Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Аааа ти се появи :D

Ами поне кажи каква е служебната кола, да те разпознаваме ;) Иначе щом пицарията я няма, ако искате да се сбираме на Вавилон, там където бяхме последния път (механата в Левски). Ако сте ЗА да звъни жената утре и да резервира маса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА:)))там се пушеше нали хахах

Служебната е рено канго :icon_blush: ..една жълтичка с една голяма табела отгоре..има лепенки с надпис Либра .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА:)))там се пушеше нали хахах

Служебната е рено канго :icon_blush: ..една жълтичка с една голяма табела отгоре..има лепенки с надпис Либра .

 

Познато ми звучи това Либра :) Да пушеше се там. И ракиица арна има :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде точно ще бъде срещата и в колко часа?

Механа "Вавилон" в кв.Левски, до пицарии Селена и Акварел се намира. За 18,00 часа ще направя резервация, за събота 26-ти Март. Ще пиша към обяд днес след като са ми потвърдили че има свободна маса за нас :)

 

механа Вавилон

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Среща на клуба в СЪБОТА 26.03.11г. от 18:00. Мястото е механа "Вавилон", намира се над пицария "Селена" в кв. Левски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ХаТака :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще представлява срещата? Защо ще е в механа?

 

Определено няма да е драг рейсинг, пилене на гуми и мерене на... мощности :D Казвам го, защото някой са идвали и с такава нагласа. При нас срещите протичат под формата на диалог, смях и забавление. Всички са добре дошли :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напомням:

Среща на клуба в СЪБОТА 26.03.11г. от 18:00. Мястото е механа "Вавилон", намира се над пицария "Селена" в кв. Левски.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ставай цялата къща, баща ви пиян се връща! И така ние се завърнахме! СтраОтно мероприятие колеги. Пийнахме си как си му е реда и си прекарахме супер...чак не ми се тръгваше. Благодаря ви за присъствието...сигурен съм, че такива сбирки няма в цяла БГ :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: Браво на новите колеги които се явиха, видяха че не хапем :icon_blush: Искрене, следващия път пак да си на линия. Още веднъж благодаря за приятно изкараното време колеги ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добре си изкарахме :icon_thumbup: :icon_rock:. Следващият път отново на линия :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пуууу,дееее........................и аз трябваше да съм с вас,ма нейсе размина ми се почивчицата в Каварна!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_crying.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пуууу,дееее........................и аз трябваше да съм с вас,ма нейсе размина ми се почивчицата в Каварна!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_crying.gif

 

Тъкмо излизам от WC-то и певицата запя твойта песен на баба Ала, и веднага се сетих за теб, докато ида на масата да кажа на Дориан да ти се обади и той взел, че я свършил тая работа :) Щеше да се впишеш перфектно в обстановката :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми къ нема... Брата е ГОЛЕМ!! :drinks: :drinks: Срещата наистина мина мноо добре,прекарахме си чудесно :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че добре се получи. Следващия път повече, че сега ме зовеше дълга.. :)

Е не се пилят гуми, но все пак е интересно! :icon_thumbup: Не съм и очаквал друго! :icon_peace: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Митко и Галя да пускат снимките :D

 

 

Ами те са само две.........свърши лентата ;) пък и ни няма всички на тях. Малко са размазани, ама на другите ще кажем че е за по-реалистично - както ви е виждал фотографът тъй сте излезли на снимките :beer::rofl:

 

 

 

post-7967-071702100 1301338604_thumb.jpg

 

post-7967-025554200 1301338604_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...