Премини към съдържание

Има ли съгласни за Среща в Северозападна България?


Препоръчано мнение

От доста време се чудя и ето, че накрая се престраших да я пусна.... Хайде, колеги от Видин, Враца, Монтана, Бяла Слатина, Плевен, Кнежа и т.н. и т.н. :) Кажете съгласни ли сте ... Аз мисля, че ще се получи страхотна среща ;) Остана само вашето мнение и да изберем дата,място и час...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

От доста време се чудя и ето, че накрая се престраших да я пусна.... Хайде, колеги от Видин, Враца, Монтана, Бяла Слатина, Плевен, Кнежа и т.н. и т.н. :) Кажете съгласни ли сте ... Аз мисля, че ще се получи страхотна среща ;) Остана само вашето мнение и да изберем дата,място и час...

Само кажи къде и от София също ще има пряко включване :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво k1k1, най накрая и северозапад да се огрее от трите диаманта.

Според мен сърцето на северозападна България е Монтана, редно там да го направим.

Събитието ще еднодневно(според мен) и можем да прекараме няколко часа в приятната компания на Мицубиши Фенове.

k1k1, дай да видим колко първо ще сме и тогава определяй дата.ОК?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, и аз така мисля.. Събитието да е еднодневно, също си мислех и аз за Монтана ;)

Естествено и ние в Северозапада сме силни и можем да спретнем една срещичка ;) А пък за датата, нека се види колко души ще сме и кой, кога ще е по-свободен.... :icon_hmm:

 

:mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, и аз така мисля.. Събитието да е еднодневно, също си мислех и аз за Монтана ;)

Естествено и ние в Северозапада сме силни и можем да спретнем една срещичка ;) А пък за датата, нека се види колко души ще сме и кой, кога ще е по-свободен.... :icon_hmm:

 

:mitsu-smiley: :icon_thumbup:

+1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да , би било добре . Имаме ли хора от Монтана , защото аз май не се сещам . А и не виждам Враца с какво е по-неудобен , евентуално разходка до Леденика . Иначе където и да е ще присъствам задължително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям.

И правя предложение: да се организират ежемесечни срещи, примерно всяка последна събота от месеца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново добро предложение... Но не се знае дали всички ще имат тази възможност :icon_hmm: ... Това не пречи аз пак да съм "За" ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти го организирай, пък който иска ще дойде.

Дори аз съм навит да дойда, само определете дата и час на срещата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер идея!!! Плевен примерно е идеално,а и Търново не е лошо поне е по-централно. Ама където и да решите ще се постарая да дойда само времето да не ни изиграе лоша шега.Североизточна България също да се чувстват поканени, а и всички желаещи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как за един ден, ми заигравките?

За няколко дена изисква много повече подготовка.Остави го това за Троянско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Колега пиши ме и мен,поздравявам те за чудесната идея,13 декември е чудесна дата тъкмо тогава излизам отпуска,а и моето ремарке :icon_dance: ,е командировка тогава така че съм сам и свободен :icon_rock: само решете къде да е,може да го направим и с нощуване на спанчевци или пък вършец?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да успеем толкова бързо, пък за Троянско ще се съберем и много повече... :)

Сега се замислих, че наближава Студентския празник на 8ми... и се чудя дали няма да започнат с :icon_drunk: от по-рано... А пък 20ти вече започват Коледните празници...

Какво мислите за 13ти Декември? Във Враца или Монтана? :icon_hmm:

 

ПС: Ивайло Иванов... Колежка ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да успеем толкова бързо, пък за Троянско ще се съберем и много повече... :)

Сега се замислих, че наближава Студентския празник на 8ми... и се чудя дали няма да започнат с :icon_drunk: от по-рано... А пък 20ти вече започват Коледните празници...

Какво мислите за 13ти Декември? Във Враца или Монтана? :icon_hmm:

 

ПС: Ивайло Иванов... Колежка ;)

За мен 6-ти беше добре, Враца или Монтана също ме устройват, но ще искам поне на мен да ми осигурите една нощувка, защото ще дойда от доста далече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То всъщност няма да има значение дали е 6ти или 13ти, след като няма да има преспиване, това решение го оставям на вас с датата.... Ние със Светла сме на линия на 100%!

Слави, нямаш никакъв проблем ще ти запазим на прилично място стаичка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О.к 13 е перфектно,колегата от Ямбол може да заповяда на гости във видин,да преспи и после на събирането,след което ако иска може пак да ми гостува още една вечер :drinks: както казах аз съм без ремърке,така че да се чуства поканен :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих се включил ,ако може .Монтана е добро място предполагам.

 

Важно е желанието... а щом го имаш направо палиш :plane: и идваш! ;)

Всеки е Добре Дошъл :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм споменавал, но кумът ми е от Враца, навремето замалко да взема врачанка, имам прекрасни спомени там от ученическите си години насам! И с удоволствие бих прескочил, за жалост на 6-ти гостувам на Батко, а на 13 си отивам в Сливен..... Ех, да му се невиди! Ама за северозапада давам мило и драго, ще се включа все някога!

Между другото така са оправили Чайка, че не можах да позная къде се намирам! И хич недейте да скромничите двете и оставете вие тая Кутловица! Съберете се във Враца - само колегите от Видин им идва една идея по-далеч. Ама то се преживява!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, ще имаме и други срещи, за които имаш Специална покана от мен ;) Зарадва ме много! Враца е хубав град, но малко хора го знаят и само плюят :icon_blush: Да, "Чайка" я пооправиха и все пак прохода "Вратцата" си остава едно от любимите ми места тук. Ако колегите смятат, че им е удобно Враца, нека тук да бъде... Щастието ми сега ще е наистина пълно... даже се притеснявам чак сега да не ми изхвръкне сърцето :icon_blush:

 

:mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...