Премини към съдържание

Mitsubishi Galant - кола на годината за 1997 година


Препоръчано мнение

Значи моя Галант съм го взел на далавера през март миналата година (на 43000км за 12500 евро с първа регистрация 06.2003)? Същия като този на обявата е.

 

Именно да, на далавера и сега е на тази цена !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави,като идвах пролетта при теб имаше и един страхотен червен Галант.Какво стана с него ако не е тайна.Тогава тъкмо му беше купил нови джанти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави,като идвах пролетта при теб имаше и един страхотен червен Галант.Какво стана с него ако не е тайна. Тогава тъкмо му беше купил нови джанти.

 

Вероятно става въпрос за Галанта на сина ми (с ник Bluffer)- още си го кара и му се радва. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:worthy: :mitsu-smiley: :worthy: Нисък поклон пред GALANT-автомобила МЕЧТА :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо,но "автомобил на годината" ...кофти асоцизции с европейския му вариант...

Успокояващо за мен е,че в страната на изгряващото слънце автомобилът на годината наистина е най-добрият,а не най ...смотания,както задължително става с тази класация в Европа... Да изберат Клио пред БМВ 3та серия за автомобил на годината?????

Впрочем,кои са носители на наградата в Япония за годините различни от 1997?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, то по тази логика защо през далечната вече 1974 година е избран вездесъщият "Жигули" 2101 за автомобил на годината?! За тогава незнам, но от 15-ина години насам, за да бъде награден един автомобил за такъв на годината, той трябва да отговаря на много критерии. Например цена, дизайн, екологичност, практичност... Здравината докато е нов модел няма как да се определи. Трябва време. Няма спор че 3-ката на БМВ е "по-кола" от аналогичното като година на пр-во Клио, но... нека не забравяме къде се намираме :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Year -------- Winner

2008–2009 Toyota iQ

2007–2008 Honda Fit

2006–2007 Lexus LS

2005–2006 Mazda MX-5

2004–2005 Honda Legend

2003–2004 Subaru Legacy

2002–2003 Honda Accord

2001–2002 Honda Fit

2000–2001 Honda Civic

1999–2000 Toyota Vitz

1998–1999 Toyota Altezza

1997–1998 Toyota Prius

1996–1997 Mitsubishi Galant

1995–1996 Honda Civic

1994–1995 Mitsubishi FTO

1993–1994 Honda Accord

1992–1993 Nissan March

1991–1992 Honda Civic

1990–1991 Mitsubishi Diamante

1989–1990 Toyota Celsior

1988–1989 Nissan Silvia

1987–1988 Mitsubishi Galant

1986–1985 Nissan Pulsar

1985–1986 Honda Accord

1984–1985 Toyota MR2

1983–1984 Honda Civic

1982–1983 Mazda Capella

1981–1982 Toyota Soarer

1980–1981 Mazda Familia

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Year -------- Winner....
Много интересна класация - Тойота нито веднъж не е побеждавала с автомобил от класа на Галант, Хонда Акорд е била 3 пъти, Галант - 2 и т.н.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вижте,добри или лоши нашите коли са вече на по 8-10 години.Така или иначе ще трябва да се сменят някой ден(чета форума от години и си спомням когато Биг Боса се закле да остарее с него :icon_thumbup: ).Чест му прави.Интересно ми е какви идеи имате защото наскоро четох две тези - хората с новите Лансери - нямате достатъчно и затова си карате и хвалите Галантите(което до голяма степен е вярно) и другата - Лансера е прекрасен автомобил,но не е Галант(което също е вярно).Аз лично се съмнявам,че ще сменя един ден Галанта си с Лансер - аз съм на 42 и новата визия ми е прекалено агресивна и типично младежка. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вижте,добри или лоши нашите коли са вече на по 8-10 години.Така или иначе ще трябва да се сменят някой ден(чета форума от години и си спомням когато Биг Боса се закле да остарее с него :icon_thumbup: ).Чест му прави.Интересно ми е какви идеи имате защото наскоро четох две тези - хората с новите Лансери - нямате достатъчно и затова си карате и хвалите Галантите(което до голяма степен е вярно) и другата - Лансера е прекрасен автомобил,но не е Галант(което също е вярно).Аз лично се съмнявам,че ще сменя един ден Галанта си с Лансер - аз съм на 42 и новата визия ми е прекалено агресивна и типично младежка. :icon_crying:

 

 

 

Аз в Галанта мога да хвана морска болест! :D Много ме радва през неравностите по пътната настилка!

Аз съм на 24 г. колега, но не мога да сравня лимузина със спортен седан....... два различни типа коли за различен тип хора! Разни хора, разни идеали! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно заслужено!

Една година преди да си купя Галанта разглеждах всички коли от А до Я,само той ме грабна на външен вид!

После като разбрах,че е стабилен и отвътре решението ми беше категорично.

Незнам ако им махна емблемите на всички коли и сложа Галанта също без емблема само нашия дзвер има намръщен вид напред,всички други са като плеснати през челото,а и Форд Мустанг има такъв наклон,но няма тази агресия,а за отвътре няма какво да говорим ;)

А най-много се кефя,че след този модел Галант(2002г) няма следващи и следващи всяка година,като при БМВ и Мерседес. Просто всичко говори ,че Галанта е пика на колите които се придвиждат по земя. ;) :mitsu-smiley:

Единствено може да ме изненада летяща кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...