Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

+1 и от мен без значение къде. "Бонели" беше често посещавано от мен място, но събота и неделя там често се празнуват рожденни дни от деца и гюрлутията беше голяма - чак пицата ми се свиваше от стреса и изглеждаше по-малка.. :D . Място за паркиране наистина няма, но за детски колички с малчугани е идеално :icon_dance:

Може би трябва да се провери дали се пуши на корабчето, че това си беше проблем предния път в мола....

Редактирано от dinamitko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вписвам ВЪ :) Галя, гледай да не си на работа :P Хайде другите, да видя ръцете горееее :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв сборен пункт преди срещата ще има ли????? Че аз не го знам това корабче.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може на полигона над буните да направим едно събиране?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да ме пишете и мен :yes3: , да не мине котка път....

 

А ти два дни подред до мен минаваш с Каризмата,аха и да ме блъснеш и никаква реакция ;).Хайде и мен ме пишете да не мине котка път!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ай не ме карайте да вадя пушката и да избивам всички котки у града :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ай не ме карайте да вадя пушката и да избивам всички котки у града :D

 

Дай ми на на мен!!!Аз много добре се справям! Хахахахахахаххаха!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти два дни подред до мен минаваш с Каризмата,аха и да ме блъснеш и никаква реакция ;).Хайде и мен ме пишете да не мине котка път!!! :)

 

Ами преди с каризмата беше видим отдалеч, сега с колта как да те видя къде си :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами преди с каризмата беше видим отдалеч, сега с колта как да те видя къде си :D

 

Леко с изказванията за колта, да не вадя архивни кадри от Ст. Загора :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така нека да припомним:

Сбирка на клуба в неделя 30.01.2011 от 15.00 часа на кораб-ресторант Сириус. Тези които имат желание ще се чакаме на полигона над буните от 14:30 до 14:45 и потегляме заедно към ресторанта.

 

П.С. Относно компроматите, да не се налага да стигаме до там :D

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си изкарахме :icon_thumbup: :icon_thumbup: и как няма,като компанията беше на ниво(както винаги) :icon_rock: :icon_rock:

 

П.С. Чакаме само снимковия матрериал :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, изкарахме си супер, благодаря на присъстващите за което. Другия път на тая кръчма у Левски дето викате, че да се отпусна с ракииките :D След малко ще кача снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СНИМКИ:

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

И още:

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Браво! Супер сте! :icon_clap:

На кой е синия Галант? Питам защото скоро ще става МОЙ! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за големите снимки, ето удобен албум :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Супер сте! :icon_clap:

На кой е синия Галант? Питам защото скоро ще става МОЙ! :rulez:

 

Те всички галанти бяха сини :yes3:

Иначе супер си изкарахме очаквам с нетърпение следващата среща, дано да е по-топло да взема най накрая жената с бебето да види и то какво е да си ФЕН!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, този път сте били под носа ми и ...пак съм изтървал срещата. Както и да е, другия път обещавам да дойда, колата е вече тотално готова и има нужда от разходки :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, готино беше. Тоше не ти виждам рязания сафрид :hysterical: .. На Звезди видях орязаната салата.. :tooth:

Иначе следващия път смятам да съм без колата да наблегна и аз на ракията :drinks: :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, готино беше. Тоше не ти виждам рязания сафрид :hysterical: .. На Звезди видях орязаната салата.. :tooth:

Иначе следващия път смятам да съм без колата да наблегна и аз на ракията :drinks: :skara:

ААхаха там малко стана излагация да. Иначе пък беше забавно. А колата какво ти пречи тя ракия не пие ракията е за тебе :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аааа не - немога да пия като съм с колата (максимум 2 бири).. Вярно, че тя си знае сама пътя до вкъщи ама небива пък и съм на 5 мин пеш от кръчмата :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...