Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдивска среща?


Препоръчано мнение

Колеги,..... да вземем вече да се засрамим!

Ходил съм на Варненска среща хората са десетина, но не пропускат да се съберат поне два пъти в месеца. За София да не говорим....

Бургас също ни слагат в малкия си джоб.

Понеже по Велик ден всички ще пътуват на някъде, то предлагам да си спретнем една среща след това - на 26.04 - Неделя.

Моля, дайте коментар за датата и ако искате предложение за часа. Аз мисля, че около 16.00 часа е добре - за следобедно кафенце. Деня вече е голям и мисля, че ще ни остане доста време да се видим и да побъбрим.

Моля, за малко активност! Толкова много :mitsu-smiley: -та има в Пловдив....

колега,мисля,че хората напоследьк нямат толкова свободно време,пьк и с моята каризма за5-6хил.лева по кви сбирки да ходя?,разбирам да е няква по-атрактивна кола,пьк тя....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 299
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

колега,мисля,че хората напоследьк нямат толкова свободно време,пьк и с моята каризма за5-6хил.лева по кви сбирки да ходя?,разбирам да е няква по-атрактивна кола,пьк тя....

Ааа.. колега тук си в адска грешка... Явно въобще не си бил на сбирки (на каквато и да е марка) .. има всякакви коли и стари и нови и хубави и грозни. Важното е да се видим..запознаем, няма лошо да видим и някоя красива кола и да и се порадваме, но това е между другото.

А и за свободното време пак не си прав.. особено пък събота и неделя... да не говорим, че в Пловдив (пък предполагам и не само) заведенията са пълни дори и през седмицата... уж криза пък :) :icon_angel: Ако си търсиш оправдание да не дойдеш е друг въпрос :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега,мисля,че хората напоследьк нямат толкова свободно време,пьк и с моята каризма за5-6хил.лева по кви сбирки да ходя?,разбирам да е няква по-атрактивна кола,пьк тя....

Eeeee, тук сме форум и фенове, а не автоизложение. Събираме се за идеята и заради марката, а не да претендираме колко скъпи коли караме. Никога не сме се делили според стойниста на колите ни и състоянието им, а и не уважаваме подобно отношение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда, ама на стоп... :icon_censored: както стана ясно вече.
Няма значение, важното е да дойдеш......Пък и Веско гледам че търси стопаджии, събирайте се с Роско утре и пристигайте....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, важното е да дойдеш......Пък и Веско гледам че търси стопаджии, събирайте се с Роско утре и пристигайте....

Някой знае ли приблизителната бройка на хората , които ще идват на срещата?Да не се окаже ,че ще е тесен Бохеми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно ! Само дано времето да е хубаво, за да може да ползваме местата отвън. Има и план Б , който е на 50м (пицария Верди).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли приблизителната бройка на хората , които ще идват на срещата?Да не се окаже ,че ще е тесен Бохеми...

Чак пък тесен..... за една маса хора....

А пък, ако се съберем повече хора ще си намерим друго място....

 

Веско, браво за куража и идеята. Жалко, че ще е неделя и няма да останеш за една дискотечка. А пък, ако останеш съм с теб и ще стане мазало.....

 

На колегата zamesen ще кажа, че ама никак не е важно кой с каква кола е, важното е кой, колко голям :mitsu-smiley: фен е!

 

Хайде, колеги, да се съберем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да взема и аз да намина ли........Само жената да ме пусне, че имаме годишнина от сватбата :icon_blush:

Що за въпрос???

Вземай уреда и кажи, че е по работа :D , а и е през деня, така, че .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно уреда ще го оставя в къщи.......Аз на среща ли съм или ..?? То човек една бира не може да пие на спокоиствие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде не остана :icon_thumbup:

около 15 часа още , само дано не вали като днес ... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих да погледна.......Ама аз ако ще идвам то ще е към 17.20, след Формулата...... Ако някой е останал до тогава на срещата....:icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих да погледна.......Ама аз ако ще идвам то ще е към 17.20, след Формулата...... Ако някой е останал до тогава на срещата....:icon_blush:

 

Аз ако се не лъжа , май формулата почваше в 17.00 :icon_blush:

Защо не се съберем по-раничко , да речем към 14.30 - 15.00 и да може който е решил да гледа формулата да има време и да се види с колегите от срещата преди това :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се съберем по-раничко , да речем към 14.30 - 15.00
Малко избърза с това предложение....

Трябваше, днес по обяд да го предложиш.... :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старта е в 15.00 до 17.00 трябва да приключи.....Няма закакво да се мести срещата, ще се съберем с леко зъкаснение.... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз ще дойда след края на F1 около 16:30-17:00

 

Е ние до тогава ще сме изяли по една пица и ще викаме за втора вече :icon_thumbup:

Като гледам времето , май там ще трябва да се настаняваме :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се оправя до тогава и аз ще намина, не ми е много далече от Хисаря. пък ще ми бъде и приятно , защото може да се запознаем. А да кажа и друго, понеже пътя посокаПловдив- Карлово е отбит през Хисаря, ако някой минава по него може да звънне да пиинем по 'кафенце'. Може да ме откриете на тел.0895458814- Иван.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да взема и аз да намина ли........Само жената да ме пусне, че имаме годишнина от сватбата :icon_blush:

Ами честита годишнина тогава, таман ще има повод да почерпиш :icon_dance: . Пожелавам ти още дълги години съвместен живот с любимия човек. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , утре ми се освободи деня и ми се яви една идея . Роско и Росен , чета че и двамата имате желание да уважите колегите от Пловдив , но сте технически възпрепятствани . Ако не сте запланували друго за неделята , да мина да ви взема и да прескочим до Пловдив :drive: Самичък не ми се пътува .

Ооох... Роско прочете чак сега, а и не съм излизал от офиса от петък вечер.... (все до 12 посреднощ бачкаме :icon_crying: ) И днес се очертава да е така.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооох... Роско прочете чак сега, а и не съм излизал от офиса от петък вечер.... (все до 12 посреднощ бачкаме :icon_crying: ) И днес се очертава да е така.....

Aми срещата беше много приятна :icon_clap: , но за жалост не можахме да сме в градината заради променливото време. А вътре местата, които запазих в последния момент за 17 човека се оказаха малко. Другия път трябва да измислим по -просторно местенце и с по-голям паркинг както се очертава. Очаквам колегите, които запечатаха събитието да качат снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aми срещата беше много приятна :icon_clap: , но за жалост не можахме да сме в градината заради променливото време. А вътре местата, които запазих в последния момент за 17 човека се оказаха малко. Другия път трябва да измислим по -просторно местенце и с по-голям паркинг както се очертава. Очаквам колегите, които запечатаха събитието да качат снимки.

Ето и обещаните снимки във вид на клипче... http://www.vbox7.com/play:da73804c

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаните снимки във вид на клипче... http://www.vbox7.com/play:da73804c

:worthy: за режисьора и операторката...Разби ме с това клипче !

Така като гледам, днес сме били най-многобройната среща :first: само като се има предвид, че и още 5 коли на хора, които бяха на срещата ,не присъстват на снимката :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации за режисьора Румен Стефанов и оператора, а също и за артиста Румен Стефанов и за всички останали артисти от клипчето.... :icon_clap: ...

Специални благодарности и на Светла и Кики, за това че уважиха Пловдивската група, със присъствието си.....

Изкарахме си един чудесен следобед, и за напред трябва по често да организираме такива събития....

 

А, щях да забравя...Благодарности и на Миленски, че дойде този път без уреда, и през цялото време беше с нас на масата, а не на паркинга, да преслушва някоя кола..... :lol: :D :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...