon_bye:

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме багажника на самата кола... че един ме удари отзад и е крив и ме дразни....... :( За цвета ако имаш ще проверя номера на боята под предния капак и ще ти го кажа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме багажника на самата кола... че един ме удари отзад и е крив и ме дразни....... :( За цвета ако имаш ще проверя номера на боята под предния капак и ще ти го кажа...

 

Имам само че в цвят лилав :icon_bye: ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей.

Имаш ли радяторна решетка за галант 2000г.Галанта е с новия фейс решетката е никелирана.

Редактирано от superliubo82
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей.

Имаш ли радяторна решетка за галант 2000г.Галанта е с новия фейс решетката е никелирана.

 

Нямам колега! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, от много скоро и аз сьм щастлив собственик на Галант 98г. 2000куб., 136к. комби,все още дори не сум добре запознат с колата, та мисьлта ми е, купих я със спортно гьрне,но попьтувах малко и сега вече ми се иска оригинално задно гьрне, за да не ми е така шумно, ако имаш и ако ти е удобно кажи ми и цена ако може. :icon_blush:

Редактирано от 4efo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, от много скоро и аз сьм щастлив собственик на Галант 98г. 2000куб., 136к. комби,все още дори не сум добре запознат с колата, та мисьлта ми е, купих я със спортно гьрне,но попьтувах малко и сега вече ми се иска оригинално задно гьрне, за да не ми е така шумно, ако имаш и ако ти е удобно кажи ми и цена ако може. :icon_blush:

 

Колега здравей!

Имаш Л.С. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...