Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Абе, що не си направим една зимна среща в някои от МОЛОВЕТЕ. Например в ПФое Мол чувам, че е доста празно и има много места за паркиране. Не знам дали има някакво подходящо кафе, но смятам, че ще намерим. Какво ще кажете за тази неделя?

:mitsu-smiley:

 

Може :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може :good:

Ми айде кажете само час и...

Че аз последният път много се точех и накрая забравих да дойда

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да е е след 17:00 часа викам, пък за мола който искате на мен са ми еднакви всичките :) Казвайте и решавайте щото няма време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да е е след 17:00 часа викам, пък за мола който искате на мен са ми еднакви всичките :) Казвайте и решавайте щото няма време :)

Ми нека 17ч. да е аз лично предпочитам пфое мол щото там със сигурност вероятността за паркиране е по-голяма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Гранда също има голям шанс защото паркинга там е огромен.На ниво 1 и половина и 2 винаги има място за поне 50 коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пфое Мол ще има значително по малко народ въпреки, че там не знам къде ще седнем точно има някви смешни кафененца, но определено ще е по тихо от другите молове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, след малко повече от два часа на пфое мола :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скромна компания от 6 човека, но си прикарахме приятно в супер празния и опустял пфое мол...или иначе казано мола бачкаше за нас :D Благодаря на отзовалите се за приятно изкараното време ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, то какво стана, аз виках да се съберем и да се видим, а не успях да дойда :icon_doh:, съжалявам :icon_blush: . Следващят път май ще е през новата година. Поне става ли за подобни сбирки в тоя Пфое мол, поне е тихо, топло и спокойно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, то какво стана, аз виках да се съберем и да се видим, а не успях да дойда :icon_doh:, съжалявам :icon_blush: . Следващят път май ще е през новата година. Поне става ли за подобни сбирки в тоя Пфое мол, поне е тихо, топло и спокойно :)

 

Мдааам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, то какво стана, аз виках да се съберем и да се видим, а не успях да дойда :icon_doh:, съжалявам :icon_blush: . Следващят път май ще е през новата година. Поне става ли за подобни сбирки в тоя Пфое мол, поне е тихо, топло и спокойно :)

 

 

Ми... тихо е, топло е, спокойно е, в магазините (които работеха) освен продавачките никой друг нямаше, в "заведението" в което отседнахме май 6 човека на куп не бяха виждали никога..., но въпреки това си изкарахме добре. Наистина е доста спокойно там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ми... тихо е, топло е, спокойно е, в магазините (които работеха) освен продавачките никой друг нямаше, в "заведението" в което отседнахме май 6 човека на куп не бяха виждали никога..., но въпреки това си изкарахме добре. Наистина е доста спокойно там.

 

Е така ще е. Толкова много МОЛ-ове във Варна, няма как да не са празни. А в София са пълни - да се чуди човек...:icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми... тихо е, топло е, спокойно е, в магазините (които работеха) освен продавачките никой друг нямаше, в "заведението" в което отседнахме май 6 човека на куп не бяха виждали никога..., но въпреки това си изкарахме добре. Наистина е доста спокойно там.

Еее,все пак не бяхме сами.....,на съседната маса седеше една ябълка :D :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е така ще е. Толкова много МОЛ-ове във Варна, няма как да не са празни. А в София са пълни - да се чуди човек...:icon_doh:

 

ААА не ний съвсем целенасочено отидохме към този на останалите си е лудница ама идеята да на събиранията е да се виждаме, чуваме, обсъждаме. Иначе останалите са фулл, то там понякога трудно се намира къде да се паркира, ама тука някък прекалено спокойно и тихо беше чак съмнително :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Странно, много странно, даже прекалено е да седите сами в пиков час в празен МОЛ! :icon_doh:

Вероятно Касабов пак е направил някой номер на конкуренцията...:lol:

 

Много бих искал да присъствам на тази среща и да направя снимки на празни ескалатори, магазини и заведения.

Не знам дали ще се случи някога пак това, но ако стане непременно направете снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно, много странно, даже прекалено е да седите сами в пиков час в празен МОЛ! :icon_doh:

Вероятно Касабов пак е направил някой номер на конкуренцията...:lol:

 

Много бих искал да присъствам на тази среща и да направя снимки на празни ескалатори, магазини и заведения.

Не знам дали ще се случи някога пак това, но ако стане непременно направете снимки.

 

Не се притеснявай.Пфое мол е известен още и като Музея.Докато не го затворят имаш възможност да го снимаш :).А към коплегите,съжалявам ,че не успях да присъствам,имах уговорка със сестрите ми да обсъдим и евентуално купим подаръците за двете ми племенници и нямаше как.Бях в Гранд Мол и да ви кажа ,че са направили Пейнтбол Home Wars терен да се пуцаме сред дивани и шкафове с топчета с боя. ;) Помислете си. :)

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно, много странно, даже прекалено е да седите сами в пиков час в празен МОЛ! :icon_doh:

Вероятно Касабов пак е направил някой номер на конкуренцията...:lol:

 

Много бих искал да присъствам на тази среща и да направя снимки на празни ескалатори, магазини и заведения.

Не знам дали ще се случи някога пак това, но ако стане непременно направете снимки.

 

Е как сами бре 6 човека сами... :icon_clap: Ако идваш към Варна само кажи и ще направим една бърза организация ама то не е за снимки ами си е за камера да снимаш охраната как се вози на екскалатора от скука.

А иначе към колегата S.Iliev нямам нищо напротив да направим пак едно предколедно събиране на пейнтбол стига да има организация...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за сбирка в запустелия мол е много добра...За жалост аз пак обикалях България и нямаше как да присъствам...Другия път съм на линия със сигурност...А за дрифтинг съм винаги готов, даже мога да предложа и място...На паркинга на печатницата е супер за целта...Ще пусна едно клипче, което ми направи един колега, но е от фейсбука, и не знам как да го кача другаде...Във В-бокса ми дава някакви грешки....Дайте някой сайт за лесно качване на клипове...

http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=1528520741963&comments

 

Кажете, ако не ви излиза, или ви иска регистрация ще го мъча да го качвам другаде...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайдеееее да отиваме да се стреляме ихихихихи да видите как ще ви нагърмя всичките :P :P :giggle: :giggle: :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...