Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Време е за Коледна среща, не мислите ли?


Препоръчано мнение

Колеги, как ви звучи среща в София, на паркинга на КНСБ на 21.12 в ... 12:21 ч.? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Звучи логично, да пускам ли анкета? Я чакай да направя една, че да няма сърдити

 

П.П. Коко, благодарско за линка, не се сетих Първият ти чай там е от мен!..... Извинения към колегите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:mitsu-smiley: Срещите напоследък все съвпадат със семинарите ми... за жалост ... Снимки мноого да направите ! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз за съжаление ще пропусна. Датата съвпада с фирменото коледно мероприятие...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм нов :mitsu-smiley: Но за 21-ви е екстра ще съм там.

 

 

Модерирано: не пишете само с главни букви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна искам да дойда на някоя от срещите и все не ми се отвапя парашута :bang: . Ще пътувам. Весело изкарване и качвайте снимки. :icon_n_gathering: :foto:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и приятели ,

 

за съжаление на тази среща няма да мога да присъствам (за разлика от последните) затова Ви пожелавам весело изкарване в Неделя както и Весели Коледни и Новогодишни Празници :newyear: .От Мен до следващата 2009 година.

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря на всички, които дойдоха на Коледната среща. :clapping2:

Това са едни от най-хубавите мигове. Съжалявам, че нямах възможност да си поговоря с повечко хора. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много хубава Коледна Среща спретнахме... ;)

Амии... аз нямам какво друго да допълня освен да ви оставя да се наслаждавате на малко снимки (макар и размазани... :icon_blush: )

ЦЪК ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които дойдоха на Коледната среща. :clapping2:

Това са едни от най-хубавите мигове. Съжалявам, че нямах възможност да си поговоря с повечко хора. :)

Важното е че се видяхме...... :icon_thumbup: .....То за говоренето си има и алтернативи......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава срещичка, кротичка, следобедна чаша винце.... Ммммм, чудесно!

 

П.П. Батко, прибрали сте се значи живо-здраво! Супер раздумка напр5авихме и ние, и жениците...... Идеално си беше!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща като изключа това,че се разболях на паркинга и нямаше къде да седнеме в заведението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак я изпуснах :icon_blush:

 

Надявам се отново да има в близко бъдеще, докато съм още в София, да опозная колектива :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща като изключа това,че се разболях на паркинга и нямаше къде да седнеме в заведението.

Миналата година на коледната среща бяхме поне два пъти по-малко, а и срещата е отворена, не броих хората, но бяхме доста.... е, целта на Коледната среща е не да сядаме на маса от обед, а да се видим, да побъбрим.... И всеки е добре дошъл, без ограничения на бройката (първо на паркинга - като на коктейл, да се видим с повече хора, а после - в кръчмето - на групи по интереси).... Та се случва и някой да останат прави, рядко, но се случва, срам за нас, кавалерите, че сме го допуснали... А както сме тръгнали да се разрастваме - все по-трудно ще си намираме заведение, което да ни побере, да не говорим, че и паркингът вече е платен.....

Ще го измислим, сигурен съм!

 

Весела Коледа на колегите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници и от нас, жалко че и ние не успяхме да дойдем, но надявам се на някоя друга скорошна среща да се запознаем лично, крайно време е :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:( Яд ме е много, но не можах да дойда, защото се разболях... Хем живея на 2 крачки от мястото, ама реших, че е по-добре да не рискувам точно преди празниците, пък и да не взема да заразя някого...

Еххх.... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не успях да се включа, но бях малко болна и нямаше как! Надявам се скоро да има пак някое събиране и да се видим! Догодина :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги, с едно прилично закъснение, ще ви върна малко във времето на последната среща на клуба за изминалата 2008г. и ще ви покажа снимките, които сестра ми направи! :)

:link:

За тези, които се интересуват от работния гащеризон на клуба като този на Пламен на снимките могат да ми пишат имам в мен единични бройки! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...