Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

dinamitko да качи СРС-тата от мероприятието,да не се скътава :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

dinamitko да качи СРС-тата от мероприятието,да не се скътава :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Ами те май първо ще трябва да ги "манипулира" някой и чак тогава да се качат че светкавицата на Нокиа не е особенно надеждна за повече от 1 метър

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимките от мобилния телефон на Митака :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимките от мобилния телефон на Митака :link:

 

Мдааааа. Не са станали хубави снимките. Явно ще трябва да повторим :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги, по повод предстоящия протест :link:, мислим групата от нашия клуб да сме си в екип. Предлагам да си спретнем една среща по от рано да се видим и след това тези които имат желание да идем заедно на протеста.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, по повод предстоящия протест :link:, мислим групата от нашия клуб да сме си в екип. Предлагам да си спретнем една среща по от рано да се видим и след това тези които имат желание да идем заедно на протеста.

 

Там съм!!!

 

Малко информация:

 

Час

13 март 2011 г. · 13:30 - 15:30

Място

паркинга на крайбрежната алея

Създадено от

НЕ! на високите цени на горивата, Янко Янков

Допълнителна информация

13.03.2011г. (Неделя)

Планът е следния:

1.От 13:30ч. започваме да се събираме на паркинга на крайбрежната алея(след пикадили на 200 метра в дясно от там има още около 150-200 метра,един голям десен завой и сте там)!Има достатъчно парко места понеже е зима,а и изнасянето ни после ще стане по-лесно.

2.Около 14:30ч. тръгваме от там всички заедно на авариики със стикери по обратния път,завиваме на дясно правим обратен на първия светофар,минаваме през центъра,от кадетралата на дясно,покрай мол Варна и отиваме на лукойла на магистралата за Шумен.

3.На лукойла всеки се изрежда да зарежда за по 50ст. като се бави максимално много.Целта е да се мотаем там час,час и половина,а по колко пъти ще зареждаме зависи от това колко коли сме.

 

П.П По трасето ще спазваме всички правила от закона за ЗДП!

 

Всички са добре дошли и се надявам повече хора да дойдат!Да подчертая,че разрешения за протестни действия НЯМА така,че не трябва да има блокиране на пътища и така нататък целта е привличане на медиите и евентуално още хора за по-нататъшни действия!Всичко трябва да протече без излишни циркове!

 

П.П 2 Размера и вида на флаерите ще уточня тия дни според зависи колко пари бих могъл да отделя!Всеки,който би помогнал финансово да напечатаме листовките е добре дошъл!

 

Ако имате въпрос или желание да помогнете с организацията скайпа ми е "kartaje" !

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера мислех да постна във форума, дали няма да се включат ентусиасти :mitsu-smiley: в инициативата.

 

Мисля да се включа! Стига да не са твърде лоши пътните условия... но мисля, няма да са зле. Подкрепям идеята да се направи предварителна среща :mitsu-smiley:

 

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес А95 струва 2.49 лв!!!!!!!!

Народе събуди се!

 

http://www.vbox7.com/play:be5eace3

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се съберем в 13:00 на паркинга пред терапията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, хайде повече активност колеги :)

 

Ми аз духом съм с вас но физически в последният момент ще разбера дали ще мога да се присъединия че в събота много натоварен ден се очертава

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя срещата е в неделя.

Е то тя хубаво че е в неделя ама аз като зацапам свещите от събота вечерта... в неделя ще има да се реставрирам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Пак чакате да ви ритам отзад :) Хайде разчупете пролетната умора и дайте тази събота да се сбираме някъде. Галя...жива ли си бре? Я кажи за онази пицария където беше предложила?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак чакате да ви ритам отзад :) Хайде разчупете пролетната умора и дайте тази събота да се сбираме някъде. Галя...жива ли си бре? Я кажи за онази пицария където беше предложила?

 

Там съм.

А Галя е жива със сигурност щото преди няколко дена се разминахме с колите (ама тя не ме забеляза :icon_crying: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее ужаст :icon_crying: :icon_crying: и аз исках да дойда ама в събота съм на работа няма ли как да е в неделята да дойда да си ви видя много ми стана мъчно за вас :icon_blush: !!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее ужаст :icon_crying: :icon_crying: и аз исках да дойда ама в събота съм на работа няма ли как да е в неделята да дойда да си ви видя много ми стана мъчно за вас :icon_blush: !!

 

В неделя ще има протест, затова ще направим срещата в събота, но мислех да е в по-късните часове...да речем към 18:00...до тогава който е на работа би трябвало да се е наработил :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко повечко работа в последно време,но иначе всичко си е ок :)

Тошко видях те как няма да те забележа:)))И Емо виждам...но всеки се е забързал ....ама то как да ме забележи човек с тази служебна кола хахах..:)))

Така по темата ще дойда със сигурност :icon_thumbup: ,ако не съм на работа отново((

Пицарията за която говорех преди ,вече не съществува..затворена е..или поне правят ремонт,незнам с точност.

Ако се присетя за някое местенце ще пиша)) :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...