Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Колеги имам следната идея и тя е.... Да отидем на пример на 28.05 посред бял ден може към обяд или привечер на едно зелено. Като казвам зелено нека да не е далече, мисълта ми е примерно "аладжа манастир", побиди камъни(чувал съм че е гадно), Гр.Девня(изворите) или нещо такова. Ако има някой съгласен нека да пише, пък ще видим какво ще стане с моята идея. :mitsu-smiley:

Идеята не е лоша, аз отдавна напирам за нещо подобно аи то вече времето го позволява, само че предполагам че колегите ще предпочетат нещо по-близичко. "Гр.Девня(изворите)" ? Що си мисля че в Девня бяха Барите, а Изворите ми се струва че бяха над аксаковска панорама... там ми се струва най-приемливо от гледна точка че е най-близо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казах Ви, ще идем в гората до село Орешак. Възможно най-близо е, а е приятно. Само, да видя дали и кога точно ще почивам аз....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз утре съм на работа, но в неделя ще почивам. Ако искате в неделя може да направим една полянка с бира и наденица :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз утре съм на работа, но в неделя ще почивам. Ако искате в неделя може да направим една полянка с бира и наденица :)

 

Аз съм за :icon_clap:Дано повече се съберем, тъй-като с тия 4-почивни дни (официално) може да са отишли на почивка някъде колегите.

 

Колеги имам следната идея и тя е.... Да отидем на пример на 28.05 посред бял ден може към обяд или привечер на едно зелено. Като казвам зелено нека да не е далече, мисълта ми е примерно "аладжа манастир", побиди камъни(чувал съм че е гадно), Гр.Девня(изворите) или нещо такова. Ако има някой съгласен нека да пише, пък ще видим какво ще стане с моята идея. :mitsu-smiley:

 

В неделя бях на Аксаковска Панорама и си прекарах много приятно. Имаше около 30 коли и може би единственото кофти нещо беше, че на 5-6 от тях се учеха да карат деца (постоянно щъкаха по поляната, но пък място - колкото щеш) Иначе е удобно да си паркираш колата на 1 м от теб и да свършиш някоя полезна работа по нея (пролетно-лятно почистване, мазане седалки, почистване багажник и т.н в моя случай )

ето и малко снимки: http://dinamitko.snimka.bg/nature/aksakovska-panorama.594059

 

Емо, в Орешак в гората дето казваш има ли удобна полянка където да се изморим подобаващо с някой федербал или горски волейбол та да ни се усладят салатите и надениците? (за бирата е ясно)

Редактирано от dinamitko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има Митак, стига народа да не е завзел пейзажа :) Ако искаш може да се видим по рано и да те разходя на оглед до там. Иначе моето предложение е следното: уговаряме и си правим среща на Метро примерно. Там си пазарим пиенето и мезето. В зависимост от това кои сме може да се прегрупираме с колите така, че да има по малко шофьори (демек повече фиркачи), няма смисъл всеки да е сам с по една кола ;) Всеки може да си носи забавления :топка, федер бал и други. Тодор да си носи въздухарката да направим малко тренинг с него ;) А на коя поляна ще идем ще решим на място.

 

ЕДИТ: Митак ето го мястото за което говоря :link: Обозначено е със зелената стрелкЪ. Както писах, може да те заведа преди сбирката там на оглед ;)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за :icon_clap:Дано повече се съберем, тъй-като с тия 4-почивни дни (официално) може да са отишли на почивка някъде колегите.

 

 

 

В неделя бях на Аксаковска Панорама и си прекарах много приятно. Имаше около 30 коли и може би единственото кофти нещо беше, че на 5-6 от тях се учеха да карат деца (постоянно щъкаха по поляната, но пък място - колкото щеш) Иначе е удобно да си паркираш колата на 1 м от теб и да свършиш някоя полезна работа по нея (пролетно-лятно почистване, мазане седалки, почистване багажник и т.н в моя случай )

ето и малко снимки: http://dinamitko.sni...panorama.594059

 

 

Хм http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif,във Варна без автомивки ли останахте,бре? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

 

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че няма да е необходимо да ходим на оглед - щом се ползва за пикник - значи става. Просто понеже спомена "гората в орешак" се чудех дали е с полянка, но явно си има. Иначе съм съгласен за метро, но за колите - не знам. като се замисля колко багаж мъкна обикновено...:icon_hmm: Ако искаш дай да определим един час за пред метро и да си кажем кой ще идва.. Ако трябва пък по-раничко за да запазим полянка... :football: Като резеревен план винаги може да ползваме Аксаковската панорама - 10-на декара - се ще има място ;) За мен важното да е зелено, и да е тихо и спокойно.

От мен - 1 бр. засега

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е аз ако не си намажа кожата или пък стъклата с репелента къде ми е кефа??? То тъй и тъй нищо по тая кола не се чупи та да я ремонтирам, поне да си я поглезя :P

Редактирано от dinamitko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние с жената сме 2 бр. :)

За час нямам претенции. Ако искате може и от рано ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние с жената сме 2 бр. :)

За час нямам претенции. Ако искате може и от рано ;)

 

Аз в 11:30 трябва да взема храната на бебето и после съм готов. Иначе така като гледам ще съм сам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля ако има други освен Митака и Тошко желаещи да дойдат да пишат тук до утре сутрин най късно. Защото ако няма други ние ще си се организираме без ходене до метро :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля ако има други освен Митака и Тошко желаещи да дойдат да пишат тук до утре сутрин най късно. Защото ако няма други ние ще си се организираме без ходене до метро :)

 

Звезди каза че ще дойде също така че и нея я бройте.

П.С.

Колега plam3n4o какво става ти инициира тази среща а не се чуваш повече ще идваш ли?

Редактирано от Todor V.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Звезди каза че ще дойде също така че и нея я бройте.

П.С.

Колега plam3n4o какво става ти инициира тази среща а не се чуваш повече ще идваш ли?

 

е той за 28.05 искаше колегата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

28-ми е работен ден, но не пречи на 29-ти да спретнем нещо пак или по-нататък :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз след малко ще прескоча до мястото което предложих да идем за да огледам дали е много мокро и буренясало. Като се върна ще се разберем за час и място на среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление пак ще пропусна, защото малкия отново е болен. Надявам се скоро да присъствам на някоя от сбирките, защото има вероятност да черпя по хубав повод. Весело изкарване! :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така колеги току що се завърнах. Доста мокричко беше на мястото, ще е нужно някакви постели да се вземат. Беше изключително горещо и се надявам все пак бързо да изпръхва. Прилагам и няколко снимки от телефона :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: 12:00 днес, среща на паркинга на пикадили център (до окръжна болница). Пазарим и потегляме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така, прекарахме един великолепен ден днес! Сладка раздумка, игри, стрелби и прочие. Скоро ще повторим :icon_thumbup:

Ето няколко снимки от мен :link:. Галя качи и твоите снимки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам добре сте си изкарали,съжалявам,че не можах да дойда,но дано следващия път да се отчета... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...