Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

  • преди 2 седмици ...

Хайде гларуси, тоя уикенд да се сбираме :)

Ами хайде де.

То дали ще е хубаво времето да сме някъде на открито или в добре познатото кръчме :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май е рано за отвън...

 

Надявам се времето да се оправи до неделя, разбрах, че сте правили сбирки и на плажа, и мисля че е време да се запозная с вас лично!

При подходящи атмосферни условия, през деня в неделя е идеално да се съберем на плажа (че може и жените и децата да вземем ;))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, според мен е студено още за сбирки на крайморксата алея... Ако все пак държите да сме там няма проблем. Има ли отворени заведения долу вече?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, според мен е студено още за сбирки на крайморксата алея... Ако все пак държите да сме там няма проблем. Има ли отворени заведения долу вече?

Е то долу има и през зимата отворени заведения, ама там ако сме на открито ми се струва че ще измръзнем като кучета. Все пак вятърът покрай морето е по студен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жената днес ще провери онова фантастико по пътя за галата дали е отворено и може там да идем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жената днес ще провери онова фантастико по пътя за галата дали е отворено и може там да идем :)

 

Ухаа за там ще трябва да слагаме доста дрешки. Там е височко и ветреца ще е студен ме съмнява. Ако ще е на вън по-добре да е по на ниско, примерно някой закътано капанче на плажа. Там поне ще е завет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги запазил съм маса за утре на Вавилон (над пицария Селена в кв. Левски). Часът е 19:00. Ще ви чакам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки от вчера :link: Изкарахме си супер, тенкЮ на всички за приятната компания :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, пак изтървах... то може би така е по-добре, че да не ви "смайвам' с шофьорските си "умения". :icon_blush:

Че ний не правим оценка на "шофьорски умения" и без друго имаше доста колеги които идват без коли...

 

П.С. Браво Емо N:1 на дансинга :icon_clap: - острами групата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че ний не правим оценка на "шофьорски умения" и без друго имаше доста колеги които идват без коли...

 

П.С. Браво Емо N:1 на дансинга :icon_clap: - острами групата.

 

Аз, не за оценката, ама се опасявам да няма поражения, че много ще ме е срам тогава.

Обаче, обещавам да следя отблизо темата, че да не изтърва следващата "оперативка".

Редактирано от Kameliya
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

,...... че да не изтърва следващата "оперативка".

 

Вече ще му викаме "Аперативка в ПЕЩЕРАта" :wine:

 

 

 

 

 

Че ний не правим оценка на "шофьорски умения" и без друго имаше доста колеги които идват без коли...

 

 

Така е - някои идват без коли, други пък си тръгват без коли ..... :tooth::drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изтървал съм купона,......... :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

 

П.С. Нямам нет и компа ми се еВава,за тва липсвам в чатО....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изтървал съм купона,......... :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

 

П.С. Нямам нет и компа ми се еВава,за тва липсвам в чатО....

 

Ти пък от къде се появи като лаптопа ти е у нас... направо ме срази.

 

П.С. другият път ако сме пак на кръчма и аз съм пеша...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък от къде се появи като лаптопа ти е у нас... направо ме срази.

 

П.С. другият път ако сме пак на кръчма и аз съм пеша...

От едно друго място,но само за момент.......Довечера ще ти звънна да си взема кочината :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...