Премини към съдържание

Халогенни крушки Осрам Silverstar и Cool Blue


ipj

Препоръчано мнение

Ами не знам, сбърках като ги купувах, че ги взех от БГ, не че от Англия щяха да са приказка... Не ми се занимава, не ми се дават и 40 лв. за крушки, които не изкараха и 6 месеца. Ако някой ги иска заради дългите, които все още светят - да заповяда!

 

DJ, бърза реакция :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз си взех на блистер от бензиностанции ЕКО. 14,99 лв е бройката...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Случайно намерих едно сравнение:

http://jdmfsm.info/Auto/--General--/Art...enieKrushki.htm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Яя, какви работи съм имал :icon_thumbup: Там е като мина. Колкото повече копаеш, може да намериш нещо интересно, но карта няма :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен днес ми изгоря едната крушка (найт брейкър), и сериозно взех да се замислям за някакъв друг вариант. Щом през 3 месеца ще горят...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия на NARVA са по-читави, но от черните кутийки (с усиления поток).

Като гледах сравненията, май най-читавото е IPF Super Low Beam.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Бесен съм .. Ноември месец 2009-та купих от Практикер Osram Silverstar за късите на Галанта (http://www.osram.com/osram_com/Professionals/Automotive_Lighting/Products/Headlights/SILVERSTAR/index.html) и днеска гледам лявата изгоряла ..

Направо не е истина толкова скъпи крушки а такъв боклук да се окажат и то точно утре вечер ми се налага нощно пътуване .. просто нямам думи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бош също имат подсилени крушки +50% или +60% бяха,

брат ми кара със такива вече 2 години и е много доволен.

На другата ми кола имах Филипс Блу Вижън +30%, така си я докарах от германия след 4 години светене при мен изгоряха и двете за 4-5месеца, после сложих Осрам +30% и още си светят. Истината е, че колкото повече % са подсилени толкова е по кратък живота и. За справка виж колко часа живот дават на Рали варянта на Осрам и Филипс макс. 200 часа!?! Препоръчвам ти такива на Бош, може да ги намериш в магазините на София Експорт. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че е по-кратък, по-кратък е, но за 2 месеца да заминат...Май е по-добре ксенон - китаец...аз поне така ще направя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо не прочете мненията ми по-горе. Моите изкараха 6 месеца, една след друга изгоряха. И какво - 40лв. назад. Сега съм с най-обикновенни, рядко карам нощем а и не виждам особенна разлика с NightBreaker-a, освен цената - тези 4лв. онези 40 ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

NightBreaker си горят за 6 месеца, но за Silverstar не е нормално.

 

Да по-честото изгаряне на крушките никак не е нормално. Има една алтернатива да ти горят често крушки, и тя е в по-високото напрежение което произвежда генератора. Само дето тогава няма да ти горят само късите ами и други... габарити, вътрешно осветление и така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да нормално е тия които са с усилен светлинен поток да са с по-кратък живот, мойте изкараха до декември (за справка вижте началото ми поста), и пак такива си сложих. В метро са по 11.90 лв

ПП Филипс са наистина по-хубави, но и са повече от 2 пътпи по-скъпи .

Редактирано от ipj
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди да си сложа ксеноните бях с филипс 40% повече светлина. Когато ги монтирах, сложих само едната и светнах двата фара за да видя има ли ефект. Разликта беше очевадна. Филипса изпълваше рефлектора със светлина за разлика от бош-а. Тези крушки все още са на тойотата на майка ми и светят и денем и нощем щом колата се движи. Близо две години и не са мръднали. Дадах 26 лв. за брой тогава. Не ми се вижда нормално както го казвате да горят крушки така...

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойте Найтбрейкъри съм ги взел преди повече от година - нямам проблеми. Както е казал братчеда - на блистер :D от ОМЖ ;) Явно сте попаднали на тежки ментаци или имате грижа с токовете :(

Аз съм отвратително доволен от късите ми светлини :) Вероятно ако попадна на кофти чифт (няколко пъти) веднага бих си взел ксенони - там едва ли ще имам проблеми ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... веднага бих си взел ксенони - там едва ли ще имам проблеми ;)

 

И там има проблеми, но има и гаранция :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойте Найтбрейкъри съм ги взел преди повече от година - нямам проблеми. Както е казал братчеда - на блистер :D от ОМЖ ;) Явно сте попаднали на тежки ментаци или имате грижа с токовете :(

Аз съм отвратително доволен от късите ми светлини :) Вероятно ако попадна на кофти чифт (няколко пъти) веднага бих си взел ксенони - там едва ли ще имам проблеми ;)

Ами със сигурност не са ментаци, но който дреме и кара през големите .....дупки, така става понякога :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в четата на изгорелите Найтбрейкъри. За няколко месеца и единия даде фира, а разликата с обикновена крушка, изобщо не е фрапираща, даже е едва доловима.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май само моите найтбрейкъри още не са изгорели (щото ги ползвах една вечер и ги върнах в опаковките); NARVA-та още светят, имам чувството че е по малко по-слабо и по-червено но светят вече повече от година. С тоя найтбрейкър пътя ако е мокър си сляп като къртица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...
  • Admin

Колеги, някой има ли наблюдения от

 

OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED

 

 

http://www.powerbulbs.com/uploads/images/products/packaging/OSRAM-NIGHT-BREAKER-UNLIMITED-H7-TWIN-PACK_460_460.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой има ли наблюдения от

OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED

 

http://www.powerbulbs.com/uploads/images/products/packaging/OSRAM-NIGHT-BREAKER-UNLIMITED-H7-TWIN-PACK_460_460.jpg

Преди няколко дни си сложих таква, само,че беше в единична кутия, свети страхотно, а колко ще изкара още не знам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си сложих таква, само,че беше в единична кутия, свети страхотно, а колко ще изкара още не знам .

А какви пари я взе, че гледам тук едни цени :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой има ли наблюдения от

 

OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED

...

 

Ползвал съм Osram Night Breaker H4 (40 лв от ОМВ :icon_blush: ), на Rover 200, и имаше осезаема разлика - вече колата имаше фарове :icon_thumbup: . Но бяха бели, не синкави. Предишните си бяха някакви неизвестни обикновени крушки. Лошото беше, че след половин до една година едната изгоря...

Редактирано от manol
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо преди няколко дни се чудех, как се казваха, че някой ми ги беше хвалил тези крушки.. Като гледам, може и аз да взема едни за проба

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...