Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Старият Lancer...


farkov

Препоръчано мнение

Здравейте :mitsu-smiley: фенове :)

Наскоро и аз се сдобих с така обичаната тук марка автомобил! Lancer Wagon 2006г.

 

Преглеждайки по-новите теми във форума имам чувството, че всички са си купили новия Lancer. Добър избор!

Но няма ли някой колега с предишния модел? Предполагам, че все пак има...

 

Та идеята ми е да споделите какви са ви впечатленията от "стария" Lancer след 2, 3, 4 години каране? Какво мога да очаквам, какви са слабите/силните страни и т.н. Ще се радвам и за в бъдеще да обменяме опит!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро и аз се сдобих с така обичаната тук марка автомобил! Lancer Wagon 2006г.

 

 

:mitsu-smiley: Честито! И със здраве да си го караш.Правилен избор и много безаварийни километри. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито! И със здраве да си го караш.Правилен избор и много безаварийни километри. :mitsu-smiley:

Мерси!

Очаквах, че тук има повечко хора с Лансер VIII, но .... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

КОКИ-ЛАНС мисля че кара такъв но не е вагон.

Ако искаш драсни му едно лично с линка към тази тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Ако това е автомобила, браво :icon_clap:

Страшен е! :respect: Това ми е мечта.

Или може би това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега и аз имам същия лансер 06г, 1.6, намери ли нещо повече като информация за него, защото и аз го имам отскоро :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа май повечето колеги са се ориентирали към новия модел. Но аз си се радвам и на моя :)

Разправят, че бил много здрав.... Ще я видим тази работа.

 

Ще поддържаме връзка, а може и да се видим на някоя среща от форума скоро.

 

Иначе съм намерил разни ръководства за ремонт, документации и други подобни работи за нашия модел. Ако те интересуват ми пиши едно лично съобщение.

Ще се разберем да ти ги пратя.

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На моята улица има същия "вагон". Много е красив. Дори ми харесва повече от моя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се кефя много на този модел повече от новия.

Определено изглежда много здрав като цяло, просто създава такова внушение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега

Със здраве да си го караш.Искам да ти кажа че в Египет това е един от най разпространените нови автомобили.Този модел там все още се продава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега

Със здраве да си го караш.Искам да ти кажа че в Египет това е един от най разпространените нови автомобили.Този модел там все още се продава.

И тук го продават все още, ама не Балкан Стар , въпреки че и там може да е изостанала някоя друга бройка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И тук го продават все още, ама не Балкан Стар , въпреки че и там може да е изостанала някоя друга бройка :)

Къде продават в момента нови Lancer Wagon ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Lancer Wagon

 

Колеги за този ли Wagon става въпрос, ако е за него и аз искам.

 

Този май го е правил някой, който е на ти с Фотошоп :)

Всъщност става въпрос за :

http://lancer8.tumblr.com/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И тук го продават все още, ама не Балкан Стар , въпреки че и там може да е изостанала някоя друга бройка :)

Не говоря за изостанали бройки,а за съвсем редовен модел.Паралелно с него продаваха и новия лансер.За момента не съм сигурен,но миналото лято си го имаше в салоните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който купил - купил... А ако някой има още мераци - да заминава за Египет :) Там наистина се продава. Но май само седан :mitsurally:

Линк

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Готини са тия вагони, но аз ако имах възможност бих си зел грандиса и то главно заради убийствената му визия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Решил съм да поръчвам от eBay фарове за мъгла. Някой има ли опит с поставянето? Трудно ли се прави опроводяването и има ли вариант колата да има фабрично такова ? :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси!

Очаквах, че тук има повечко хора с Лансер VIII, но .... :rolleyes:

 

Здравей колега ..

Честита ти придобивка и със здраве да си я караш и да навъртиш хиляди безаварийни километри :icon_dance:

Аз като горд собственик на такъв автомобил , но само че седан , мога да ти кажа че за тези 3 години през които я имам , не съм имал никакви ядове и проблеми с нея ... :icon_thumbup:

Освен единствения - че иска само да наливаш бензин и да караш :rijden:

Мога да ти кажа че от толкова много коли които съм сменил допреди да го взема , не съм шофирал с такова удоволствие и комфорт..

Ако имаш някакви конкретни въпроси съм на разположение да ти дам отговор ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Колега, за здравината не мога да ти кажа нищо, но за визията няма как да биеш новия лансер. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лично моето мнение е ,че новия лансер е по грозен от стария само предницата на новия бива като характеристики и показатели, стария е по-добър

 

Явно доста си го харесваш твоя за да кажеш подобно нещо, дизайна на новия Лансер е признат от всички. Освен това, новия лансер не се разскърцва за 5000км, въпреки твърдото окачване и големите джанти с нископрофилни гуми, така че нека не плюем без причина. И не знам кои характеристики на стария са му по-добри, но няма значение. Няма да споря, но просто нека не намесваме новия Лансер в дискусията за стария.

Редактирано от afterdarq
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, става дума за въртящ момент, за поведение на пътя. Когато карах новия лансер 1.5 л., направих сравнение във возията, стабилността на пътя и ускорението. Новия лансер не е шумоизолиран както трябва и в купето, когато си на задната седалка двигателя се чува много, смея да твърдя. Има тема във форума, в която не малко колеги се оплакват от ниското качество на материалите, които са използвани за направата на таблото и др.неща. Не казвам, че не ми харесва, но просто очаквах повече от тази колица.

 

1.5 не е подходящ двигател за такава голяма кола, това е без съмнение. Но поведението на пътя на новия лансер е доста по-добро от всеки предишен. Освен това качеството на материалите и на новия и на стария е едно и също. Шумоизолацията откъм багажника наистина е слаба, но резултата е не че се чува двугателя ами лошата настилка на пътищата ни. Всеки си има мнение но има и обективни факти. Но стига off-topic, който си избира между двата да кара и двата и тогава да реши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...