Премини към съдържание

Похлопва отпред...


Препоръчано мнение

Съжалявам за ОТ:

...Нисан Примера сменят на 15 хиляди, ние на 100 хиляди. ...

Нещо си се объркал меко казано.Или сравняваш на Галанта долния носач с на Примерата горния,само дето той няма никакъв шарнир,или просто говориш наизуст!

Впрочем защо все сравнявате Галанта с Примера,а не с Максима,а?! ;)

Фенщината е хубаво нещо,но в разумни граници...

Това за безплатната смяна на тия прословути носачи в нормалните държави води до категоричен извод на това дали е конструктивен дефекта мисля.

Значи какво казвате,да взема Галант за 7000 и да приготвя още толкова за ремонти,а?Недейте така,че ще откажете доста хора от модела!

А за това че жените не харесвали Галанти...вероятно причината се крие във факта,че ревнуват мъжете си от тях,те по принцип се дразнят когато за колите харчим повече от колкото за нежните половинки,какво остава ако разберат,че искате да спите в галанта,вместо с тях :)

Редактирано от Di40
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 145
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin
Съжалявам за ОТ:

 

Нещо си се объркал меко казано.Или сравняваш на Галанта долния носач с на Примерата горния,само дето той няма никакъв шарнир,или просто говориш наизуст!

Впрочем защо все сравнявате Галанта с Примера,а не с Максима,а?! ;)

 

Изобщо не съм се объркал. И защо да сравнявам Галант с Максима?

Диамант се сравнява с Максима.

 

http://www.edmunds.com/pictures/VEHICLE/2004/Mitsubishi/100281347/2004.mitsubishi.diamante.22926-396x249.jpg

 

Все пак ако изобщо някога погледна Нисан то това ще бъде само Максима, която е на светлинни години от Примера! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за ОТ:

 

Нещо си се объркал меко казано.Или сравняваш на Галанта долния носач с на Примерата горния,само дето той няма никакъв шарнир,или просто говориш наизуст!

Впрочем защо все сравнявате Галанта с Примера,а не с Максима,а?! ;)

Фенщината е хубаво нещо,но в разумни граници...

Това за безплатната смяна на тия прословути носачи в нормалните държави води до категоричен извод на това дали е конструктивен дефекта мисля.

Значи какво казвате,да взема Галант за 7000 и да приготвя още толкова за ремонти,а?Недейте така,че ще откажете доста хора от модела!

А за това че жените не харесвали Галанти...вероятно причината се крие във факта,че ревнуват мъжете си от тях,те по принцип се дразнят когато за колите харчим повече от колкото за нежните половинки,какво остава ако разберат,че искате да спите в галанта,вместо с тях :)

 

Ти кога ще си купиш галант? Тая П10-ка още търкаляш. Не е нужно нищо да сравняваш по принцип, защото колите са в конкретно състояние. Иначе максимата е много по-кола от примера, но не с двулитровия шестак, че с него е умряла от студ генерално, а с трилитровия. Обаче там пък гори неприлично много. Иначе дали максима или галант е стара дилема, за която всеки си решава сам. Долните носачи струват по 100 лв., дори на 30 000 да се сменят, не е голяма драма. Проблемите обаче по скорости, повдигачи, ръжда и другите там да по-досадните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм се объркал. И защо да сравнявам Галант с Максима?

Диамант се сравнява с Максима.

 

http://www.edmunds.com/pictures/VEHICLE/2004/Mitsubishi/100281347/2004.mitsubishi.diamante.22926-396x249.jpg

 

Все пак ако изобщо някога погледна Нисан то това ще бъде само Максима, която е на светлинни години от Примера! :icon_bye:

Ами нали ТИ сравняваш на колко се сменял шарнира на Примерата и на Галанта,или не съм разбрал добре това "ние" от поста ти?

И именно това написах,че Галанта е от класа на Максима,не на Примера. ;)

И извинявай...но тоя грозник за какво си го изтипосал отгоре :P

Ами търкалям я П10ката...и като ви чета болежките тук и аха да се откажа окончателно :)

Заради няколко неща съм се спрял на Галанта,едното е за уникалната му визия,друго по-високия клас,трето-японец.... и последно,но не по важност-защото има читав майстор който да го ремонтира! ;)

А за Максима....харесва ми много,ама тоя 3 литров мотор ще ми изяде главата ...да не говорим че и не е кой знае колко познат автомобил в Бг. и ще се видя в приключение всички да се учат на нея,доката за Галанта знам-Пламен е насреща :)

А по темата:тия носчи не могат ли да се рециклират?Не че е кой знае колко препоръчително,но по-добре скъп шарнир набит на оригинален носач,отколкото менте някакво за 100 лв.

Редактирано от Di40
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали ТИ сравняваш на колко се сменял шарнира на Примерата и на Галанта,или не съм разбрал добре това "ние" от поста ти?

И именно това написах,че Галанта е от класа на Максима,не на Примера. ;)

Ами търкалям я П10ката...и като ви чета болежките тук и аха да се откажа окончателно :)

Заради няколко неща съм се спрял на Галанта,едното е за уникалната му визия,друго по-високия клас,трето-японец.... и последно,но не по важност-защото има читав майстор който да го ремонтира! ;)

А за Максима....харесва ми много,ама тоя 3 литров мотор ще ми изяде главата ...да не говорим че и не е кой знае колко познат автомобил в Бг. и ще се видя в приключение всички да се учат на нея,доката за Галанта знам-Пламен е насреща :)

Спокойно шефе, нема се плашиш.............Вземай Галанта , ще ги претръпнеш болежките , ще си я отремонтираш и готово , после ще си :second: ..........опс, :first: ........

Че аз и Примери правим , и Максими също ........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали ТИ сравняваш на колко се сменял шарнира на Примерата и на Галанта,или не съм разбрал добре това "ние" от поста ти?

И именно това написах,че Галанта е от класа на Максима,не на Примера. ;)

И извинявай...но тоя грозник за какво си го изтипосал отгоре :P

Ами търкалям я П10ката...и като ви чета болежките тук и аха да се откажа окончателно :)

Заради няколко неща съм се спрял на Галанта,едното е за уникалната му визия,друго по-високия клас,трето-японец.... и последно,но не по важност-защото има читав майстор който да го ремонтира! ;)

А за Максима....харесва ми много,ама тоя 3 литров мотор ще ми изяде главата ...да не говорим че и не е кой знае колко познат автомобил в Бг. и ще се видя в приключение всички да се учат на нея,доката за Галанта знам-Пламен е насреща :)

А по темата:тия носчи не могат ли да се рециклират?Не че е кой знае колко препоръчително,но по-добре скъп шарнир набит на оригинален носач,отколкото менте някакво за 100 лв.

Максимата е наистина много добър автомобил, но е за хора с по високи финансови възможности ,особено като разход..........17 -20 л./100км. пробег ако даде , ще се радвам, ноо..........

Иначе за Галанта - има си и той болежки, но ако си вземеш що годе читав екземпляр, няма кой знае колко да инвестираш в него ..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам че ремонтираш и Примери...Впрочем познаваме се...миналата година ми обеща носачи с лагери... ;)

Както и да е,темата е за похлопване по Галанти... Колкото и здрав да е автомобила,по наще пътища ако не е някой джип,след 20-30 000 все нещо се обажда...Трябва да се примирим с това,след като парите за пътища отиват (НЕ)знайно къде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам че ремонтираш и Примери...Впрочем познаваме се...миналата година ми обеща носачи с лагери... ;)

Както и да е,темата е за похлопване по Галанти... Колкото и здрав да е автомобила,по наще пътища ако не е някой джип,след 20-30 000 все нещо се обажда...Трябва да се примирим с това,след като парите за пътища отиват (НЕ)знайно къде.

И джиповете плачат ............от хубави пътища.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък митсутата плачат от майстори, баш майстори и разни псевдо майстори дето карат колите по разни сервизи... :icon_clap:

Ма то и тва си е майсторлък ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Темата е била заключена от модератор, за да няма отново спорове.

Причината е, че има някакви неизяснени отношения между DJ Tymbi и RogerDoger.

Нагнетява се напрежение, което те трябва да си разнасят.

Само ще помоля RogerDoger да не намеква във всяка тема от какво е недоволен.

Отключвам темата, с уверението, че няма да има ОТНОВО намеци.

Срещнете се и си оправете проблема! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малии, а семейства в които има два галанта, а жената по принцип не ги харесва :icon_box: Аз също не познавам жена, която да харесва галант и тук има простор за много задълбочени психологически проучвания защо това е така.

 

 

Роска, мойта жена дали не харесва Галанта :icon_thumbup: ? Не, тя не го харесва тя е възхитена по него и междудругото знае 70% от частите по него :icon_clap:

 

п.с. За нея има 2 коли на света Галант и Порше както и за мен де ......а и Паджеро харесвам от високопроходимите ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Темата "Похлопва отпред..." започва да се превръща в "Мицубиши Галант - най-хубавата кола на света". Нормално за нашия форум. :giggle: :rulez: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата "Похлопва отпред..." започва да се превръща в "Мицубиши Галант - най-хубавата кола на света". Нормално за нашия форум. :giggle: :rulez: :icon_thumbup:
Не е вярно... Най хубавите коли на света са два Галанта и един Акорд... :P

Ако не вярваш на мен, питай Росен, и той е тръгнал на там... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Най-добрите коли на света са два Галанта и едно Паджеро. Колко пъти да ви го повтарям това на вас с Росен? Еййй няма се научите вие. :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата "Похлопва отпред..." започва да се превръща в "Мицубиши Галант - най-хубавата кола на света". Нормално за нашия форум. :giggle: :rulez: :icon_thumbup:

 

Така си е - въртим сучем, оплакваме се, но като си седнем в Галант-ите влизаме в "правият път" и запяваме вярната песен. :rulez: :icon_clap: А жените просто ревнуват, че обръщаме повече внимание на Галант-а си, отколкото на тях( поне по тяхната логика). :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрите коли на света са два Галанта и едно Паджеро. Колко пъти да ви го повтарям това на вас с Росен? Еййй няма се научите вие. :P
Че то Паджерото от кога е кола ? :icon_hmm:

На мен по ми мяза на камион, особено дългата база... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха....

Правилната тема, е в раздел "Каризма"....

Ма да не я търся сега :P :P :P

Ще я познаете по това, че в нея никой не се оплаква от окачването :icon_dance:

А на Марин съм му казал - добре е да имаш два Галанта - та да можеш да ползваш поне единият :hysterical: :hysterical: :hysterical:

То затуй и в Стамболийски всички масово трампят Галанти за Акордеони, де... :lol: :lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че то Паджерото от кога е кола ? :icon_hmm:

На мен по ми мяза на камион, особено дългата база... :)

 

 

Нека да е камион аз съм си харесал този :rolleyes:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха....

Правилната тема, е в раздел "Каризма"....

 

То затуй и в Стамболийски всички масово трампят Галанти за Акордеони, де... :lol: :lol: :lol:

Пак се изказваш неподготвен...

1- Акордеона си го купих, не съм трампил нищо.. :P

2-Не съм трампил Галант, а Маздата- за Мерцедес... B)

3- Извинявай , ама какво беше това Каризма ?.. Да не говориш за дует Каризма, дето пеят една песен посветена на Каризмата, в която се пее : Ще избягам ли от теб.. :lol: :tooth: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...