Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пране на салон с перяща прахосмукачка


Препоръчано мнение

В Люлин от тунела на втория светофар в дясно, на самата пресечка преди година ми демонстрираха такава технология. Впръсква някакъв препарат и веднага го изсмуква (оборудването). Веднага изсъхва и сваля всичката мръсотия. Тогава бяха наели едно хале в сервиза и мислеха да го развиват като дейност. Не съм им ползвал услугите (освен демонстрацията). Мислеха да искат между 120-180 лв. за автомобил. Не знам дали работят или са се отказали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Потвърждавм за резултата :) , днес и аз минах през процедурата и предималко беше почти сух салона.

 

Имам един свален плюшен салон. Дали си доволен и след известно време след процедурата. Каква е точно технологията?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам един свален плюшен салон. Дали си доволен и след известно време след процедурата. Каква е точно технологията?

 

Технологията е перяща прахосмукачка, пръска и издърпва препарата. Имаше подобна тема за перящи прахосмукачки, модела е същия.

За процедурата не съм гледал много подробно защото оставих момчето на спокойствие и се разходих с жената по съседните кафета, но ми демонстрира каква тъмна вода излиза от облегалките за глава. За около 1.5 часа всичко беше ОК.

Не можах да разбера въпроса ти за след процедурата ? Салонът си е почти същия, сега ми се струва малко по-свтъл (по-чист) :) и миришеше на омекотител.

Момчето е много отзивчиво и прави посещения на адрес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ходих при това момче в Люлин и съм много доволен,за цената пък съвсем(вътрешно почистване 8лв. в автомивка)!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 година ...

Аз го направих при едно момче. Не е нещо особено технологията, но резултата е завиден за цената

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.ph...1723939#1723939

 

Някой дали си е записал телефона на момчето ?

Линка от другия форум вече не работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Аз предлагам пране на автотапицерий на доста високо равнище,но не искам да оставям данни и да обсъждам цени в темата с цел да не подбия някой или да не направя на някой мръсно и за това ще помоля ако има заинтересовани да пишат на лично!!!Цените са много добри от всякаде погледнати:)

ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО НЯКОЙ СЕ ПОЧУВСТВА ОБИДЕН!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

здравейте момчета,аз съм въпросния човек където момчетата се праха при мене, и имах обява в бмв форума, пера още салони но сега имам малко финансови проблеми а ми трябва 1 накрайник,и искам да си пусна обявата да е редовна в платените :) до 1 -2 седмижи ще започна да пера :)

ето 2-3 примерни снимки..

http://snickers.snimka.bg/automobiles/prane.405877

Редактирано от snickers_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...

здравейте момчета,аз съм въпросния човек където момчетата се праха при мене, и имах обява в бмв форума, пера още салони но сега имам малко финансови проблеми а ми трябва 1 накрайник,и искам да си пусна обявата да е редовна в платените :) до 1 -2 седмижи ще започна да пера :)

ето 2-3 примерни снимки..

http://snickers.snimka.bg/automobiles/prane.405877

 

Хайде бре колега, от миналата година ще пускаш обява, напиши си поне телефона, че ми е време за пране на салона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И аз имам нужда от едно хубаво пране. Някакви препоръки колеги ?

0897 891 730

Отдавна не съм се занимавал с тази дейност поради ред причини но сега пак съм се хванал,има бая хора които са се ползвали от услугите ми

Самото пране се извършва чрез перяща прахосмукачка карчер модел еди кой си

Процедурата трае от 1 до 2 часа ,при започване на процедурата от шофиорската седалка докато се изперат другите шофиорската е изсъхнала

Резултати:

Има салони на които видимо резултатът е огромен има някой които не си личи толкова но накрая в контейнера ас водата се вижда колко е била мръсна тапицерията

имам 2-3 примерни снимки

ето ви линк

http://snickers.snimka.bg/automobiles/prane.405877

телефонът ми е 0897 891 730

Евентуално може да се разберем и с посещение на адрес

Салоните се перат в Захарна фабрика

В цената е включено пране на предни задни седалки кори на вратите и багажник без значение джип бус с класа или ферари евентуално ако салона ви е кожен и желаете да си изперете само мокета може да коментираме цената

Редактирано от snickers_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

На снимките, които си дал, нищо не може да се разбере.

Колега, интересуват ме няколко неща. Колко струва цялата услуга?

Също така переш ли таван с гаранция, като изсъхне, да не увисне.

Има ли намаления за клуба, срещу показване на клубна карта?

Идването на място допълнително ли се заплаща?

Дай повече подробна информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На снимките, които си дал, нищо не може да се разбере.

Колега, интересуват ме няколко неща. Колко струва цялата услуга?

Също така переш ли таван с гаранция, като изсъхне, да не увисне.

Има ли намаления за клуба, срещу показване на клубна карта?

Идването на място допълнително ли се заплаща?

Дай повече подробна информация.

е на снимките много ясно се вижда коя е изпраната част и коя е мръсната :) специално за единичната седалка

за другата седалка от астрата се вижда че реално седалакта цвета и е светло син

Тавани предпочитам да не пера,прал съм на бмв-та но всичко на отговорността на собствениците и н е е имало проблеми но човек няма как да е врачка и да знае с какво лепило са залепени :) примерно на алфата на 1 приятел само и праснах кората и тя се отлепи :)

за идването на място се доплащат 5 лв които в никакъв случай не ми покриват горивото ,права го от човещина :) колко да се свърши услуга :)

а колкото до цената за съжаление е твърда :)

Да определено съм пропуснал цената :) и тя е 30 лв

Редактирано от snickers_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е на снимките много ясно се вижда коя е изпраната част и коя е мръсната :) специално за единичната седалка

за другата седалка от астрата се вижда че реално седалакта цвета и е светло син

Тавани предпочитам да не пера,прал съм на бмв-та но всичко на отговорността на собствениците и н е е имало проблеми но човек няма как да е врачка и да знае с какво лепило са залепени :) примерно на алфата на 1 приятел само и праснах кората и тя се отлепи :)

за идването на място се доплащат 5 лв които в никакъв случай не ми покриват горивото ,права го от човещина :) колко да се свърши услуга :)

а колкото до цената за съжаление е твърда :)

Да определено съм пропуснал цената :) и тя е 30 лв

Аз искам само пране на мокет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да спор няма но се вижда каква е реаланта цена :) но във всеки случай е по добре да се възползвате от промоцията поне получВАТЕ И ВЪНШНО ИЗМИВАНЕ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...
  • Admin

Да възобновя темата. :)

Някой прал ли е скоро салон и от кой е доволен, че на мен ми предстои едно хубаво пране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да възобновя темата. :)

Някой прал ли е скоро салон и от кой е доволен, че на мен ми предстои едно хубаво пране.

Rainbow бих препоръчал, макар и по-скъпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко голяма разправия е да сваля седалките, да разтапицирам плюша, да го изпера, да изсъхне, да го изпъна/тапицирам и да се върнат обратно ухаещи на чисто?

Мисля да ги пера с Вениш.

Машинно имам на 50+50=100 км (30 лв разходи) + минимум 80 лева за услугата... Па може и 120 да е, не знам.

Някой прал ли си е салона така? Ще ми излезе ... без пари :rolleyes:

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко голяма разправия е да сваля седалките, да разтапицирам плюша, да го изпера, да изсъхне, да го изпъна/тапицирам и да се върнат обратно ухаещи на чисто?

Мисля да ги пера с Вениш.

Машинно имам на 50+50=100 км (30 лв разходи) + минимум 80 лева за услугата... Па може и 120 да е, не знам.

Някой прал ли си е салона така? Ще ми излезе ... без пари :rolleyes:

 

Колега работата не е само да се изпере платът трябва да се изпере и дунапрена под него защото в него се набива много мръсотия която трябва да се търка и с много мощна прахосмукачка да се дръпне мизерията ... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко голяма разправия е да сваля седалките, да разтапицирам плюша, да го изпера, да изсъхне, да го изпъна/тапицирам и да се върнат обратно ухаещи на чисто?

Мисля да ги пера с Вениш.

Машинно имам на 50+50=100 км (30 лв разходи) + минимум 80 лева за услугата... Па може и 120 да е, не знам.

Някой прал ли си е салона така? Ще ми излезе ... без пари :rolleyes:

Трябва да разшиеш (относително лесно:icon_thumbup: ), но и да зашиеш обратно разтапицирания салон. Не мисля, че си чак толкова сръчен. Затова повечето добри технологии вкарват специални химикали в тъканта и после ги изсмукват не само с мощна, но и със специално предназначена за целта прахосмукачка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...